СПАМО-ЧАТ (09.01.2012-15.01.2012) - Празници все още предстоят

  • 4 885
  • 307
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 249
Дами, ЗавърнАх се от тестовете, успешни бяха. bowuu Ама технически де, не за нещо друго, да не си помислите  Naughty Joy

Бубс, Hug

Мон,  Hug

Фуриева,  Hug

Мегич, Hug

Да ви се "похваля" - от 23.01 ще си имам още един шеф, този път мъж. Грозен и със щръкнали уши, това успях да видя.  Tired  ПиснА ми от шефове вече, много!!! Няма ли да назначат и някоя работна пчеличка като мен, на колко хора вече върша работата, м?!?  Crossing Arms

Пфуууууу! Добре че денят вече е преполовен, довечера ще се терапевтирам в отбрана женска компания и доколкото си се знаем с момичетата, ще изчервим хората на поне 2 -3 маси около нас Mr. Green ... с невинни приказки за ... плетива и домашно приготвени сладкиши...  Blush  Laughing Mr. Green

# 76
  • Мнения: 1 081
Ним  Heart Eyes

Страшно включване напраи днес  Joy Joy Joy
Поздравления за теста   Crazy

Сигурна съм, че нямаш търпение вече да е 23-ти  Mr. Green
Ма по-добре че е грозен да не се тормозиш и с греховни мисли  Twisted Evil


Пфуууууу! Добре че денят вече е преполовен, довечера ще се терапевтирам в отбрана женска компания и доколкото си се знаем с момичетата, ще изчервим хората на поне 2 -3 маси около нас Mr. Green ... с невинни приказки за ... плетива и домашно приготвени сладкиши...  Blush  Laughing Mr. Green

 Joy Joy Joy

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Снегът ли ви затрупа всички?
Аз дойдох  и изчезнахте   ThinkingJoy

Ним, кажи с кутиШката какво направи, не ни отклонявай Фниманието с новия шеф  Whistling Mr. Green

# 78
  • София
  • Мнения: 3 249
Мон, кутиШката е за довечера, още се чудя какво да правя. Май ще ида с наличните 4 цигари и това ще ми е. Или поне за сега си вярвам...  Laughing

Фурио, никакви греховни мисли не може да ми навее този тип. Още повече, че ще е мнооооого хай шеф, шеф на моята шефка. Тя да му мисли - аз ще правя справките, ама тя ще трябва да изпълнява бюджета  Laughing

# 79
# 80
  • Мнения: 1 081
пп Наздраве  Mr. Green Crazy Heart Eyes

# 81
# 82
  • София
  • Мнения: 3 249
Брутру!
Мерси за кафенцето, Фурио! Hug Heart Eyes

Прелитам набързо да кажа, че съм се сгънала от бач и нямам време даже да кихна. Това, щото утре и вдругиден съм отпуск и всички са решили, че имат ултра-мега-хипер-турбо спешна работа, която трябва да се свърши непременно до края на седмицата. Tired От утре ще се включвам по- алкохолно адекватно Laughing

# 83
# 84
# 85
# 86
# 87
# 88
# 89

Общи условия

Активация на акаунт