Една различна спалня

  • 11 622
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 291
Спалня 180/200 в каква стая може да се сложи? Нашата спалня е 3 на 4.5м и ако сложа толкова голямо легло, няма да има място за кроса и за бебешкото креватче.

# 16
  • Мнения: 1 351
Спалня 180/200 в каква стая може да се сложи? Нашата спалня е 3 на 4.5м и ако сложа толкова голямо легло, няма да има място за кроса и за бебешкото креватче.
Нашата стая е със същите размери и едвам побрахме леглото , което е 164 / 190 и кошарка от малките 120 / 60 - сгъваема , и един гардероб

# 17
  • Мнения: 18
Красиви са тези легла, но се чудя това с почистването на тапицираната облегалака-табла отзад как точно става.Това все пак е спалня, не е диван. На дивана махаш калъфите и ги переш при възглавниците, ама при тези, как става, не ми става ясно, май не можеш да ги свалиш.....

# 18
  • София
  • Мнения: 3 291
На някои от текстилните, калъфите се свалят за пране. Изкуствената кожа може единствено да се издраска с химикал, но това е поправимо. Какво друго може да и стане?

# 19
  • София
  • Мнения: 1 110


Eто това си поръчах от Ралица, още не мога да дам отзиви, ще пристигне края на януари.
На мен ми изпълни всичките изисквания - да не е дървена, да не е на високи крака, да има място за багаж и да има мека табла.
Все още не съм решила проблема с нощните шкафчета, но мисля да си взема от Икеа етажерки, които да се монтират на стената...
 Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 291
Или в Икеа или в Айко имаше едни кубчета без гръб и предница, в същия наситен червен цвят, точно за нощни шкафчета. И с 2-3 от червените етажерки ще стане супер.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 110
Или в Икеа или в Айко имаше едни кубчета без гръб и предница, в същия наситен червен цвят, точно за нощни шкафчета. И с 2-3 от червените етажерки ще стане супер.

 newsm10   bouquet

# 22
  • Мнения: 9


Ето и от мен една спалня с тапицирана табла.

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Хайде и от мен една.....  Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 3 291
t_ilieva, това не е ли тапицирана табла към леглото?

# 25
  • Мнения: 241
Първо си избери матрака, а по него ще си намериш кутията (леглото). Най-важното в спалнята е добрия сън, а за него, най-важна е "удобната постеля". Един голям (общ) матрак ли ще е, или два отделни (така всеки ще спи на удобен за него си матрак). От там избираш чаршафите — класически или с ластик. От тях (удобството при поставянето им) вече избираш дълбочината на кутията и вида на подматрачната/те  рамка/и — класическа или с повдигащи се механизми. После идва ред на нуждата от проветряване на матрака (пружинен или латексов). Най-накрая ще уточнявате дали в кутията ще остане място за чекмеджета или ще се повдига целия матрак.  Peace
Харесайте си спалня, без да се съобразявате с детската кошара. Нея ще ползвате над 10 години, а кошарата само 2-3г.  Wink

Последна редакция: пт, 13 яну 2012, 16:35 от гост22

# 26
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
t_ilieva, това не е ли тапицирана табла към леглото?
Да, тапицирана е с кожа.  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 3 291
Матрака сме го избрали: Хепи Дриймс Био мемори, ако някой има лоши отзиви за него, да казва сега.
Но размера му ще зависи от спалнята, която ще купим: 144 или 160 широка и 190 или 200 дълга.

Склонна съм да сменя матрака с пружинен Хепи Дриймс, ако спалнята е много скъпа, за да се вместя в бюджета.
Вече клоня към текстил,а не кожа. заглеждам се по Рондата на Ерго Дизайн, но още не знам дали ще ми го произведат с механизъм за повдигане.

Не знам други производители, на които да имам вяра, тази фирма е масово по магазините и на нормални цени. Но може да ми откажат да променят нещо по модела. Може да си имат един набор от продукти и да не се занимават с единични клиенти като мен.

А детски кошари ползваме от 10 години и поне още 3 ще ползваме, та са си фактор.

# 28
  • Мнения: 198
Ако нямате домашни любимци, защо не. Аз имам котка, и това не се отразява никак добре на тапицираните с дамаска мебели. Имай предвид, Грета, че рамката на Ронда-та е доста по-голяма от матрака - с около 30см и в двете посоки. Ето размерите, които дава производителя http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2105/156698408615434575661326 … 8sRZ401VVk7t7.JPG

# 29
  • София
  • Мнения: 3 291
Видях ги размерите, но само тази спалня ми хареса, таблата и е по-широка и по-дебела от другите.
Толкова години сме без спалня, че искам нещо по-различно.

Котка не планираме за сега, децата ще я уморят.

Не мога да повярвам, че просто няма избор на нормални цени. Ще взема и сама ще си направя една.

Общи условия

Активация на акаунт