Суеверията...

  • 4 809
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 769
До вчера в клюкарника се мандахерцаще подобна тема. На първа страница. Днес не съм ходила още там, не знма къде е ... обаче и в този форум е пълно с такива теми. Аман вече! Ползвайте търсачката, моля ви!

# 16
  • Мнения: 3 550
Не ми е минавало през ума да го предпазвам. Не вярвам в тези неща. Защо се тормозиш?

# 17
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Не, това с уроките не са просто глупости. Това са езически ереси. Доста по-опасни отколкото изглеждат на пръв поглед. Не разбирам как може някой, който ходи да кръщава детето си в църква също така да прави разни подобни "заклинания" срещу черни магии...

# 18
  • Мнения: 5 577
Не разбирам как може някой, който ходи да кръщава детето си в църква

Абсолютно!!!
Аз не съм кръщавана, и няма земна сила, която да ме накара да подложа детето си на това.
Изразявам мнение, моля да не се превърне темата в спор - за и против кръщенето.
Всеки сам си решава, знам че доста мами тук са кръщавали децата си.

П.П. Уроките, суеверията - донякъде вярвам, но не се вманиачавам.  Crazy

# 19
  • Мнения: 35 970
как предпазвате бебоните си от хора които могат да ги урочасат или нещо подобно?

не го предпазвам - това са пълни глупости!

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Благодаря за инфото момичета  Hug и на тези които невярват също.

# 21
  • Мнения: 396
Вярно ли е, че родилката не трябва да вижда дрехите за изписване не бебето преди самото изписване? Със сина ми така ми казаха и аз действително ги видях едва когато облякоха мъника, но сега с номер две майка ми ми каза, че това са глупости и със сестра ми са купили много сладко зелено комплектче цялото в дантелки.... не му устоях и не само, че го разгледах ами го изпрах и изгладих! Освен това са му купили и много дрешки... Дали наистина е на лошо? Вие подготвяли ли сте нещо предварително или всичко сте си взимали следварително?

Поздрави
Лора Г.

# 22
  • Мнения: 5 183
Пълни глупости ... така си мисля аз. Аз самата бременях дале4 от вси4ки близки, в 4ужда страна. Със съпруга ми с голям мерак ходихме по магазини месеци преди да родя и накупихме хавлиики, дрешки, памперси, креват4е, коли4ка, шкаф за дрехите на бебето..., а и от близките си полу4ихме колети от БГ доста преди равдането. Вси4ко изпрах и изгладих с голям трепет. даже не съм се и замисляла с какво то4но да е обле4ен беб4о на изписването ... Сложих вси4ки дрехи в шкафа и за4аках да му дойде времето.

# 23
  • Мнения: 5 228
Всичко за бебка си купих предварително, изпрах, изгладих, подредих и т.н. Това са едни от най-приятните ми спомени от цялата ми бременност. Не бих ги пропуснала заради глупави суеверия. Освен това като се върнахме от родилния дом беше такава лудница, че само оставаше и да пазаруваме. Всичко си бях приготвила предварително, до последния детайл.

# 24
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Абсолютни глупости!Аз сама си купувах дрехите за децата, като наближаваше момента.Особено с малкия-всичко от-до си купих в осмият и деветият месец,изпрах,изгладих и подредих.Не си трови мислите с подобни глупости!Леко и успешно раждане  bouquet

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 339
Всичко за бебка си купих предварително, изпрах, изгладих, подредих и т.н. Това са едни от най-приятните ми спомени от цялата ми бременност. Не бих ги пропуснала заради глупави суеверия. Освен това като се върнахме от родилния дом беше такава лудница, че само оставаше и да пазаруваме. Всичко си бях приготвила предварително, до последния детайл.
I az taka.Ne se poddavai na razni vnu6enia Simple Smile

# 26
  • Мнения: 9 903
аз предлагам темите за суеверията да се заковат в началото, както темите за стриите в Красива мама Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 807
Вие подготвяли ли сте нещо предварително или всичко сте си взимали следварително?

Глупости, разбира се, останали още  от "време оно"...

Всичко си харесах, накупих, изпрах, изгладих съвсем сама(с мъжа ми, де) още преди да се роди бебчо  Wink - и за Дани, и за Ива се отнася  Wink
Бяха едни от най-приятните ни мигове по време на бременностите  Heart Eyes, за нищо на света не бих(ме) ги пропуснали.

Нищо им няма нито на дечицата, нито на мен  Wink

# 28
  • Мнения: 727
Съгласна съм с вас че са глупости........но при мен проблема е в мъжа ми той смята че така е редно и аз не  съм се противила.......в крайна сметка да му мислят те като се роди малкото човече, ще се побъркат от покупки Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 5 299
Тва пък за 1 път го чувам Shocked и чесно казано звучи адски тъпо.Абе ще си призная,че понякога съм суеверна,ама чак  такива глупости ...Не слушай  какво ти говорят,а  прави това което ти си знаеш  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт