впечатления от Н.Г. или как празнуват при вас?

  • 1 095
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 257
На Бахамите за Нова Година беше малко по-различно от обикновеното в Щатите. Но там всичко се дължеше на местните, които са черни, тип реге младежи, които ходят и вместо да говорят, напяват Laughing Непрекъснато се чуваше музика от някъде, хората се веселяха, пееха и танцуваха на импровизирани места - на плажа, на площада, където се обърнеш гърмеше музика и се лееше настроение с шепи....Имаше от дву-тримесечни бебета в ръцете на майките си,  до възрастни 80 годишни бабки - всички танцуваха....На самата нова година също беше много еуфорично, имахме изискан коктейл в ресторанта, после вечеря и накрая джамбуре, което си заприлича баш на БГ купон - всичко живо беше подпило, гърмяха, трещяха, свиркаха със свирки, целуваха се, прегръщаха се, пееха и свиреха, танцуваха, така с официалните рокли Laughing - абе купона беше както си трябва. После извън хотела също - по улиците, навсякъде имаше музика, пеещи и танцуваши, веселба в очите и радост в душите. Мисля Новите години, живот и здраве, там да се празнуват вече, или на някой подобен остров - много по-хубаво е, отколкото в Щатите.

# 16
  • Мнения: 7 837
G&J, дай още малко, защото само чакам да се прибере мъжо и го почвам  Laughing Писна ми от НГ по български, пък било и на такова разстояние от БГ.

# 17
  • Мнения: 4 212
имаше 4 зари, станах луда да ги заснема вси4ките, не 4е успях де. Продължиха около 15 минути, после града потъна в облаци, кат след бомбандировка. То беше свирки и тромби. Работеха вси4ки заведения, моми4етата лъскави с ток4ета, кожи на рамената. По улиците лудница, основно пияни заляни, всякакви народности.Имаше голям концерт в центъра на селото, като се замятаха 4етири гърли и двама му4а4овци, саксофони, тромпети, китари, йоники.....до сутринта......още се съвземам де, обърна ми се режима.

А, пък в българскияте ресторант "Механата" е пяла Есил Дюран, така ли се пише, няква фолк звезда, с куверти е било и бг меню и програма.....

# 18
  • Мнения: 456
Ние бяхме на ресторант и сме доволни - стана много весело... Хората се забавляваха от сърце, а и ние покрай тях. Като цяло тук или ходят на ресторант или се събират с приятели. Laughing

Последна редакция: ср, 04 яну 2006, 01:04 от Endora

# 19
  • Мнения: 7 430
Тук НГ няма нищо общо Naughty с България или с другите държави, където хората наистина посрещат с веселие и радост новата година.
Пълно мъртвило е и като излезеш на улицата в 1 часа - градът спи.Добре, че в квартала има много източно-европейски хорица, че за пръв път тази година почувствах малко повече от настъпването на 2006 Wink

# 20
  • Мнения: 7 091
Ха за много години Hug
Като за първа година в Щатите, много неща ми направиха впечатление. Та да питам у ваше село как е?
  На връх Нова година излязохме на съседната улица, която разкриваше гледка към главната улица с хотелите на Лас Вегас, от всичките имаше пъстра заря. Много коли бяха спрели и всички очакваха тихо и кротко зарята. Аз дори не разбрах точно в кой момент настъпи Новата година #Puppy dog Нямаше крясъци, пиратки, никаква емоция. Мирно и кротко си изгледаха зарята хората и си тръгнаха.  В целия комплекс, в който живеем, си беше гробна тишина както винаги, спят ли тия хора, как се веселят така тихо newsm78
  Иначе ние си бяхме шумна компанийка и си изкарахме добре, но останах учудена от хамериканците. Като знам каква веселба е в Бг и каква щумотевица настава , мъчно ми стана Tired
  Разкажете при вас как е.


Аз вече писах как беше при нас в другата тема, но това, което ме изненада беше разказа на майка ми, която на въпроса ми дали не са ги оставили цяла нощ да спят( както обикновено е при нас, аз съм  от Варна) тя каза, че тази година е било ужасно тихо и хората дори са си изгасили светлините да спят след полунощ. Каза , че въобще не е било като предни години...много ме учуди това newsm78

Общи условия

Активация на акаунт