8 МАРТЕНСКА И ВЕЛИКДЕНСКА ИГРА-гоблени

  • 29 576
  • 767
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 7 803
чaкам аз, чакам   baby_neutral

Последна редакция: пн, 26 мар 2012, 20:38 от Графиня фон Дж-то

# 751
  • Враца
  • Мнения: 871
Етоооооо,Честито,седмицата е открита,а нашата пощальонка мина покрай мен транзит Tired, е нищо ще чакам Mr. Green
И аз правя..постоянно преглед на пощенската кутия..но казват другарчетата..да чакаме..ще чакаме..
но съм сигурна ,че ще си заслужава.. Peace

# 752
  • Троян
  • Мнения: 141
И аз да си призная,тази сутрин и аз пуснах колетчето,но май има малък гаф . Миналата седмица всеки ден попълвах едни документи от миналата година.И по навик датата на писмото и картичката май са от 2011г. Embarassed не съм сигурна какво написах ooooh! Rolling Eyes

# 753
  • Мнения: 7 803
това да му е кусура  Laughing ако не се хареса, моля да ми го препратите на мен  Whistling

# 754
  • Мнения: 54
това да му е кусура  Laughing ако не се хареса, моля да ми го препратите на мен  Whistling
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 755
  • Мнения: 22
Ето ме пак и мен  Wink.  Сутринта дадох отчет,че съм пуснала пакетчето. Обаче след час изтичах до близкия супер,че бях забравила да купя нещо от списъка на детето и на връщане гледам пощальона минал. Отварям кутията спокойно,защото не чакам нищо вече  Mr. Green и ооо известие за пратка. И хайде пак тичам към пощата. И етоооо.... Пепен  Hug Имам страхотна картичка от вълшебните ръце на Пепен с много мило пожелание и едно предизвикателство за мен- гобленче на което едната част е с мъниста. Имам си и конци за картички. Ето ви снимки  Wink извинявам се за качеството, но днес групата за игра от класа на малкия беше у нас и нямах време да снимам преди това, а и щеше да е предизвикателство да ги опазя за снимка от петте момчета развилнели се из апартамента  Mr. Green
Благодаря ти Пепен  Heart Eyes

# 756
  • Мнения: 7
Мило мое, другарче, тази сутрин изпратих изненадката ми за теб, пожелавайки й лек, безпроблемен и безавариен път! Сега не само се моля да стигне при теб невредима, но и тръпна в очакване дали съм направила правилния избор!  newsm78 Нещо ми се сви под лъжичката. Дано съм успяла и да изживееш приятни и незабравими емоции!  Praynig

# 757
  • Троян
  • Мнения: 141
Сега не само се моля да стигне при теб невредима, но и тръпна в очакване дали съм направила правилния избор!  newsm78 Нещо ми се сви под лъжичката. Дано съм успяла и да изживееш приятни и незабравими емоции!  Praynig
Точно това си мислех и аз Crazy

# 758
  • София
  • Мнения: 607
Ох ще ми се пръсне сърчицето , преди малко получих обаждане от куриер  че имам пратка .
Но аз съм на работа  Tired и сега трябва да чакам чак до довечера за да видя кой  ми е пратил  Flutter подаръче  Hug


А аз мило другарче мисля да те поизмъча още малко  надявам се да не ми се сърдиш много   bouquet

Последна редакция: вт, 27 мар 2012, 13:56 от nadezhda96

# 759
  • Мнения: 265
Мдаааа, още едно подаръче отпътува днес към притежателя си Hug мило другарче моментът наближава Laughing
Сега, обаче кой е жертвата Rolling Eyes - аз - очаквам да си чуя "присъдата" от другарчето. Искрено се надявам да си хареса подаръка. Ще тръпна в очакване Laughing

# 760
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Аз също изпратих днес! Сега тръпна да видя как ще стигне.
На връщане пък видях известието в кутията си... затичах се... ама в пощата ми казаха елате след обяд...
Ех...

# 761
  • Троян
  • Мнения: 141
Аз също изпратих днес! Сега тръпна да видя как ще стигне.
На връщане пък видях известието в кутията си... затичах се... ама в пощата ми казаха елате след обяд...
Ех...

ooooh!

# 762
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Аз също изпратих днес! Сега тръпна да видя как ще стигне.
На връщане пък видях известието в кутията си... затичах се... ама в пощата ми казаха елате след обяд...
Ех...

ooooh!
Нищо де, чакам да стане 16.30 и ще тичкам.  Peace

# 763
  • Мнения: 352
Честито на получилите!   bouquet Приятно чакане на останалите!  Hug

Вече реших какво да направя с пиленцата от pepen! Party
Доста се понапрегнах, докато реша кой вариант да си избера и в крайна сметка спечели този, при който трите си остават заедно в комплект и се запазват чистички!  Mr. Green
 
Разбира се, видно е, че съм използвала и от подарените ми лентички!  bowuu

Престилчици ми е невъзможно да направя, поне не и красиви!  Whistling  Ако са торбички или шапки за яйца, биха се измачкали много, а са толкова сладки - защо да ги мачкам.  Laughing  По едно време бях убедена, че ще ги правя на яйца, даже си купих необходимите неща и гледах филмче, как точно се правят. Направих и едно пробно, само с плат. Нооо се оказа че сърце не ми дава да ги изрежа толкова близо до картинката и не посмях!  Crossing Arms Та такива ми ти работи около моите размишления.  Mr. Green

П.П. Поне се научих как да правя яйца!  Laughing

pepen, надявам се, че не съм те разочаровала с избора си.  Hug

# 764
  • Мнения: 265
Ееее, Бяло цвете чудесно оформление си направила, и с лентичките..... Heart Eyes много свежо, много пролетно и с настроение. Яйцето също ти се е получило страхотно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт