А смятате ли избора на пола на бебето за грях?

  • 9 919
  • 152
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 1 079
Записвам се да следя темата,защото живо ме интересува.Ние сме на прага на 3 опит Ин витро.След изследване на кариотип е установена У-хромозома с микроделеции при мъж ми и по медицински причини при нас е наложително използването на ПИД за избор на ембриони от женски пол,но понеже в Бг е забранено не искат да ни го направят.

# 151
  • Мнения: 9 460
Тази тема още ли съществува?
Записвам се да следя темата,защото живо ме интересува.Ние сме на прага на 3 опит Ин витро.След изследване на кариотип е установена У-хромозома с микроделеции при мъж ми и по медицински причини при нас е наложително използването на ПИД за избор на ембриони от женски пол,но понеже в Бг е забранено не искат да ни го направят.
Няма кой да ти даде съвет, мила. По-добре пробвай в Подфорума за проблемно забременяване. Тука в Клюкарника само си чешеме езиците. Темата беше по-скоро морална, а не медицинска.
Желая ти успех!

# 152
  • Мнения: X
Записвам се да следя темата,защото живо ме интересува.Ние сме на прага на 3 опит Ин витро.След изследване на кариотип е установена У-хромозома с микроделеции при мъж ми и по медицински причини при нас е наложително използването на ПИД за избор на ембриони от женски пол,но понеже в Бг е забранено не искат да ни го направят.

успех  Hug

въпреки че принципно съм против, не съм против именно при такива случаи, когато се налага поради здравна причина

Общи условия

Активация на акаунт