Три свещички греят, а ЯНУАРЧЕТА се смеят

  • 31 763
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Дони!!! Много са милички.
Днес Преслав ровейки в един шкаф ми изнамери картички от ДГ на Алекс. Така мило ми стана, с един такъв несръчен почерк написани, мама с жълта коса....


Весел празник на всички малки и големи Жени!

# 691
  • Мнения: 774
Дони, много сладурски картички!  Heart Eyes Браво на момчетата на мама!
Тайс, и аз си имам такива писъмца и рисунки, разлепени из цялата къща.  Heart Eyes

Купих продукти за лазанята. Довечера ще готвим с баткото. Малко настроение ми дойде днес, като я видях как бодро влезе в  групата. Дано сега да се задържи поне малко здрава!   Praynig

Приятно изкарване на празника и утре много хубави разкази очаквам!  Hug

# 692
  • София
  • Мнения: 2 613
Момичета, Честит 8-ми март! Нека сте обичани, щастливи, закриляни!!!!
И приятно прекарване на празника!
Благодаря ви за пожеланията за баща ми!  Hug
Вчера му купихме подарък, а в петък след работа ще пътуваме за към Видин, в събота да отбележим повода!
Тайс- и мойто сутринта ми подава букетче кокиченца /явно са ги купили с баба й/ и с думите "Честит пазник, мамоо", много миличко ми стана Heart Eyes. Да се оправя бързо Преслав!
Дони- надявам се нещата да се подредят с градината, мисля ви, да знаеш! Много мили подаръци, мрси, че сподели снимките Hug
Ягодка- дано вече ви забравят болестите, наистина напоследък много й се събра на Ивка Hug. Надявам се много хубаво да прекара празника в градината. А на ас приятни мигове при приготвянето на лазанята с баткото. Hug А като каза че е отслабнала, ЙоЙо пък добре се справя в тази насока, онзи ден мой колега ми върна бебешката везна и реших да я мерна- 18 кг с дрехи и яла, значи около 17 и нещо Mr. Green. Но тя е по скоро с добре развита мускулатура, а и аз и баща й не сме от най дребните, та предполагам, че е нормално.
Тоби- гадно е по заъболекари, ама понякога е по малкото зло, оправяй се бързо Hug
Относно споровете - избягвам да влизам в конфликти, по принцип уважавам мнението на човека срещу мен, стига да може да го обоснове добре спрямо собствената си позиция, а и съм далеч, от мисълта, че толкова хора, пишещи на едно място, ще са с еднакви позиции спрямо дадена тема. А и понякога, можеш да научиш много, виждайки другата гледна точка. Но да хапя и да се зъбя, за да доказвам едва ли не, как само аз съм правата, не, това няма да го направя!

# 693
  • Мнения: 56
Честит празник, мили приятелки Hug

Желая ви любов, красота и хармония във вас и около вас!!!


 newsm51

Дони, това са най-хубавите подаръци!

Ягодка, много целувки на Ивка! А на теб  Hug

# 694
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Честит Празник Момичета  bouquet
Завърнах се от обедното празнуване-уж нямаше много желаещи ,а после едва си намерихме места.
сутринта моят младеж подаряваше цветя и на трите ни ,толкова въодушевен и щастлив Crazyпопита торта ще има ли hahahaполучих и картичка от градината ,нищо че не ходи ,но госпожите се сетили онзи ден на първи март-пфу чак се просълзих.
ще съчиня едно леко и тържествено меню за довечера,на  всички хубаво изкарване  Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 56
Уф, искам и аз картичка за 8-ми Март, пък Crossing Arms

Догодина всички на БГ училище Grinning Имаме такова, всяка Събота, учат Български и Литература и празнуват всички национални празници Wink

Тоби, супер, че сте го отпразнували по женски! И на мен ми се щеше. Ама как не си намерих една приятелка, с желание да обикаля с мен по кафета и магазини в този готин, слънчев, празничен ден. Времена ли са, нрави ли са, незнам....Всъщност, имам си , ама са далече....що е тоолкова далече БГ-то.
А не искам да си тормозя довечера мъжа с шопинг, ще му пазя силите за други работи Heart Eyes



# 696
  • Мнения: 656
Ей, мами! Честит 8ми март!!!  Heart Eyes Бъдете все така нежни и любящи майки!!!  Hug  bouquet

Дони, праща ме към ФБ, пък такова животно у нашийо офис нема  Crossing Arms.

Аз сега се връщам от преглед - кифлЕто е добре, тежи вече 1 кило, излегнала се е като на почивка (т.е. напречно е застанала) и затова от 2 дни насам имам една режеща болка - от нея била. Била по-дългичка и пухкавичка  Laughing, ама поне главицата й в нормата (радвам се, понеже нали първо тя излиза  Mr. Green).

Много й се накефих пак  Heart Eyes

За 8-ми март Кало ми беше приготвил картичка с едно залепено лале и още вчера ми я връчи, горд с постижението си  Heart Eyes. Митко се "записа" с един букет и въобще - и двамата ме изненадаха приятно  Heart Eyes

Хубава вечер, дами!  Hug

# 697
  • София
  • Мнения: 120
Честит празник, мили момичета Hug Hug
Бъдете много обичани и обичащи Hug Hug Hug
Целувки на всички Hug
Много весел празник и хубаво изкарване с любимите хора Hug Hug Hug

# 698
  • София
  • Мнения: 3 249
В офиса празнуваме в момента Деня на колежката...а скоро неприлични снимки не съм ви пускала Rolling Eyes Да се активизирате малко  hahaha

# 699
  • Мнения: 387
Честит празник мили дами

бъдете щастливи, обичани, обичащи, усмихнати и прекрасни

# 700
  • Варна
  • Мнения: 389
Честит празник, мацки!!! Много здраве и любов!

ПП. И аз имам картичка, утре ще я покажа:)

какво стана с Надето.. и във ФБ никаква я няма...

# 701
  • Мнения: 56
Честит празник, мацки!!! Много здраве и любов!

ПП. И аз имам картичка, утре ще я покажа:)

какво стана с Надето.. и във ФБ никаква я няма...

Беше писала последно, че няма нет....но отдавна беше newsm78

Аз да разправям. Мишо се появи с букет рози, една разкошна орхидея в саксия, две торти и рози за малките женички. Анджито щеше да се напишка от кеф и сега розата се мъдри във ваза до леглото й. После ги приспахме набързо, хапване, филмче и тн.........и ако някой може да ми каже как успяхме след това да се изпокараме....Уж се разбрахме тази сутрин, ама още ми е криво и ме цепи тиквата Sad Много мразя като стане така.

Сега като метнем каката на градина, с Бела ще идем до мола да се поразсееем по женски.

# 702
  • Мнения: 524
Аз да разправям. Мишо се появи с букет рози, една разкошна орхидея в саксия, две торти и рози за малките женички. Анджито щеше да се напишка от кеф и сега розата се мъдри във ваза до леглото й. После ги приспахме набързо, хапване, филмче и тн.........и ако някой може да ми каже как успяхме след това да се изпокараме....Уж се разбрахме тази сутрин, ама още ми е криво и ме цепи тиквата Sad Много мразя като стане така.

Сега като метнем каката на градина, с Бела ще идем до мола да се поразсееем по женски.

Ради, супер изненади от мъжа в семейството за всички жени. А за изпокарването - спокойно, и ние сме го правили тоя номер, преди това се лее романтика и любов, след това искри и висок тон  Mr. Green

Дони, много мили подаръчета  Heart Eyes

Моят най-хубав подарък беше още сънената Александрина да извика с пълно гърло - честит празник, мамо и след това да ми каже стихчето, без да я подсещам, просто стана права в леглото с  рошавата си, къдрава главица и със силно гласче започна - " на теби мила мамо, поднасям теб цветя.............". Ей, със залепена на лицето усмивка ревнах, много мило, много истинско  Heart Eyes След това същото стихче го каза и на баба си по скайпа, като думичката мамо сменихме с бабо. Сами разбирате, че майка ми се разтопи и естествено разрева от радост Wink

Свекърът ми подари букет, излизаха с малката на разходка и се върнаха с още едно цветенце - за мама от Александрина. А татито ни се представи също на ниво - парфюм за мама, а за малката принцеса принцески аксесоари, светещо червилце, чантичка и шоколадови бонбонки на Милка, малки сърчица.


# 703
  • Мнения: 925
Ето ме и мен  Sunglasses Честит празник на патерици!!!
За празника какво да ви кажа, освен купищата букети, които получих от колегите  Heart Eyes, и които за мен бяха много страхотна изненада. Много сладко ми стана  Heart Eyes Прибрах се като начална учителка на 15ти септември и то по обяд. Получих си цветя и от любимите мъже и... като откъртих следобяд с дребния -3-4 часа сън. След това се събудихме, изкъпахме, наядохме и пак  Embarassed Толкова сън не бях спала от години, ама добре ми дойде  Sunglasses Лошото е, че проспах и купоните и пиенето, ама действително много работа ми се събра и едва смогвам и вкъщи и на работа   Tired
П.П. Надето и аз я мисля от известно време - прекалено дълго  я няма  newsm78

# 704
  • София
  • Мнения: 3 249
Мен по случай празника мъж ми ме изненада с високо кръвно. Прибрал се след тежка нощна, после за капак единия от работниците му да вземе да хвърли без да иска ключа на една клиентска кола в печката...Сега 250 лв за нов ключ трябва да ги дава той и реално работи колата за без пари Sad Трябваше да излизаме с кумовете, но им се обадихме, че ще пропуснем. Та хапнахме вкъщи, децата по играха и всички по леглата...Лошото е, че все още не е смъкнал кръвното Sad
Ради, не знам дали има семейство, в което да не се е случвала тази ситуация. Само лицемер не би признал, че някога  се е карал с половинката си. Свеки има приказка - Къща без дим няма Simple Smile Важното е, че сте изгладили отношенията Hug
Ели, браво на Александринка. Моите момчета честитиха по телефона на баба си. Гого и ръмжа и се опитва да я види на екрана Blush
Или не и се пише на Надето...Колко спряха да пишат тук, щото сме им скучни...Пуста краста ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт