Забравят ли вашите половинки личните ви празници?

  • 3 923
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз също забравям някои дати, които са поводи на мои близки. Затова си ползвам календара в телефона по предназначение, да ми напомня за важните дати.  Grinning Ако мъжа ми забравя моите празници, лично ще ги въведа в неговия телефон с алармиране през 5 минути.  Laughing

# 16
  • Мнения: 2 457
Неее, никога Naughty. Помни всичко свързано с мен. За рожден ден и имен ден пък изобщо е абсурд да забрави.Винаги ми подготвя хубави изненади, още в полунощ щом настъпи датата. Нито пък аз съм в състояние да забравя негов рожден ден и празник. Да не съм малоумна, че да не мога да запомня рожденият ден на човека който обичам. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 592
И на мен ми е странно как може да се забрави РД  Whistling
До моя РД има още 20 дена, но той от една седмица вече е замислил какви ще са ми подаръците и все ме подпитва уж небрежно и си мисли, че не се усещам  Mr. Green

# 18
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Мадам Дьо Помпадур , Честит Рожден Ден! Наздраве!
Предполагам , че в тая връзка си пуснала темата. Не се безпокой слеееед време няма да е необходимо да подсказваш , напомняш , но няма и да има с какво се изненадвате , то ще има , но ще се познавате толкова добре , че ще предполагаш. Пожелавам ти го Hug


А , и поздрав за аватар и подписа Peace
Права си... адски си права... явно е крайно време да спра да очаквам с желание прзниците си. И двата са в дните на големи Светци и винаги съм обичала да ги празнувам. Една малка радост в иначе напрегнатото ежедневие....

# 19
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Момичета благодаря и за поздравите... Наздраве и от мен.... да пием.....


A въпросната дама на, която съм се кръстила ми е фаворит  Grinning

# 20
  • Мнения: 11 568
Не забравя личните ми празници, но на самият ден му поръчвам да ми купи букет- изненада.
Мноого обичам да ми подарява цветя, но ако не му поръчам, няма да се сети.
Честит празник, Мадам Дьо Помпадур!!! newsm03

# 21
  • Мнения: 371
Не забравя, защото никога не е успявал да ги запомни!  Mr. Green

Винаги намирам начин, предварително да му ги напомням, за да не се изложи. Wink


Същата работа, мъже... Laughing

# 22
  • Мнения: 86
Досега не се е случвало да забрави, но ми е споделял че му коства усилия да запомня дати. По-небрежен е към своите празници, но за моите винаги се старае. Приятно е да ми прави изненади, но знам че не това е неговият начин да покаже чувствата си.

Мадам Помпадур, честито и от мен и за много години!
 cheers

# 23
  • Мнения: 556
В първите годин се е случвало да забрави, макар и рядко/ Сега вече не пропуска  да ми подари цвете  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 610
никога.... Peaceпаметта му е железна...

РС: лошо му се пише, ако забрави празниците ми....много лошоооо Twisted Evil....ще започне ледников период cold...

# 25
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Аз също не мога да приема това, че личните празници трябва да се забравят и пренебрегват. И някак си не мога да се примиря с подобна мисъл. Та нали те са още едни повод  да си създадем още малко взаимна радост...

# 26
  • Мнения: 198
Не, разбира се. Нито аз неговите. За мен празниците на хората, които обичам и на които държа са много значими и ги помня до един. Единствено мога да се съглася, че е възможно да не знаеш коя дата е и поради това да се объркаш. Но ми е трудно да приема, че мъжът до мен ще забрави рождения ми ден защото е разсеян. Да си го запише ако иска, аларма да си сложи - ще намери начин, ако му е важно.

# 27
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Аз също не мога да приема това, че личните празници трябва да се забравят и пренебрегват. И някак си не мога да се примиря с подобна мисъл. Та нали те са още едни повод  да си създадем още малко взаимна радост...

Добрите връзки се градят от много неща, на фона на които жестовете на внимание по поводи и без поводи сигурно не са най-важното нещо. Но са решаващи за качеството на отношенията. Някой би казал "ама нали мога да разчитам на него, нали сме толкова години заедно, един празник повече или по-малко не значи нищо." Е, да, но връзката се нуждае от тези малки и по-големи знаци, че партньорът мисли за нас, че е вложил енергия да ни зарадва, да ни покаже, че сме важни, че празнува нашата поява на света (това конкретно за рождените дни). Иначе какво - да си вземем съквартирант, да си разделяме задълженията по домакинството и - това е. Онова, специалното нещо, се поддържа тъкмо от жестове и напомняния кой с какво е специален, важен, любим, желан.

Имах рожден ден преди 4 дни. Така се случи, че точно тогава имах планова операция - не е най-добрият начин да посрещаш още един лазарник на сметката. Срязаха ме сутринта, пуснаха ме следобяд, мъжът ми стоя с мен в реанимация от излизането ми от упойка до пускането. После се прибрахме вкъщи и не мръдна от леглото, и той скапан от нерви, лежа до мен такъв, изтрещял... За първи път нямаше цвете, нямаше нищо. А той е от тези, с които цветята и т.н са с повод, без повод и т.н. На следващия ден му казах, че ми е станало мъчно, че не ми е подарил цветя, а той каза - "Страх ме беше да те оставя и да изляза и за 5 мин даже". Досрамя ме от себе си  Embarassed и ми стана мъчно за него. Чак тогава си дадох сметка колко се е страхувал.

Мадам, честит рожден ден! Желая ти здраве, много, много е важно то. Желая ти да се чувстваш осъществена и най-добрите ти години да започнат от днес. А ако някой е имал неблагоразумието да забрави деня, в който си се родила, и от това ти е домъчняло - не стискай зъби, а си кажи. Хубаво посрещане на празника ти желая  Hug

# 28
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Saule  Hug трогната съм дълбоко от историята ти и благодаря за прекрасното пожелание...

# 29
  • Мнения: 21 275
Един ден,когато тъкмо насъбирах за момента,че е забравил,изскочи с букет цветя  Hug
Така че - не  Peace

Общи условия

Активация на акаунт