Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 087
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 26
Здравейте , записвам се да ви следя , от миналата седмица съм с 1995 , днес за първи път го ползвах , минах всичко на 5та степен , освен бикини там на 4 , но следващият път ще мина на 5 , понеже не ме боли , дано да има резултати Innocent

# 1 426
  • Мнения: 2
Здравейте дами, искам да Ви попитам някой ползвал ли е този уред
Епилатор Philips Lumea IPL SC1995/00, 250 000 импулса?
https://m.emag.bg/epilator-philips-lumea-ipl-250-000-impulsa-bja … P-1318_1541_15959
Може ли някой да ми даде мнение?
Благодаря!

# 1 427
  • София
  • Мнения: 1 476
Здравейте дами, искам да Ви попитам някой ползвал ли е този уред
Епилатор Philips Lumea IPL SC1995/00, 250 000 импулса?
https://m.emag.bg/epilator-philips-lumea-ipl-250-000-impulsa-bja … P-1318_1541_15959
Може ли някой да ми даде мнение?
Благодаря!

Не, никой не го е ползвал, тя тази тема е за кифлички....

Защо не си направите труда да прочетете поне 2-3 страници и ще намерите отговор на въпроса си...

# 1 428
  • София
  • Мнения: 3 150
Serpentine,а иначе въпреки,че е слаб според теб,доволна ли си от ефекта.За цената на,която е в момента 1995 много му се чудя.Другият вариант,който аз гледам е по-скъп модел,който да взема на безлихвено изплащане за 10 месеца по 84,90.Bri 953 е модела.Аз не съм със светла кожа,имам 1-2 бани по рождение.Някой,ако може да даде съвет,моля да се включи.
Аз съм с BRI953, вече 3 пъти го ползвах и сякаш има ефект. Но беше доста по-евтин преди месец, 700 и нещо лв в емаг. Това не е много оферта.

# 1 429
  • Мнения: 731
1995 е 360 лв от днес в емаг

# 1 430
  • Троян
  • Мнения: 142
Така,от вчера съм горд собственик на 1997  Hug и още снощи си се насвятках.Голям мерак беше,но не възлагам големи надежди на първата процедура.С доста светла кожа съм и с тъмни косми,но на 4 степен ми пареше и намалих на 3.Не знам доколко изобщо ще се повлияят космите,но ще видим.Обаче изникнаха едни въпроси,дето чета,пък нищо не ми се изяснява.Сега уж космите трябва да опадат,ама как?Ако правилно съм разбрала,сега търпеливо почвам да си чакам-демек космите си растат,аз не ги пипам (отглеждам си ги Grinning) и ако имам късмет между 7-10 ден трябва да почнат да падат сами.След което преди втората процедура пак ги бръсна и святкам.И така ли ще е първите N брой пъти? Ще си ходя космата newsm78
Уф,май се оплетох...

# 1 431
  • София
  • Мнения: 6 224
Бръсни си се между процедурите, просто не ги скуби( епилация, кола маска).

# 1 432
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Така,от вчера съм горд собственик на 1997  Hug и още снощи си се насвятках.Голям мерак беше,но не възлагам големи надежди на първата процедура.С доста светла кожа съм и с тъмни косми,но на 4 степен ми пареше и намалих на 3.Не знам доколко изобщо ще се повлияят космите,но ще видим.Обаче изникнаха едни въпроси,дето чета,пък нищо не ми се изяснява.Сега уж космите трябва да опадат,ама как?Ако правилно съм разбрала,сега търпеливо почвам да си чакам-демек космите си растат,аз не ги пипам (отглеждам си ги Grinning) и ако имам късмет между 7-10 ден трябва да почнат да падат сами.След което преди втората процедура пак ги бръсна и святкам.И така ли ще е първите N брой пъти? Ще си ходя космата newsm78
Уф,май се оплетох...
никога не съм ходила космата  Mr. Green
махаш си ги когато пораснат  Peace
а преди фотоепилацията си ги бръснеш, аз го ползвам вече 10м. космите 90% ги няма, а които са останали са толкова тънки и светли, че не се забелязват  Laughing

# 1 433
  • Троян
  • Мнения: 142
Ох,голяма борба с тия косми,голям страх  Crazy
Благодаря,момичета!

# 1 434
  • Мнения: 29 311
Сами ще си опадат и повече няма да израстат, но няма да стане от първата процедура, поне 3-4 трябва, за да има задоволителен ефект.

Аз лично след епилация смятам, че по-добре се повлияват. Изчаквам обаче 2-3 дни и тогава святкам.
То вече няма много за святкане, по-ръцете само има още какво да се желае. Peace

# 1 435
  • Мнения: 2 113
Мда, това с междинното обезкосмяване е дразнещо поне за мен, защото не съм перфектно градка от-до процедура. Налага се да се епилирам тези дни, защото при последната процедура от началото на месеца вече има косъмчета /тънки и малко/, но няма как да си стоя с тях. Следващата процедура е по график е след 2 седмици.
 Дали да я изчакам или да се светна още сега?

# 1 436
  • Мнения: 82
Момичета, изчетох всичко от началото, голяямо ми чудене е да взимам ли намаления модел '95 от е маг до утре...Имаше едно момиче, което писа, че се светка и на лицетос този модел, който принципно не е уж за лице...какъв е шансът от изгаряне или крие други рискове, или всичко е маркетингов трик за повече пари просто...Търся добър ефект за лице най-вече, другото е бонус;) Четох, че дължината на импуса не е на достатъчно ниво в сравнение със следващия модел '97...Голямото чудене свършва утре, моля запознатите да наклонят везните:) Предварително благодаря!:))

# 1 437
  • Мнения: 22 824
Аз си светках лицето, имах ефект.Със сигурност има разлика между 95 и 97.С първия се светках на 5- никакъв проблем, с 97 се изгорих по краката на 5 и сега само до 4 стигам на повечето места.На лицето не ми се е случвало да се парна.
Според мен 95 е чудесен уред.Аз почти не ползвам приставките на 97.

# 1 438
  • Мнения: 82
Много Ви благодаря за бързия отговор! Точно на Вас се надявах да се включите:)))Какво Ви накара да ъпгрейднете?Simple Smile А сега с 97 как си светкате лицето- с приставка, нали? Страх ме е от изгаряния, иначе съм експериментално настроена винаги, светла кожа, тъмни косми, тук-таме поизтънели от 2 години досадна фотоепилация с оскъдни бройки импулси...

# 1 439
  • Мнения: 159
 Здравейте и аз съм с lumea 1995 от днес, не успях да устоя на намалението, тази вечер ще тествам, нямам търпение Wink Ще следя  какво споделяте тук Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт