Растат и гърди, проблем

  • 7 964
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 379
Много често това се унаследява.
Не гадай, потърси лекар.

# 16
  • Мнения: 5
Zdraveite,iskam da spodely ne6to s vas.Momicheto mi e na 6g.i 8m.ot blizo 5-6 meseca mi se be6e oplakala, 4e 4e ya cickato,az pomislix 4e ne6to se e udarla, ili brat i ya e ritnal ne6to.Oba4e sled 1 mesec na  tazi cicka vze da se polu4ava tvardo top4encei cickata i izglejda6e poduta.Zavedox ya na lekar nie jiveem v Ispania,lekara kaza 4e bilo normalno,az dokolkoto znam bi trybvalo da i izsledvat xormonite.Dadoxa i ibuprofen da pie.Skoro be6e spandalo, oba4e sega pak i se polu4i tova top4e daje i na drugata cicka.Spored vas tova normalno li e?
Най вероятно вече навлиза в пуберитета не се притеснявай.При дъщеря ми беше същото след детската градина преди да тръгне 1ви клас започна процеса.Споко.

# 17
  • Мнения: 1 522
Вярно че хлапетата  днешно време се развиват доста по рано,обаче чак пък толкова рано... Thinkingоще повече и ти си била така значи не е прецедент случая. Обърни се към лекар,да те насочат нанякъде ....и чак ме е срам да го напиша ама избягвай да и даваш много пилешко месо, че доста хормони им вкарват.

# 18
  • Мнения: 475
В тази връзка, при някой да се е случвало следното, едната гърдичка да се развие доста преди другата?
От едната страна вече има оформена издутинка, а от другата нищо....... лекарката ни каза ,че  е нормално, но да ви питам и вас, за всеки случай
Нали знаете поговорката "Не питай старило, а патило"

# 19
  • софия
  • Мнения: 2 543
Племенничката ми "93 набор" беше с този проблем , но всичко се намести . Притесненията продължиха 7-8 месеца само. Имам 8 годишно и тръпки ме побиват. Sad

# 20
  • Мнения: 228
Спокойно, мамчета! На много момичета започва да расте първо едната гърда, после другата. Редуват се. На някои започват да растат от рано, но после се получава застой и минава доста време преди да продължат. Наистина консултацията с лекар е задължителна, за да бъдете спокойни за здравето на децата.   bouquet

Колкото до съветите - като съветвате толкова злобно жената, не помислихте ли какво бихте причинили на жена, която се тревожи за най-свидното си в този момент!? Още едно притеснение! Значи не стига, че е притеснена, а е обвинена в неграмотност, несъобразителност ... Има много по-възпитан начин да се обясни на човек къде е сбъркал и да се насочи в правилната посока. Подигравките обикновено са от хора, които се надценяват ... Тази майка е толкова притеснена за детето си, а тук се бием да се покажем коя е по-умна ... мнооого тъпо!

# 21
  • Мнения: 25
Не бих написала за детето си тема, кръстена "растат й ЦИЦИ'!

И аз не бих се изразила за детето си по този начин Shocked #Crazy
......... И сега по- темата - Преди време , когато бях 3- ти клас ни водиха на плуване от училище и там забелязахме,че
една от моите съученички беше преждевременно развита / и за нас, останалите момичета това беше голям шок Shocked/
Ранният пубертет е рядко срещано"явление"- свързано е с хормоните, предполагам.

Цицки?
Представих си свиня с прасенца Laughing.

Joy Joy Joy Joy
извинете ме , но не можах да се сдържа!

Последна редакция: ср, 11 яну 2012, 22:28 от marti5803

Общи условия

Активация на акаунт