WIZZ AIR 5

  • 70 870
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 119
Анулираха полета София-Барселона в понеделник. Разбра се почти в последния момент.
Това практика ли е или е случайно?

Не бих го нарекла практика , но се случва отвреме-навреме.
Правят го и нормалните авиокомпании - например днес Alitalia анулираха полета си София- Рим.
Вчерашният също бе анулиран.

# 31
  • Мнения: 596
Анулираха полета София-Барселона в понеделник. Разбра се почти в последния момент.
Това практика ли е или е случайно?

Не бих го нарекла практика , но се случва отвреме-навреме.
Правят го и нормалните авиокомпании - например днес Alitalia анулираха полета си София- Рим.
Вчерашният също бе анулиран.

Какво се прави при подобен случай?Летят ли все пак,дори  и в следващ ден?

# 32
  • Мнения: 7
При направена и платена по банков път резервация за месец март, мога ли да я променя за месец Май, като доплатя разликата в цените....дестинацията е същата

# 33
  • София
  • Мнения: 210
При направена и платена по банков път резервация за месец март, мога ли да я променя за месец Май, като доплатя разликата в цените....дестинацията е същата

Можеш срещу съответната такса + доплащането.  Peace

Такса за промяна на полет
през wizzair.com   На полет, на пътник   59 BGN
Такса за промяна на полет
през резервационния център   На полет, на пътник   88 BGN

# 34
  • Мнения: 119
Анулираха полета София-Барселона в понеделник. Разбра се почти в последния момент.
Това практика ли е или е случайно?

Не бих го нарекла практика , но се случва отвреме-навреме.
Правят го и нормалните авиокомпании - например днес Alitalia анулираха полета си София- Рим.
Вчерашният също бе анулиран.

Какво се прави при подобен случай?Летят ли все пак,дори  и в следващ ден?

Избираш дали да ти върнат парите или да  летиш на друга дата за която имат свободни места.
Ясно е , че повечето от пътниците ще искат да летят още на следващия ден , но няма как да има място за всички.
Не се правят извънредни полети за извозване на хората ако това е въпроса.

# 35
  • Мнения: 7
Резервацията е на мое име, но ще летим трима човека аз мъжа и дечко, това означава ли, че таксата за промяна на полет ще е умножена по три или може да бъде еднократна тъй като резервацията е на мое име. И още един въпрос не съм чекирала багаж, а май ще се наложи, мога ли да го направя през сайта.

# 36
  • Мнения: 212
Резервацията е на мое име, но ще летим трима човека аз мъжа и дечко, това означава ли, че таксата за промяна на полет ще е умножена по три или може да бъде еднократна тъй като резервацията е на мое име. И още един въпрос не съм чекирала багаж, а май ще се наложи, мога ли да го направя през сайта.

И на мен ми е интересно, даже ако е двупосочен билета предполагам че ще е  по 2 - за отиване и за връщане, така ли newsm78

# 37
  • Мнения: 212
И друго да попитам, забелязали ли сте дали спазват точното време / 40 мин преди да излети/ за затваряне на гишето за чекиране, конкретно за Лутън питам ако има изобщо някакво значение.

# 38
  • Мнения: 119
Таксата за промяна е на полет на пътник ,  тоест за трима ви в двете посоки ще е 3x2=6x59=354лева + разликата в цената на новите полети.

Да затварянето на гишетата се спазва доста  стриктно.

# 39
  • Мнения: 212
Таксата за промяна е на полет на пътник ,  тоест за трима ви в двете посоки ще е 3x2=6x59=354лева + разликата в цената на новите полети.

Да затварянето на гишетата се спазва доста  стриктно.
  bouquet Добре е да има хора като теб - пътували и споделящи  Peace

# 40
  • Мнения: 2 071
В коя банка беше сметката на WIZZ?
Гледам 8 лв е разликата при плащане с карта. Ако банката няма да ми вземе пари за превод по-добре да си спестя тези пари.

Офф, и друго - видя ми се малко намаланието от 20%, после чаках една друга цена и  ето че днес пак са вдигнали цените, направоооооо  smile3511


# 41
# 42
  • Мнения: 65
Здравейте,опитвам се да организирам пътуване до Париж,но все още всичко е само разглеждане.Та разучавам аз цените и не мога да повярвам на това  -81 евро отиване и връщане ,през март,а само отиване-31евро,за 20 март.Толкова ли ниски цени могат да се намерят сWIZZ???Доплаща ли се нещо друго,при включени летищни такси и пренасяне на  багаж  ненадвишаващ  изискванията.Прочетох всичко в началото ,но за мен е ново,а толково много искам да отида до Париж.Благодаря!!!

# 43
  • Мнения: 330
mimozche , ако си само с ръчен багаж до 10кг ти е включено в цената, но ако имаш и чекиран багаж се плаща още по 39лв на куфар на посока.
Виж всички тарифи тук: https://wizzair.com/useful_information/service_fees/?language=BG
Имаш и такса за банков превод или плащане с карта. Виж пак в тарифите (най-евтин е банковият). Имай предвид, че летището не е в Париж, а в Бове...на около 80км от Париж и ти трябва превоз от-до летище. https://wizzair.com/destinations/Paris/?language=BG][url]https:/ … aris/?language=BG [/url] тук пише, че има автобус за 13 евро на посока. Иначе и аз се точа на Париж много и през март цената наистина е примамлива. Peace

# 44
  • Мнения: 6 031
...тук пише, че има автобус за 13 евро на посока. Иначе и аз се точа на Париж много и през март цената наистина е примамлива. Peace

Не влязох да видя, какво пише за цената, но е 15 евро на посока.

Общи условия

Активация на акаунт