Истински арабски парфюми

  • 35 722
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 761
40 лв струва парфюма.Заслужава си парите.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 656
Имам няколко парфюма на Расаси, доволна съм от качеството (от цената също  Mr. Green ). Ароматите далеч не са само източни, арабски, тежки и натрапчиви. В парфюмната тема сигурно ще се намерят и още отзиви.

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте отново  Simple Smile

За всички следящи темата .... в събота си взех Rasasi Sonia. Даже вече успях да го пробвам и съм влюбена  Blush  Чисто концентрат е и е траен. Има много нежен аромат, ненатрапчив и (поне по мое мнение) много женствен.  Бяха получили и Rania и още няколко вида концентрирани парфюми. Взех си и един ароматизатор, но още не съм го пробвала. Обясниха ми, че става за пердета, килими, дрехи, че дори и за "ароматизиране" на ръце след хранене. Ще пиша впечатления след като го изпробвам. Момичето в магазина ми каза че вече имат и фейсбук страница и там публикуват всичко ново, което получат, така че всеки да може да следи дори и да няма възможност да ги посети.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 210
Коя е страницата във ФБ?

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 1 210
Благодаря  Hug

# 21
  • някъде
  • Мнения: 979
Това ще ви допадне вероятно Grinning
http://www.amsons.co.uk/perfumes-attar-rasasi/
дава ми доставка 7 паунда,мисля да го пробвам след седмица
не съм търсила кодове,но поне се плаща с ппей пал

# 22
  • София
  • Мнения: 980
ох , ще ме накарата и аз да мина от там

# 23
  • Мнения: 5 618
Извинявам се, че вдигам темата, но дали съществува още този магазин, за който пишете?

# 24
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
а някой поръчвал ли е от този сайт giza-perfumes.eu  newsm78
само в София ли има такива магазини за арабски парфюми, по-конкретно ме интересува за Пловдив?

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте, рядко влизам тук, но тази тема ме заинтригува, защото преди време имах такъв парфюм Catherine дълго време търси, но без успех. Преди няколко дни случайно минах по Стамболийски и открих този магазин, съответно и парфюма- моят парфюм Catherine. Страхотен е! Магазина също, то са камъни, статуетки, парфюми и сума ти такива неща.Абе май ще стане моят магазин.
В мол Илиенци ги има,както и в по-старите парфюмерии на цени до 30лв.Предполагам,че във всеки по-голям град могат да се намерят.

# 26
  • София
  • Мнения: 127
Здравейте, рядко влизам тук, но тази тема ме заинтригува, защото преди време имах такъв парфюм Catherine дълго време търси, но без успех. Преди няколко дни случайно минах по Стамболийски и открих този магазин, съответно и парфюма- моят парфюм Catherine. Страхотен е! Магазина също, то са камъни, статуетки, парфюми и сума ти такива неща.Абе май ще стане моят магазин.
В мол Илиенци ги има,както и в по-старите парфюмерии на цени до 30лв.Предполагам,че във всеки по-голям град могат да се намерят.
Здравейте, рядко влизам тук, но тази тема ме заинтригува, защото преди време имах такъв парфюм Catherine дълго време търси, но без успех. Преди няколко дни случайно минах по Стамболийски и открих този магазин, съответно и парфюма- моят парфюм Catherine. Страхотен е! Магазина също, то са камъни, статуетки, парфюми и сума ти такива неща.Абе май ще стане моят магазин.
В мол Илиенци ги има,както и в по-старите парфюмерии на цени до 30лв.Предполагам,че във всеки по-голям град могат да се намерят.

Къде по-конкретно в Мол Илиенци е магазина?

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте ! Магазина на Стамболийски е затворен . Някой да знае дали има някъде другаде магазин за арабски парфюми? Подариха ми един парфюм...мисля че се казва "Зем-Зем", но не съм сигурна...ако го помириша ще го позная..много сладникав,страхотен аромат...и ми се иска да го открия. Благодаря предварително Simple Smile

# 28
  • Мнения: 20 172
И мен ме заинтригуваха тези парфюми.

# 29
  • Мнения: 0
Темата е малко стара, но ако се интересувате от арабско олио и парфюми ми пишете момичета, за да разменим мнения.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт