Юли 2007- за Новата година с късмет!

  • 27 850
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 254
Мдаа, карта за ски и 30 градуса звучи като добра комбинация  Laughing

Уф, и аз вече искам да се науча да шофирам сама като хората, писна ми да съм зависима от това някой някъде да ме закара!

# 76
  • София
  • Мнения: 3 414
Съвет пращаш Д да говори с директорката на градината,в читалището ако са жени също. Joy
Уинкс на вас далече ли ви е у-щето?
Аз пък искам да ме возят Mr. Green да не мисля за паркиране,за чистене от сняг за всички глупости,антифриз масло гуми........... Sick сега се скатавам и казвам че не ми се кара още,обаче щ трябва да почна Twisted Evil

# 77
  • USA
  • Мнения: 559
Това с колите ми звучи като резолюция за новата година Wink.

Янче, дано да успеете да се класирате и за училището, и за градината.

Иве, училището ни е много близо. Пеша може да се ходи. Тук началните училища са много и с по малко деца. Разпределението е по местоживеене и в повечето случаи са наблизо, но май предимно с коли ги карат децата. Simple Smile Аз моят мъж когато съм го пратила да говори с учителките съм съжалила. Той много лесно се пали и те се плашат от него като че ли. Simple Smile

# 78
  • sf
  • Мнения: 10 215
Аз шофирам, но не мисля за гуми,масло и т.н. мъжо за какво е все пак  Joy вярно, паркирането е кофти, но зависи и от района. Удобството обаче да си независим в придвижването  си струва.

# 79
  • София
  • Мнения: 3 414
Не че мисля за консумативи,но все пак за да си шофьор незначи само да въртиш геврека.
Бясна съм,рибата се разкашка всичката-което значи че е стара а купувана от хубав магазин идва ми да им я занеса и да им я изсипа на касата.40 лв на вятъра Twisted Evil Twisted Evil

# 80
  • USA
  • Мнения: 559
Как я сготви?

# 81
  • София
  • Мнения: 3 414
На плоча с различни маринати и сосове.обаче ай ридъра не работи,онова Е от читанка не работи

# 82
  • USA
  • Мнения: 559
Иве, сега го тествах на моя телефон и работи. Какъв е този ай рийдър? iBooks ли?

# 83
  • sf
  • Мнения: 10 215
Аз пък все още предпочитам да чета старомодните книги.
днес минах през Сиела, лиги ми течат само като ги гледам  Rolling Eyes ама минах само с една за мен и една за Роки

# 84
  • София,
  • Мнения: 4 267
Аз шофирам, но не мисля за гуми,масло и т.н. мъжо за какво е все пак  Joy вярно, паркирането е кофти, но зависи и от района. Удобството обаче да си независим в придвижването  си струва.
Подкрепям, та по тоя въпрос даже и бензин нямам вече, а мъжо каза че ще ми зареди чак в събота или неделя, а аз мислех утре да отидем с децата на църква, дано ни стигне до там и обратно! Praynig
П.П. И аз предпочитам старите книги, но не ми остава време за четене, ей го днес ъм цял ден на компа - очите ми изтекоха вече  Tired.

# 85
  • USA
  • Мнения: 559
Аз също обичам "старомодните" книги, особено тези от библиотеката Simple Smile. Криси и той много обича да ходим там и предимно от там взимам книги за него, защото много бързо му омръзват. Електронните обаче са толкова удобни, няма сравнение. Ако искам книги на български само мога да кликна и я имам. Иначе, търсене, изпращане, после бърсане на прах, етц. Ако не ми хареса някоя не се ядосвам, само дилийт и готово. За мен форматите не са заместващи, а допълващи се неща. Донси, какво си взе?

# 86
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Днес 2 часа се чудих дали да си поръчам 5 книги на обща стойност 50 лв по интернет и накрая оставих чуденето за утре , но май ще ги поръчам.Много искам електронна книга да си купя , ама още не и е дошло времето , много искам и библиотека с истински книги да си имам , да си ги подреждам и да им дишам праха , щото едва ли ще го бърша  Mr. Green.

# 87
  • Мнения: 43
Бях позабравила да чета известно време, няколко години... Rolling Eyes Но напоследък ми е любимо. Всяка свободна минута, когато Пепи спи и нямам нищо за вършене или пък не е спешно, чета  Grinning
И да шофирам обичам, ама нямам кола  Laughing Все още не може да се прежали Ганчо да ми купи, че не я искам и скъпа  Crossing Arms

# 88
  • sf
  • Мнения: 10 215
Добро утро!
Днес съм в по-добро настроение  Laughing макар че пак не се наспах и се опитва да ми излезе херпес на устата  #Crazy мислехме да ходим на басейн за деня,но се отказахме, домързя ни.
 Всички именници да са живи и здрави !   bouquet

ето тази си взех , харесах я от темата за тийн книгите  Joy
http://www.book.store.bg/p40041/relikvite-na-smyrtnite-kniga-1-g … sandra-kleyr.html

Последна редакция: пт, 06 яну 2012, 09:23 от donsita

# 89
  • Мнения: 766
 Hug
Иве,  да не би тази програма да работи с друг формат?  newsm78
Аз съм с 2 ръце За ел. книги.  Много са ми удобни Peace
Вико, ще ти пиша  ЛС с въпроси  Wink
Уф мъка ми е това шофиране  Rolling Eyes Изчаквам да дойде пролетта, че да си доизкарам книжката /срам срам ..../ Пък след книжката са ми обещали и кола, ама да видим какво ще стане  Laughing
Мъжа ми тръгва на вечерен курс от другата седмица и са едни сложни логистики- кой къде да е,  в колко часа и т.н.  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 06 яну 2012, 11:06 от Там-там

Общи условия

Активация на акаунт