Посрещаме Нова година като бъдещи мами на цяла дружина - тема 86

  • 18 590
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
mecani мерси за новата тема, много е хубава, Новогодишна Simple Smile  Hug
Дано списъкът на чакащи намалява, за сметка на другия  Praynig Hug

# 16
  • Мнения: 4 864
Айде и аз да се намърдам в новата темичка Simple Smile

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Айде номера 4 и 8 да изчезват от тук по бременнски причини и да ни отстъпят място  Mr. Green Hug

и 12 също  Mr. Green Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 5 255

Здраво мацки  Hug

Честита Нова Година и от мен. Тъй като хич ме няма по пожеланията, а гледам вие колко много сте изписали, ви желая само едно- сбъдването на поне една мечта, която не сте осъществили миналата година   bouquet

Започвам под ред... (четох малко диагонално, че вие наистина много сте изписали)
2ри Януари според гуугъл е Св. Силвестър, нашите Зузи и Фейтче са адашки, значи са Силвестрани, така ли?  hahaha Joy

Дарме, честит рожден ден, мила. Пожелавам ти много любов и едно здраво бебче в края до края на 2012  Mr. Green

Перунике, да е жива и здрава майка ти и скоро да я зарадваш   bouquet

Меци, мерси за темичката  Heart Eyes

Стискам палци на всички с бледи чертички и нечакащи.

Аз съм меко казано разглобена от Нова година, направихме 3 дни яли, пили и се веселили, че може да е за последно така в близките 1-2 години  Mr. Green Наистина ще ми държи влага през тях  Whistling  Сега се опитвам да се концентрирам в работния процес и се надявам количеството алкохол да не повлияе на бебеправенето  Flutter защото ако и този месец не стане ще си пуснем малко изследвания с мъжО. За него спермограма, а за мен освен прогестерон и ТСХ нещо друго да пускам ли? Как мислите?

# 19
  • Мнения: 960
 Twisted Evil
Дарма, честит рожден ден  bouquet
Меци Heart Eyes
Прочетох, че тълкувате сънища, ами аз само мога да кажа, че моите сънища се сбъдват, само не мога да знам кога Crossing Arms. В началото, че чувствах доста странно, когато ми се случва нещо и се стъписвам и.......започвам да мисля. Даже хората около мен се чудят какво ми става, а аз просто знам какво следва Crazy. Преди достааааа  време сънувах, че виждам теста с 2 чертички...Е, още не се е случило, но поне ми остава надеждата, че и този сън ще е реалност. Незнам дали е от зодията ми или нещо друго, но много вярвам в паранормални неща.. Меци, извини ме за спама Hug

# 20
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
гледам, че за номера си говорите Mr. Green та ся ми хрумна, че за по-бърза смяна на номерацията, се обърнете към мъжОвете си - с коя страна шЪ се обърнете към тях /дали с лице или с дупе Mr. Green / е свободноизбираемо Mr. Green Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 9 111
Здравейте момичета.
Честита нова 2012-та година. Желая ви много здраве, любов, хубави мигове с близките, здрави дечица (на тези, които имат), бебчета на всички мечтаещи за такива и удовлетворение от добре свършената работа.
За мен 2011-та беше трудна особенно в здравословен план, затова се радвам, че приключи  Wink.
За 2012-та си пожелавам всички неприятности вече да са зад гърба ми, бързо да се възстановя и една нормална и успешна бременност като мине забранителния период. И разбира се близките ми да са живи и здрави  Praynig.
Радвам се, че ви има  smile3525, чета ви, макар и да пиша по-рядко.
Дарма, честит рожден ден   bouquet.
Меци, благодарности за темичката  Hug.

# 22
  • Мнения: 39 318
Рейни, по скоро Силвии са.
Тони ще се опитам да се класирам за другия месец .
На мен Лолитка нещо ми се губи в последно време  newsm78

# 23
  • Мнения: 4 864
гледам, че за номера си говорите Mr. Green та ся ми хрумна, че за по-бърза смяна на номерацията, се обърнете към мъжОвете си - с коя страна шЪ се обърнете към тях /дали с лице или с дупе Mr. Green / е свободноизбираемо Mr. Green Mr. Green

Мецанке, нъл с лице пречело или пак аз нещо не съм разбрала  Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 5 255
Рейни, по скоро Силвии са.
Тони ще се опитам да се класирам за другия месец .
На мен Лолитка нещо ми се губи в последно време  newsm78


Сигме, ама ти наистина ли?   Shocked Аз само се пошегувах .. много по-хубаво е да си Силвестрани примерно  hahaha И да са били Силвии, вече не са.. ако трябва и по една ризка ще им купя пък  Whistling

# 25
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Каролче не пречи, не пречи .. важнУтУ е мУш да има Mr. Green

п.с. усещам, че не ми понася добре първия работен ден .. още е 14:20, а аз вече съм изпушила .. Mr. Green Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 864
ААА, че така кажете бе... аз щото промених програмата, щото казахте...пречило било...  Embarassed

# 27
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Запис и от мен.
Дарма, Честит Рожден Ден   bouquet

# 28
  • Мнения: 960
Меци, то хубаво да се обърна, ама само да не се обърне и той Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 497
Записче от мен   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт