Philips - Lumea - фотоепилация

  • 641 366
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Мнения: 82
Честита покупка:)))! Моля споделете първите си впечатления от 1то светкане:) Всяко инфо ми е от полза:)))

# 1 441
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Здравейте,
И аз купих 1995 за дъщеря ми (16г), но като прочетох книжката, се зачудих дали не взех атомна бомба. То са препоръки, съвети, предупреждения. Още не го е тествала. Като се обръсне, трябва ли да изчака да попораснат преди светкането? За гръб става ли ( не е написано специално за него)? Наистина ли е много опасно, ако се изложи на слънце след процедура? Винаги ли се мажете със слънцезащита преди излизане? Всички въпроси са ми заради прочетеното в книжката. Сигурно имам още милион и ще допълвам.

# 1 442
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 025
Здравейте,
И аз купих 1995 за дъщеря ми (16г), но като прочетох книжката, се зачудих дали не взех атомна бомба. То са препоръки, съвети, предупреждения. Още не го е тествала. Като се обръсне, трябва ли да изчака да попораснат преди светкането?Не За гръб става ли ( не е написано специално за него)? ДаНаистина ли е много опасно, ако се изложи на слънце след процедура? Може да се получи реакция и да изгори кожата.Винаги ли се мажете със слънцезащита преди излизане?Ако съм се святкала близките дни, да. Всички въпроси са ми заради прочетеното в книжката. Сигурно имам още милион и ще допълвам.

# 1 443
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Много благодаря
Трябва ли да се бръснат гърба, корема, горната част на ръцете, където са фини космите? Някъде за лицето, че не се бръсне (оставаше и да се бърсне), та ми изникна и този въпрос?
Сигурно е супер досадно с тези въпроси, но искам да знам преди да започне

Последна редакция: пт, 30 мар 2018, 23:43 от Гита Ог

# 1 444
  • Мнения: 22 514
Много Ви благодаря за бързия отговор! Точно на Вас се надявах да се включите:)))Какво Ви накара да ъпгрейднете?Simple Smile А сега с 97 как си светкате лицето- с приставка, нали? Страх ме е от изгаряния, иначе съм експериментално настроена винаги, светла кожа, тъмни косми, тук-таме поизтънели от 2 години досадна фотоепилация с оскъдни бройки импулси...
Почти не ползвам приставките.
Смених модела, защото 95 се счупи, нямаха наличен и ми върнаха парите.За същите пари можех да взема 97 в онзи момент.

# 1 445
  • Мнения: 3 372
Преди малко получих и моя епилатор модел 1995 от промоцията на Техномаркет. Другата седмица когато имам повече време ще го изпробвам.

# 1 446
  • София
  • Мнения: 803
Много благодаря
Трябва ли да се бръснат гърба, корема, горната част на ръцете, където са фини космите? Някъде за лицето, че не се бръсне (оставаше и да се бърсне), та ми изникна и този въпрос?
Сигурно е супер досадно с тези въпроси, но искам да знам преди да започне
Трябва да се махнат косъмчетата ако ще се святка даденото място, аз на мустака си ги скубя и на следващия или ден два след това минавам. Не бих си бръснала лицето. Косъмчета не трябва да има израстнали, а да е гладка повърхността, за да се ползва уреда, казват че ако има косъмчета се разсейва сигнала. Но на тези безцветните мъхчета не би трябвало да влияе, тъй като трябва да има цвят, за да повлияе на косъма.

# 1 447
  • Мнения: 1 522
И аз се интересувам от фотоепилатора. Краката и ръцете не са ми кой знае какъв проблем. Бих го взела за мишниците и космите по корема. Но по корема са някакси по-фини. Дали ще има ефект върху тях? Някой с опит за зони с по-фини косми?

# 1 448
  • София
  • Мнения: 803
И аз се интересувам от фотоепилатора. Краката и ръцете не са ми кой знае какъв проблем. Бих го взела за мишниците и космите по корема. Но по корема са някакси по-фини. Дали ще има ефект върху тях? Някой с опит за зони с по-фини косми?
При мен след бременността по корема се появи една линия с по тъмни и дълги косъмчета, само тях съм светвала и почти ги няма - останали са 1-2 но значително по тънки и светли. И подмишниците доста добре се повлияват, не е като да са изчезнали всички, но са малко, тънки и растат по-бавно някак.

# 1 449
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Ох, някак да си бръсне корема и гърба ми идва страшно. А ако фотоепилатора не помогне и после цял живот зор? Не, че сега е ок, защото при нея не са просто мъхчета, а тъмни косъмчета и дори лятото все гледа да не се вижда нищо. По ръцете ги махаше с депилатоар, а краката с нормален епилатор. С какво се мажете след фотоепилацията, има ли нещо специално за това?

# 1 450
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Ох, някак да си бръсне корема и гърба ми идва страшно. А ако фотоепилатора не помогне и после цял живот зор? Не, че сега е ок, защото при нея не са просто мъхчета, а тъмни косъмчета и дори лятото все гледа да не се вижда нищо. По ръцете ги махаше с депилатоар, а краката с нормален епилатор. С какво се мажете след фотоепилацията, има ли нещо специално за това?
По гърба, нека направи първо кола маска и след 3-4 дни да третира с фотоепилатора, корема да действа с пинсета. Аз преди фотоепилатора съм действала само с епилатор по-ръцете и мустака, всичко друго- крака, мишници и триъгълник бръснене. Просто не мога да повярвам, че нямам косми, а имах много, от един корен и по-три косъма черни и дебели растяха  Whistling
След епилиране се мажа с подхранващ крем за тяло  Grinning

# 1 451
  • Мнения: 22 514
Бръсна си корема, няма никакъв проблем.Вече има косъмчета тук-таме само.Епилирам се с епилатор в началото на лятото и по някое време в средата, почти няма какво да махам.Единствено под мишниците са повече и срамните устни.Навсякъде другаде се махнаха.

Последна редакция: сб, 31 мар 2018, 15:30 от ДХ3

# 1 452
  • Мнения: 4
Здравейте, прочетох в по старите постове , че взимате епилатора от Шел на много добра цена някой може ли да ми даде повече информация кога точно ги пускат къде мога да следя ? Модела philips lumea  1997 че интересува

# 1 453
  • Мнения: 22 514
Здравейте, прочетох в по старите постове , че взимате епилатора от Шел на много добра цена някой може ли да ми даде повече информация кога точно ги пускат къде мога да следя ? Модела philips lumea  1997 че интересува
Доскоро имаше продажва на продукти Филипс с точки ако зареждаш на Шел.Тази година нямаше.Моделът 1997 беше преди 2г на промоция, ако случайно има отново (зимата ги правят обикновено), надали ще е той.

# 1 454
  • Мнения: 8
Здравейте, дами, от доста време обмислях покупката на фотоепилатор и положителните ви коментари  ме убедиха. Благодарна съм за темата, научих доста ценни неща и нямам притеснения, въпреки че инструкциите за употреба са леко стряскащи. Възползвах се от промоционалната цена в Зора и си взех BRI959. Възлагам големи надежди на уреда, особено за лицето, всъщност най-големият ми проблем е в областта на шията. Допада ми, че мога да се обезкосмявам, както обикновено между процедурите, защото за различните части на тялото действам различно. Блазни ме и ефекта върху кожата, защото независимо дали използвам бръснач, кола маска или епилатор винаги се стига съответно до рани, зачервяване или подкожни косми. Утре започвам с подмишниците, стискам си палци и се зареждам с търпение в очакване на първите плешивини. Продължавам да следя темата за мнения и препоръки, надявам се скоро да мога да се включя с лични впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт