нормално ли е това за бебе??????????

  • 2 532
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 379
Бебето иска да спи по корем, защото е с колики, а така се успокоява.
Не е проблем.

# 16
  • Мнения: 343
Ако си държи самичко главата, мисля, че няма проблем. При нас също единственото спасение от коликите беше да поспи по коремче. През деня винаги така го оставях, той си държеше сам главичката още като се роди, а от третата седмица вече си я навираше нагоре, така че оттогава редовно го оставях по корем, наблюдавах го, но той винаги си я вдигаше и си я въртеше отляво или отдясно. Нощем не смеех все пак (сега вече сам си се извърта и това го успокоява и от зъбите, то и аз спя по корем често), докато беше по-малък, но коато не можеше да заспи дълго време, го приспивах на мене на коремче (корем о корем), така сме откарвали и по 2-3 часа, ама това е положението. Моят син имаше ужасно силни колики и изобщо не спеше в продължение на 13-17часа, така че бях готова на всичко, само и само да поспи малко и така често си поспиваше на мама. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 48
Здравей. Нашето момиченце, когато имаше колики, заспиваше или върху моя, или върху корема на татко си. В креватчето винаги на една страна - по съвет на педиатъра, с подпряно гръбче.

# 18
  • Мнения: 1 131
Не се деформират главичките, както и да ги слагате да спят.. Споко  Wink

Напълно подкрепям това мнение  Peace

# 19
  • Мнения: 134
Синът ми спеше по корем от новороден. Не съм имало проблем. Педиатърката каза, че това успокоява болката от колики.

# 20
  • Мнения: 334
Синът ми спеше по корем от новороден. Не съм имало проблем. Педиатърката каза, че това успокоява болката от колики.

и нашата педиатърка така каза, изписаха ни едни гранулки и от няколко дена ги пием с комбинация с биогая

Е вече се поуспокои детето Grinning Заспива на мен или на баща й  и после я оставим настрани в кревата или при нас на спалнята.

Благодаря ви мили мами за отговорите  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт