Виждали ли сте ТАКИВА РОЛКИ за КОСА?

  • 17 496
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 001
Мхмм да,и на мен ми се видяха хубави и лесни за слагане,за това поръчах.Ами успех и дано намериш твоя размер на изгодна цена!  Peace

Ако не те затруднява би ли пратила линк от къде ги поръча?   bouquet

# 16
  • Мнения: 0
Изчакай за изгодни оферти в Еbay. Има някои търгове пък и не само, направо сделки, които си заслужават. И аз съм им метнала око, но чакам да навърша 18 (следващия месец), за да мога да си извадя VISA и да си поръчам някои други работи и тези ролки. Само да вметна, че с правилните ролки можете да направите чудеса. Имам едни стари на орифлейм (може би са ми от 5-ти клас) - вършат чудеса Simple Smile))

# 17
  • Мнения: 2 229
На мен пък ми изглежда доста бавно, само като гледам на колко малки кичури си разделя косата, би ми отнело час.  Confused Но сигурно с повечко тренинг става, страхотно е, че става без топлина.

# 18
  • Мнения: 1 745
Мхмм да,и на мен ми се видяха хубави и лесни за слагане,за това поръчах.Ами успех и дано намериш твоя размер на изгодна цена!  Peace

Ако не те затруднява би ли пратила линк от къде ги поръча?   bouquet

Не,разбира се,че не ме затруднява. ТЕЗИ поръчах.Пратили са ги,сега великото чакане.  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 001
Мхмм да,и на мен ми се видяха хубави и лесни за слагане,за това поръчах.Ами успех и дано намериш твоя размер на изгодна цена!  Peace

Ако не те затруднява би ли пратила линк от къде ги поръча?   bouquet

Не,разбира се,че не ме затруднява. ТЕЗИ поръчах.Пратили са ги,сега великото чакане.  Laughing

Благодаря ти.   bouquet

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 953
И аз поръчах два комплекта от ибей , от тези:
http://www.ebay.co.uk/itm/280672055027?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649
18 +2 бройки. Изглежда лесно да се слагат...

# 21
  • Мнения: 0
И аз ще поръчам тези:

http://www.ebay.co.uk/itm/280672055027?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1497.l2649

Къси, дълги, това е... но честно казано, като гледам като се разтегнат какви стават, ще покрият сериозна част от дължината ми. Thinking Дано Praynig , че обожавам ефекта от маша, пък си позволявам да измъчвам косата си с такива уреди 2-3 пъти в годината най-много, че иначе сърцето ме боли Laughing... 

А и те са 18 броя ролки + 2те пръчици (т.е. 1 на части Laughing ), а не 16 ролки... Супер!

# 22
  • Мнения: 750
Къв ибей,кви сайтове,кви 35 лева Laughing

Айде...влачете Laughing

http://prodavalnik.com/rolki-za-kosa-i2905793

# 23
  • Мнения: 0
"Айде влачете"? Мислиш ли, че не се проверили цените из българсите сайтове? Има още 1-2 подобни оферти в посоченият от теб сайт и то на по-ниска цена. От ибей излиза къде-къде по-евтино, от линка, които съм дала си поръчах 2 комплекта + доставка до врата ми и сумата възлиза на 20 лв! А тук 17 е 1 комплект... Другото което е, ролките от линка участват в търг, не виждаш ли, че пише "Направи оферта"? Т.е. 17лв е минималната зададена цена!
Мерси все пак за намесата, макар и не до там адекватна... Peace

# 24
  • Мнения: 0
Много, много интересно ми стана,чакам снимки..
Аз тези дни ще потърся по магазините пък ако няма тогава по Интернет,че съм скарана с поръчките...

Чудя се моята коса сега е по -къса,примерно до подмишниците  някъде...кои размер ще ми трябват?

# 25
  • Мнения: 0
Assillia - май е най-добре да си вземеш от стандартните размери, които ние сме си поръчали - 9 малки и 9 големи (е, средни, понеже има още по-дълги). Не знам дали има комплекти само от най-малките, но мисля, че ще са ти къси. Peace Неприятно е наистина, че не се намират по магазините, но си мисля, че все някъде ще ги има! Успех в търсенето! Wink

Djane - никой не го интересува нашият спор, така че спри да спамиш темата, напрягаш с твоите словоизлияния и нарушаваш конкретиката на темата. Wink

Последен офф, тъй като чета нещо в момента, което ми навя мисълта за тази тема:

"Ала с тези вопли те нито другите са променили, нито себе си, понеже след словестното избухване чувствата им ще влязат в обичайното си русло."
- Сенека, Избрани диалози;


Доста ненамясто седи този цитат тук, но го споделям с вас, в подкрепа на думите си, че от спорове смисъл няма, ето и Сенека го е казал. Wink

Последна редакция: ср, 11 яну 2012, 23:32 от Андромеда

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Пристигнаха ми ролките днес! Ще ги тествам тези дни и ще кажа/покажа.

# 27
  • Мнения: 1 692
Изчакай за изгодни оферти в Еbay. Има някои търгове пък и не само, направо сделки, които си заслужават. И аз съм им метнала око, но чакам да навърша 18 (следващия месец), за да мога да си извадя VISA и да си поръчам някои други работи и тези ролки. Само да вметна, че с правилните ролки можете да направите чудеса. Имам едни стари на орифлейм (може би са ми от 5-ти клас) - вършат чудеса Simple Smile))
Само да попитам за какво ти е тази VISA , за да поръчваш от Й-бей?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 28
  • Мнения: 0
Аз ги получих отдавна,забравих да кажа.
Ефектът е хубав.
Ролките са много къси,дори и дългите.
Но са супер лоша ,китайска изработка и скубят!

# 29
  • Мнения: 1 692
Аз ги получих отдавна,забравих да кажа.
Ефектът е хубав.
Ролките са много къси,дори и дългите.
Но са супер лоша ,китайска изработка и скубят!
Значи не си заслужава, така ли? Казвай докато е време, че почти съм ги поръчала вече. Единствено ме спря това, че тези по $5 в Й-бей са супер къси, а аз искам като на видеото пък ми свиди да дам §20 за тях.

Общи условия

Активация на акаунт