Дрехи на едро

  • 71 764
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Според мен на Илиенци няма да намериш нищо,там продават само боклуци.Аз се занимавам с търговия на детски дрехи.Най-важното е да си намериш качествен и надежден доставчик,след това да се опиташ да прескочиш всички т.нар складове,защото те продават скъпо и изяждат от печалбата ти.Разучи къде се шият разни ишлемета,създай контакти с производители  и други търговци.Другото много важно нещо е да се инициализираш в интернет-направи онлайн магазин или някакъв каталожен сайт-каквото и да е -така много повече ще разберат че те има,и ако не онлайн ще дойдат на място в магазина да пазаруват.В България много от фирмите не обръщат внимание на това и не им се дават пари,но не разбират че това е една от най-важните инвестиции,защото ти гарантира клиенти.Разучи пазара в Димитровград-там  можеш да намериш много стока.Във времето ще разбереш сама какво трябва да правиш,че да е успешен бизнеса ти.Успех!
Подкрепям абсолютно  newsm10

Аз също правя проучвания от къде да зареждам стока (замисъла ми е подобен) и относно Илиянци.... освен всичко споменато мога да добавя и факта, че там се предлагат масово едни и същи модели, а според мен за да можеш да имаш развитие трябва да предлагаш по-различни модели. Зареждането от Турция е добър вариант, но не можеш да се вдигнеш просто така и отидеш там, без да имаш човек, който да те разведжа и информира.

# 16
  • Мнения: 0
здравейте, аз също се интересувам от сайтове, от които да си зареждам магазинчето.Продавам детски дрешки, до сега съм зареждала от Димитровград и Илиянци, но ми се иска да намеря нещо по-изгодно и да си намаля малко разходите за пътни, ако някой знае нека помага......

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте, темата е любопитна и за мен. Аз също имам 2 магазина за детски дрехи. Зареждам предимно от Димитровград и Пловдивските търговии, защото наблягам на турските дрехи. По-добри са като качество, а цените с китайското не са с голяма разлика. На Илиенци има много малко турско и то на много високи цени. В Пловдив също са по-високи цените от Димитровград, затова гледам предимно там да зареждам. Но винаги отивам с голямо нежелание, заради навалицата, бутаницата и климатичните условия, зимата-студ и сняг, лятото-пек и горещина, да не забравяме и дъждовните дни. Много е неприятно, но засега нямам друга алтернатива. Затова и аз съм се интересувала от сайтове на едро за детски дрехи. Разглеждала съм и някои, но изборът там не е толкова голям. Дали имате инфо за някой качествен сайт за пазаруване с хубави дрешки на добри цени? Но не китайски!!!

# 18
  • Мнения: 0
аз доста се порових, излизат няколко  надеждни сайта, ама нещо нямам смелостта да поръчвам все още,като напиша в търсач-ката детски комплект , детска тениска, детски къс панталон изкачат някой хубави сайт-чета,но.. знам ли, трябва да поема риска с някой. Върти ми в главата дали да не се разходя до Турция. Ако някой може да даде информация ще бъда благодарна  bouquet

# 19
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен, тъй като и аз съм заинтересована от тази дискусия също порових в интернет. Излизат няколко основни фирми от които може да се пазарува он лайн- Галиано, Престиж, Кей Ню Трейд, пластформ.......Моля някой ако е правил поръчки от тези фирми нека сподели впечатленията си. Благодаря ви предварително!

# 20
  • Мнения: 0
Мирела, доколкото прочетох планираш зареждане от Турция..........ако ти е първо ходене това, бъди внимателна, изчисли си много добре разхода, който ще ти коства пътуването, защото печалбата в бизнеса зависи и от добрата оптимизация на разходите  Wink Аз лично съм разбрала, че един такъв разход се избива с много добра инвестиция, а в днешно време нямаме сигурност за продажбите. Дали си струва да се презапасяваме със стока в големи количества за целия сезон, когато не знаем дали ще успеем да я продадем? newsm78 Българските доставчици постигат доста добри цени на турските дрехи. Зареждам от България и вече не си и помислям за ходене до Турция....спестявам време, средства....А искам да си олесня и още този ангажимент, затова в момента търся и други алтернативи за зареждане...

# 21
  • Мнения: 0
Май си права Anichka , поразпитах и други колеги и ходенето до Турция сякаш наистина ще ми струва много, още повече че не знам език и не съм ориентурана къде точно трябва да отида.  Също така и аз поразрових добре за доставчици в България, регистрирах се в няклко сайта, разгледах центите и разнообразието и останах доста доволна от това което видях.Определено сайта на Кей Ню Трейд и на Галиано ми харесаха най- много, скоро ще ги пробвам и ще споделя впечатлението си  Sunglasses.

# 22
  • Мнения: 1 291
Галиано! За детски дрехи на едро Peace

# 23
  • Мнения: 0
Момичета, днес пуснах заявка към Кей Ню Трейд, шашнах се от разнообразието им, очаквайте отзиви   Wink

# 24
  • Мнения: 0
На мен също много ми харесват нещата им Anichka, и аз се регистрирах, но ще изчакам да споделиш за доставката и мисля също да пробвам с тях .

# 25
  • Мнения: 320
I  az se interesivam ot tazi tema i mislq skoro vreme da si otvorq moi biznes no me interesuva ot kade moga da zarejdam kitaiski drexi?
                                                                                               abe xora kakvo vi stava suglasniste da kopuvate kitaiski drexi koito sa nai golemite bokluci imam priqtelka na koqto deteto i se be6e izrinalo ot kitaiski dunki, tova sa nai golemite bokluci, az se zanimavam s decki drexi nie si gi 6iem kadeto sum xodila i sum gi predlagala predpo4itat kitaiskite za6toto sa mnogo eftini no ako gi prodava6 i nqkoe dete se izrine ot tqx togava 6te razbere6 za kakvo idva re4 tezi drexi kadeto gi 6iem sa mnogo zdravi i nqmat ni6to ob6to s kitaiskite i pak sa evtini pomislete si. ina4e moje da revem 4e durjavata ni e pulen aut kak nqma da e aut kato vseki predpo4ita vnosa a bulgarskite proizvoditeli zagivat ot evtiniq vnos

# 26
  • Мнения: 0
Съгласна съм с теб, Ива....НЕ на китайското!.... но ми се струва, че хората вече се осъзнават, започнаха да го избягват. Аз лично съм ЗА всичко българско и родно особено, когато то е и конкурентно на внасяните стоки.

# 27
  • Мнения: 64
Някой поръчвал ли е вече от Кей Ню Трейд, да каже мнение. Интересува ме най-вече как е стоката като качество.

# 28
  • Мнения: 0
Както обещах да ви разкажа за Кей Ню Трейд  Simple Smile Simple Smile Simple Smile По принцип аз продавам от по-хубавите турски неща, които са съответно и малко по-скъпи....Затова и основно си бях поръчала такива, но се изкуших да викна и някои от евтините варианти на комплектчета, например, за момче и момиче. Занимавам се с детски дрехи от около 7 години и съм наясно, че комплект за 5лв не може да се сравнява по качество с комплект от 15лв. Съответно и очакванията ми бяха различни за двата вида стока. За съжаление има хора, които търсят точно това, а аз не обичам да изпускам клиенти  Wink Нещата дойдоха доста бързо и ако трябва да бъда честна много ми харесаха. Дори и евтините комплектчета за цената си са с прилично качество, а за другите мога да кажа, че са по-различни от турската стока, която се предлага масово в България....И все пак най-важното е не само на мен да ми харесват нещата, а и на клиентите ми... Wink Вече започнах да ги продавам дори, мисля тези дни да си поръчам пак. Единственото е, че някои неща не можаха да ми ги изпратят, но...за мен това не е проблем, все пак плащам това, което ми се доставя... Wink Wink Wink

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен, аз също започнах да работя с тях, за сега съм доволна, наистина някой неща не  пристигат, но пък те се обаждат и си пускам други. Като цяло съм доволна, най -вече от цените  Money Money За качеството е както каза Аничка, като цяло отзива ми за тях е положителен!

Общи условия

Активация на акаунт