Жената овен - 27 тема

  • 26 723
  • 740
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 745
 Hug Благодаря за топлото посрещане!  Blush

Първоаприлска шега,наистина са си за ордени хората около нас.  Mr. Green Ние с мъжлето от известно време нещо сме все с рогата един срещу друг,ама ще видим до къде ще я докараме.  Rolling Eyes Иначе около мен имам страшно много Овнета.Двама много близки приятели,единият от които даже е на моята дата,приятелки,а имах едно гадже преди да се оженя-той беше Овен и майка му и баща му и двамата.  Laughing Лудница! Обаче сме си готина зодия.Аз я харесвам и имаме доста качества,които ценя у хората,за това и контактувам с тях,просто си допадаме. Simple Smile

Трепет,стинати палци и от мен.Чака ме същото след месец-два и не знам направо....  ooooh!

# 76
  • Мнения: 608
  Добре дошла, Пебс (отново)  Grinning Луда работа сме нашата зодия, ама аз без лудост скучая  Mr. Green Баща ми (лека му пръст), брат ми, леля ми, аз, свекъра ми - все овни. Обаче това са хора, като изключвам само семейните връзки, на които при дадена дума мога да разчитам на 100%. А в сегашния лицемерен и объркан свят имаме нужда от сигурност и приятелство, нали?
Охх, боза и на мен ми се пие, ще ида да си купя  Blush

# 77
  • Мнения: 481
pebs добре дошла/завърнала се.
Това овните сме луда работа. Кой с тиха лудост, кой с по-буйна но сме готини, мнооого готини... и скромни де.  Crazy

И аз ще си взема бозичка, виртуална обаче, че не ми се мърда никъде днес. А как добре ще ми дойде с тутманика, който правих снощи ...  Party

# 78
  • Мнения: 2 136
Тез пък бози ми запили?За вас вино няма ли      Че да ми дойде пуй пусто лято и на брега да си го пийваме...

Добре дошла, Пебс!

И щот много ми хареса, ви пускам едно готино стихотворение Joy
                               
 Такава съм, у селу съм рудена,
той, Митю ма издялка ут дърво,
пък бях фиданка млада, чи зилена,
ина шавлива, ду пуследнуту листо.

За свирка рекуха, ни шá да стана,
пък толкус ми са свиреши на мен,
си мисляф някуй момък ши ма фани,
ши свири, чи дукат ма распилей.

Ма друга бúла мойта урисия,
дукáт за свирка са мичтаех пак,
ма фана Митю, дип и ма присечи,
и éптен ма издялка на черпак.
Съм убава пък, тънка у снагъта,
чи кък да`н ма иссвириш сас мерак,
биля ши ти са путкусáт краката,
ма свирка е тува, ни е майтап.

Язък за матриала, да ви кажа,
и за мерака, и за тъс свирня,
ма кат у музиката ич ги няма,
на дървена лъжица сси умра.

# 79
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Ох, Франческа, ела да приспиш детето, че на стихотворението се смях с глас и го събудих  Joy
Искам и аз в стадото във ФБ пък  Crossing Arms

# 80
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Франчи,


За тебе сутрин сПИСиалнУ шЪ тУргам винУ.  Сега научавам, че закусваш с винцЕ Wink WinkНа останалите бозичка ни сЪ пиЙ....ми и тя е алкохолна бре Wink

# 81
  • Мнения: 608
  С тази боза, дето я мислих, накрая направих уникална вечеря - изпържих мекици, налях боза в чашите и сервирах със синьо сирене  Joy JoyМилото не ропта  Laughing
Утре ще гледам племенничката, голяма игра ще падне  Grinning

# 82
  • Мнения: 19
  С тази боза, дето я мислих, накрая направих уникална вечеря - изпържих мекици, налях боза в чашите и сервирах със синьо сирене  Joy JoyМилото не ропта  Laughing
Утре ще гледам племенничката, голяма игра ще падне  Grinning
Аууууууу, Ели толкова много калории,..............и то вечер................Един път вкарани, нали трябва и да ги изразходиш rotfImao после ще се чудиш ли що ти викат Ели-секса?  Пък милото що да роптае, да не е луд???newsm78

# 83
  • Varna
  • Мнения: 2 596
А аз да ви пожелая Лека нощ с еййй тВа Wink

                        http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/408661_1015053623 … 04_76262569_n.jpg             Laughing

# 84
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
pebs, щом като и на теб ти предстои започни да се оглеждаш още от сега, не знам къде живееш, но положението е ...трагично  Confused

Благодаря ви на всички за стиснатите палци, ще трябва да почакам поне две седмици сигурно, та да не вземете да ги пуснете! докато не се обадя, че е станала работата ще ги държите Mr. Green

Еличка, хареса ми твоята вечеря, ще приложа вдругиден, като си изядат мусаката в тенджера домашните любимци Laughing

Делте, това пернишкото коктейлче го взимам и се отнасям...Лека и розова Flutter

# 85
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 240
Добро утро, любими овенки и овенка под прикритие!

Добро утро, Фран!

Днес е петък  newsm44 Да минава по-бързо, че съм уморена и мисля да отделя време за себе си да си почина през уикенда.
Може би ще водя пак курс - когато имам яснота ще споделя.
Хубав ден, СТАДО!

# 86
  • Мнения: 1 745
Добро утро!   bouquet
Благодаря ви още веднъж!  Hug

Трепет,аз съм от Костинброд,но смятам към София да се ориентирам.Пък и има вариант да се върна на старата ми работа,само дето са едни смени,които хич не ме устройват и се работи и събота,което е проблем...Но в краен случай ако не намеря друго,ще се върна там. Simple Smile

# 87
  • Мнения: 348
Добро утро Hug

pebs,добре завърнала се  bouquet

# 88
  • Мнения: 2 136
Привет, мацки!
Боби, специални благодарности на теб, че мислиш заран за моето винце  bouquet

# 89
  • Мнения: 0
Здравейте момичета. Ау Франчи, направо съм възмутена Joy Joy Joy . pebs приятно ми е да се запознаем и добре дошла smile3503 . Днес ми свалиха конците и ме сърби ужасно, но най-важното е, че лекарят каза, че мястото е омекнало и всичко ще е ок.Ходих и на дерматолог, че единият път като мих пода ми се скъсаха ръкавиците и реших да го дозмия без тях и направо ми се скапа ръката с която изстисквам мопа.

Общи условия

Активация на акаунт