Обаждат се вече с ритничета ЮНСКИТЕ момчета и момичета

  • 22 261
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 24
Усмихнатото според мен е много рано да се притесняваме за пъпната връв. Сега бебоците са още малки и имат доста свободен терен и могат да се движат свободно и да се размотават и омотават, ако мога така да се изразя  Laughing особено като има и такива "акробати" както споменаха някои от майчетата  Wink

# 61
  • Мнения: 300
Аз също се хванах да изчислявам. Имам персонален код за НОИ, извадих си го миналата година като бях бременна да си следя болничните, та оттам си гледам назад дохода и болничните и понеже имам стаж 13  години без прекъсване, освен майчинството и няколко болнични покрай бременностите не се притеснявам.
Тъкмо си попълних всичко и ми иска парола , а аз естествено не съм се регистрирала и ми изтри всичко   hahahaooooh! ooooh!. Та сега се регистрирам чакам потвърждение на пощата и после наново ще смятам  Joy
дайте нещо без регистрация

# 62
  • Мнения: 145
Пете, мерси за книгата, ще я видя. Аз се позамислих доста след вчерашната си бурна реакция и осъзнах, че т не е по-различна от тази на църквата - да заклеймявм и отричам. В края на краищата всеки има право на мнение и позиция, както и да приеме или не нечи позиция. Моят избор е да не приемам и следвам тази църква, защото не отговаря на моя светоглед, но за много хора тя е ОК - и те имат право на това не по-малко от мен.

Болки и аз имам ниско долу, напоследък са като пред цикъл, но не им се шашкам. Все пак ще си питам лекарката, като ида на преглед.

И аз забравям много. Толков разсеяна не съм била никога. Оглупях направо!

# 63
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
Здравейте мами, записче и от нас Simple Smile  Докато се ослушвам сте изписали 5 странички Crazy
Браво Фриид Hug темичката ни отново е страхотна!!!

# 64
  • Мнения: 3
Здравейте дами.
Усмихнатото надявам се всичко да  е наред.
Аз също взех нещо да се притеснявам от време на време ме боли корема под пъпа там някъде, много тъпа болка изведнъж.
А за майчинството и аз да кажа, че няма да взимам понеже съм на 19 и нямам 2 години трудов стаж.

# 65
  • Мнения: 300
Успях и аз да си изчисля майчинството и  въпреки болничните, като гледам не ми пада надолу.
Искам да питам момичетата, които са в месечен болничен от лкк, наведнъж ли ви превеждат сумата от болничните за месеца? На мен ми ги превеждат на части  newsm78
Миналата година като бях болнични от ЛКК ми ги изплащаха наведнъж.

# 66
  • Мнения: 21
Усмихнатото, ти май не си спирала да се притесняваш....Само ти си знаеш какво ти е.
Все пак наистина пространството за движение е твърде много още, пъпната връв е изключително гъвкава и т.н. Ако все пак има вероятност за стеснение по пъпната връв  или друга особеност(това важи за всички ни), то по начало си е така и няма спасение, дали е увита или не. Пък ако сте виждали как бебетата си играят с нея и я дърпат......

# 67
  • Мнения: 656
Чакайте сега да ви светна нещо - майките студентки редовно обучение имат право на 2880 лв. накуп - еднократна помощ Wink. Сега да не вземете да се юрнете да учите  Mr. Green

Мерси за успокоенията, но нещо не става.. Знам ги тези неща, които ги написахте, гледам да си ги повтарям постоянно и въпреки това не ме свърта...  Rolling Eyes. А то е точно защото ми наближава прегледът. Аз през цялото време съм спокойна, само като наближи някой преглед почвам да изпадам в ужас. Затова на мен никакви видеозони не ми трябват  Laughing. Ама а де - нали да проверим трябва Wink. Е, поне само 5 дни ще се мъча още, та после ще разбера дали се е развило туй бебе и ако да, що не го усещам  Crossing Arms.

Мърморанке, напротив - много малко се притеснявам тая бременност  Laughing - особено в сравнение с предишната - тогава бях като момичетата тук - тези, дето са с първо  Mr. Green. Сега гледам много по-отгоре на нещата, но нещо ме гложди тая връв сега.

# 68
  • Мнения: 135
Само да кажа че найстина откакто започнах да пия отново прегнакеар ходенето до тоалетна е като часовник!

# 69
  • Мнения: 427
Здравейте шкемебелани...как сте?Искам да ви питам стрелкат ли ви зърната,мен много и е доста неприятно...

# 70
  • София
  • Мнения: 2
Фриид, така е, аз не осъждам никой и не взимам отнешение, защото дори не съм ги слушала. Нещо гледам да не слушам новини, че то това не са новини, а целенасочено подлудяване на хората. Всеки има право на мнение. Затова ти я препоръчах тази книга и дори не споменавам за какво се говори, защото искам всеки сам да си види нещата от неговата си страна. Много е интересна, препоръчвам я (повтарям се Simple Smile )

# 71
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!!! Да се отчета и аз в новата темичка Simple Smile
Поздравления на Freed за труда, на бъдещите мъжки мамита и стискам палци на Усмихнатото всичко да е ок на прегледа Hug
Досега четох с интерес първите пет странички и се успокоих за забравянето и разсеяността, за болките в долната част на корема, и най важното - информирах се за периода на майчинството. Много сте полезни, да знаете!!!
Аз съм на ФМ на 31.01 и тогава ще разберем пола, който мен въобще не ме интересува, но таткото мнооооого се надява на сини гащи и като слуша колко много мъжленца се чакат тук и той тайничко точи лиги  Laughing  
Желая на всички спокоен и усмихнат ден и до скоро!

# 72
  • Русе
  • Мнения: 571
Здр момичета. Дасе запиша в новата темичка и аз. От време на време ви следя, но няма как да е по често, заради лежането.

# 73
  • Мнения: 656
Вери Бери, и аз съм на ФМ на 31.01 - при Томова. Ти къде си? Дали ще се окаже, че ще се засечем?  Grinning

Мацки, пак да благодаря за успокоенията, ще продължавам да си повтарям логичните неща и да се опитвам да не се губя в хаоса на притесненията  Laughing  Hug

# 74
  • Мнения: 21
Усмихнатото , не я мисли вече тая работа, може детето да се мъчи да си върже гащите...впрочем те тия гащи какви си ги поръчала, може да се оцветят за РД-то????
Ох и аз с моя си хумор.... ама съм Shocked

Глътни едно хомеопатично, да не ти стане симптом притеснението, помагат на емоционално ниво май.

Общи условия

Активация на акаунт