8 МАРТЕНСКА И ВЕЛИКДЕНСКА ИГРА-гоблени

  • 29 553
  • 767
  •   1
Отговори
# 15
  • Троян
  • Мнения: 141
И аз се записвам.Аз съм за една игра,за парите каквото решите.
Аз съм супер доволна от коледната томбола и бих искала отново да преживея вълненията Hug

# 16
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
И аз се записвам с удоволствие! Срока ме устройва, както и сумата!
Предлагам pepen да редактира първия пост (докато още може). Там да напише сроковете за изпращане, сумата и правилата за участие.
  bouquet

# 17
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
 Mr. Green Веднага ме навихте!  Joy  Една игра е достатъчна-8 март, Цветница, Великден-все хубави празници и благодатни  Peace

# 18
  • Мнения: 7 803
Mr. Green Веднага ме навихте!  Joy  Една игра е достатъчна-8 март, Цветница, Великден-все хубави празници и благодатни  Peace
аз празнувам и трите  Mr. Green айде навих се и аз

# 19
  • Мнения: 101
Браво момичета. HugПостигнахме съгласие и правилата са ясни.Pepen Много добре е обяснила всичко.

# 20
  • Мнения: 482
И аз се записвам. Нямам против да изпратя и за чужбина, в случай, че има записани от далече Simple Smile

# 21
  • Мнения: 0
Записвам се и аз Wink с най-голямо удоволствие

# 22
  • Мнения: 5
И аз съм в кюпа ! Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 124
Чопилота - първо се записваме
второ организаторка ни дава номерца бърка ги и ги тегли, на всеки си пада другарче. Само организаторката си знае кой на кого е другарче, получаваш на ЛС данни за другарче, преглеждаш профила му, имаме албуми на ушити, на желани гоблени, пишем си в теми какво НЕ искаме.
Проучваш си така наречена "жертвичка" набелязваш си нещо което би и харесало и го пращаш като подарък .
горе долу това е.
Благодаря. Ще преценя възможностите си и ще реша дали да участвам.

# 24
  • София
  • Мнения: 104
Записвам се и аз.

# 25
  • Мнения: 7
Pepen, не се видях в списъка  Sad

# 26
  • Мнения: 124
Идеален срок  Peace
Записвам се официално  Hug

Здравейте. Аз скоро ви открих и не съм много в час за играта. Разбрах,че е имало коледна, но в какво се състои?

Ето, събрах ти препоръки и обяснения от Коледната томбола, ако още нещо не ти е ясно - питай  Hug
Благодаря

Цитат
Правилата са елементарни. Записваш се, след това от всички записали се ти избират другарче на което да подаряваш, като ти изпращат името и адреса на лични, а ти трябва да решиш какво да му подариш, като го  "проучиш".  След това се надяваш изненадата да му хареса
Цитат
Аз само мога да добавя, че като си получиш другарчето или както ние обичаме да се шегуваме "жертвичката" не трябва да го споделяш с друг, за да е изненада. Така емоцията е пълна. Ти знаеш на кого ще подаряваш, но не знаеш на теб кой ще ти подари и какво ще получиш.
Цитат
Като получим "жертвичките", ще пуснем линк към гоблените си, за да не ни подарят нещо, което вече имаме, също така е хубаво да напишем какво харесваме - кръстчета, гобленов бод, тематика, какво не бихме искали и т.н.

Ето и темичката, почети първите няколко странички
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=614898.0
Благодаря!

# 27
  • Враца
  • Мнения: 871
За къде без мен...  Laughing....Пишете ме ....

# 28
  • Мнения: 4
записвам се и аз

# 29
  • София
  • Мнения: 27
 и аз се записвам, усещането е страхотно

Общи условия

Активация на акаунт