да поговорим за козметиката на LR

  • 6 899
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 693
по принцип политиката им е такава,по този начин сътрудниците са рекламата която правят,като същевременно всички ползват техните продукти,дава се възможност на по големи печалби като не правят реклама като другите компании и затова няма магазини на LR.нещо което мен много ме устройва.за концентрата както казва yasmina се използва за всичко.

# 16
  • София
  • Мнения: 3
попадна ми концетрат с алое, но няма упътване как да се ползва, моля съдействие  Peace

АЛОЕ ВЕРА КОНЦЕНТРАТ –
ОПИСАНИЕ -   Концентриран продукт с високо съдържание на гел от алое вера. Хидратира и успокоява интензивно раздразнената кожа.
СВОЙСТВА -   Продукт, идеален за справяне с различни дерматологични проблеми. Подходящ в случаи на леки изгаряния, (напр. слънчеви изгаряния), ожулвания, отоци, възпаления и за разтриване или влажни компреси при  натъртвания, изкълчвания, счупване. Гъбички по краката, влагалищно.
УПОТРЕБА -   Кожата, на която ще се нанася концентрата, се почиства добре. Може да се нанася многократно в зависимост от нуждите на кожата. Абсорбира се моментално без остатък.
ОСН.СЪСТАВКИ: Гел от алое вера  90%, глицерин, алонтоин, вит. Ε. 
Не е необходимо разреждане! Аз го ползвам дори като дневен крем поне на мен ми е добре от него, но някой се оплакват, че усещат стягане като го ползват като крем за лице. Иначе го ползвам за всякакви кожни проблеми при порязване затваря много бързо раната. Ако имаш въпроси за друг продукт LR мога да съдействам с информация.

# 17
  • София
  • Мнения: 3
някой продукти много им ги харесвам ако ги имаше по магазините бих си ги купувала но сега не защото ме дразни политиката им
Здравейте Simple Smile
Политиката е всеки сам да си ги купува директно то завода на заводски цени т. е. да избегнем оскъпяването при прeкупвачите Simple Smile   ние сме вип клиенти на завода, това е основното и това е което най-много ми харесва, защото мога да ползвам същото качество като всички 32 държави където има пазар, защото завода е един. А и мога да помагам на приятелите си и те да си пазаруват без да печеля от тях Simple Smile  това е политиката на компанията.
п.п има магазин и той е в София,  но  е само за вип клиенти(сътрудници) на компания
Прекрасен ден

# 18
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
много благодаря  Peace  bouquet

# 19
  • Мнения: 693
Sally76 много правилно си се изразила.аз също съм сътрудник и много ми харесва че ползвам качествена козметика.грижа се за здравето и красотата си едновременно,като съшо така помагам и на приятелите си.. Hug Hug Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 3
Sally76 много правилно си се изразила.аз също съм сътрудник и много ми харесва че ползвам качествена козметика.грижа се за здравето и красотата си едновременно,като съшо така помагам и на приятелите си.. Hug Hug Hug
Всичко е по желание  Wink

# 21
  • Мнения: 0
Аз лично не бих им купувала продуктите. Много са скъпи, а като гледам няма много отзиви за тях, та така не бих си направила експеримента за тази безбожно висока цена - за средната българка Naughty

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 255
Момичета,скоро не е писано тук,но ще се радвам,ако има нови мнения по въпроса.Съседката ми е консултант.Аз по "рождение"   Joy съм зарибена по мрежовия маркетинг и ми се иска да пробвам,но продуктите им са доста скъпи и ми се иска да знам дали наистина са качесвени,но се надявам да пишат повече клиенти,а не консултанти,че те ще са пристрастни  hahaha

# 23
  • Мнения: 1 222
здравейте,пускам темата,за да разбера има ли доволни от козметиката на LR....http://www.lrworld.com/bg/produktov-svjat/ето и линк,с продуктите да разгледате.Като същевременно има и възможности за развитие.качеството на продуктите е уникално.
Препоръчвам ви да напишете пълния състав на продуктите в сайта си, а не само снимки и 1-2 слогана.
Така поне правят съвестните и качествените марки. Да изпреваря въпроса "Ам'че кой ги знае тези неща" - напълно излишен е, цените са ви в премиум класа, защитете ги.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 302
Здравейте,

Скоро бях на представяне на тази козметика и си поръчах някои неща /тези дни чакам да ми пристигне поръчката/. Междувременно моя позната, представител на компанията, ми даде да пробвам няколко продукта - три продукта от серията с Алое /Emergency спрея, кремът с концентрирано алое и алое с прополис/, един бебешки лосион за тяло с алое и пяна за измиване на лице Racine. Реших да прочета съставките и честно казано останах леко неприятно изненадана - трите продукта с алое /без бебешкия/ имат парабени, а съставът на пяната Racine доста се доближава до състава на шампоан Wash&Go /даже в Wash&Go има поне някакви растителни съставки, макар и в дъното на списъка/. Смятам, че марка, която претендира за високо качество и се предлага на такава цена, би трябвало да следва световните тенденции, а те са да няма парабени в козметиката и да няма агресивни пенители в продуктите за измиване.

Като ми пристигне поръчката ще споделя повече отзиви, поръчах си гримове /фдт, сенки и червило/ и едно кремче за много суха кожа с алое за детето ми /дано няма парабени/, искрено се надявам да не остана разочарована.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 255
Здравей,Maria_I!
Аз съм сътрудник от половин година някъде,от голяма част от продуктите съм доволна.Това с парабените и мен малко ме притеснявал и съм разпитвала доста и съм чувала различни мнения,но голяма част от продуктите са със сертификати на утвърдени лаборатории като фрезениус и други и като цяло им се доверявам.Имат богата гама от продукти за здравето и в нашата мрежа имаме доста хора с подобрено състояние от техните продукти,включително и аз.Така,че въпреки парабените(които според Лр са в достатъчно малки количества,че да не ни притесняват) аз ги ползвам и смятам да ги ползвам и за напред.Лично аз от собствения си опит мога да препоръчам пробиотика и пастата със сребро
Надявам се и ти да останеш доволна от продуктите им  Peace

# 26
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
как ползвате концентрата алое  Rolling Eyes

# 27
  • Варна
  • Мнения: 302
Здравей,Maria_I!
Аз съм сътрудник от половин година някъде,от голяма част от продуктите съм доволна.Това с парабените и мен малко ме притеснявал и съм разпитвала доста и съм чувала различни мнения,но голяма част от продуктите са със сертификати на утвърдени лаборатории като фрезениус и други и като цяло им се доверявам.Имат богата гама от продукти за здравето и в нашата мрежа имаме доста хора с подобрено състояние от техните продукти,включително и аз.Така,че въпреки парабените(които според Лр са в достатъчно малки количества,че да не ни притесняват) аз ги ползвам и смятам да ги ползвам и за напред.Лично аз от собствения си опит мога да препоръчам пробиотика и пастата със сребро
Надявам се и ти да останеш доволна от продуктите им  Peace

Не знам, на мен обяснение, че парабените са "в достатъчно малко количества" не ми вдъхва много доверие, след като в световен мащаб компаниите спират да ги използват и смятам, че една компания, претендираща за високо качество, също би трябвало да инвестира и да промени технологията си на производство към по-малко вредна.

Иначе от продуктите, които си поръчах, от гримовете съм доволна: взех си фдт за мазна кожа и сенки, фдт е супер, покривен, в същото време не стои като маска и не си личи, че го има, за няколкото часа, в които бях гримирана, лицето ми не лъсна нито веднъж, наистина страхотен продукт и определено вече това ще е моят фдт. Сенките също са супер, взех си от Deluxe серията, също невероятно трайни, хубави цветове, нито избледняха, нито се събраха на клепачите, при все, че не ползвам бази, пудри и т.н.

От крема Derma intense с алое засега не съм доволна, взех да мажа зачервената кожа на детето ми в сгъвката на коленете и засега все още няма никакъв ефект, но ще продължа да мажа още няколко дни. Не ми харесва, че е ярко розов на цвят - според мен един крем за чувствителна или раздразнена кожа не би трябвало да има никакви оцветители, отделно, че цапа. За цена 65 лв. за 50 мл крем очаквах доста повече.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 255
как ползвате концентрата алое  Rolling Eyes
Алена,за този за мазане ли питаш?
 Maria_I,ти кой фдт имаш?

# 29
  • Мнения: 14
Здравейте, рекламираха ми козметиката на ЛР като такава, в която няма парабени и вредни вещества и т.н. Но аз съм вманиачена на тази тема в момента и за да взема пакета ще трябва да поръчам продукти за 240 лв. Не искам като ми ги доставят и като обърна опаковката и пак да видя всички тези химии, от които искам да се отърва. Къде мога да погледна съдържанието на отделните продукти, за да съм сигурна, че не съдържат всички тези химии, които са супер вредни. Като тези от линка:
http://bgzdrave.wordpress.com/2014/03/10/%D0%B7%D0%B0-%D0%B4%D1% … 8F-%D0%B2-%D0%BA/

Общи условия

Активация на акаунт