Случвало ли ви се е?

  • 1 955
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 180
Имам подобна случка с паста за зъби, но поне не беше скъпа.
Ужасно неприятно  Sad
Лелеее и на мен ми се случи това с паста Лакалут,а тя си е от скъпите,вземам я аз и ми се струва по-лека.Отварям я-празна кутийката.Казах на касиерката,а тя ме изгледа все едно аз съм я откраднала #Crazy
Веднъж в Бурлекс исках да си взема списание с DVD,беше останал един брой,отворен и с липсващо DVD.Аз знам,че има и списания без DVD,но това си беше от по-скъпите,които трябва да имат.Е, отново сигнализирах и пак ме изгледаха странно-странно.От тогава съм се зарекла да не се обаждам Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 4 965
Случвало ми се е да липсват разни неща от кутийките, но аз ги проверявам на място в магазина и си сменям покупката. А ако е нещо запечатано нито аз, нито продавачките го отваряме

Точно това за запечатаните опаковки ми мина през акъла.
Аз обикновено държа винаги да ми дадат нова неотворена опаковка (откъде да знам дали другото не е било мостра и не са го напипали поне 10 човека преди мен - независимо дали става дума за дреха, козметика или нещо подобно). Особено щом се отнася до скъп продукт. Дори и тогава много често го разопаковам още в магазина и проверявам дали няма някъкъв проблем или дефект, за да ми го подменят. Е, дори и в подобни случаи са ставали цигании - някои не искат да подменят дефектното нещо, защото вече било разпечатано и нямали да могат да го продадат  #Crazy - тогава спретвам една латино драма и викам управителя, като същевременно набирам телефона на потребителя (до директна връзка дори не се стига) и то пред другите клиенти, с което проблемът се разрешава моментално. Зависи обаче от магазина - тези, които си държат на реномето, не биха направили подобно изпълнение #2gunfire.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Аз се чудех не може ли да е друго - опаковката да е голяма, а грамажът на кремчето малък и от там да изглежда по- празно.

И аз това си помислих. погледни колко грама пише, че съдържа .
Виж дали има размазано по вътрешната част на капачката - тогава вече е ползвано.

# 18
  • Мнения: 5 619
Да, мъжа ми купи веднъж от София антицелулитен гел на Виши, пълен с вода.  #Cussing out #Cussing out #2gunfire Веднага го изстрелях да го връща и доста се притесних, защото нямаше касова бележка и не можехме да докажем, че  е взето оттам. Но му го подменили, като измърморили нещо, че било мостра и му го дали по погрешка.  #2gunfire #2gunfire Оттогава съм го инструктирала да отваря и проверява на место.

# 19
  • Мнения: 218
На мен ми се е случвало да ми липсват балсамчетата от боята за коса #Cussing out.
И това от реномиран магазин! Crossing Arms
Егати циганията! Sick
аз пък нямах навика да проверявам съдържанието на кутийките с боята за коса - така, докато един ден си купих боя и като се прибрах се оказа, че в кутийката има само балсам и окислител ... без боята  smile3511... та оттогава си ги проверявам.

# 20
  • Мнения: 122
май нищо вече не може да ме изненада:)А тръгвали ли сте си от някой магазин само с опаковката ,а вътре нищо?Simple Smileтака е като си ходим с глупавото лице Simple Smile))всеки ще се опитва да ни преметне:)

# 21
  • Мнения: 258
На мен ми се е случвало пък да купя лешници с шоколадова глазура и когато ги отворихме вкъщи се оказа, че целофанчето на вътрешната опаковка е скъсано и половината лешници ги е хванала липсата. Колкото до козметиката, веднъж ми пробутаха течно червило, което в последствие се оказа, че мирише необичайно, но не можах да го върна . И отново в скъп магазин ми продадоха парфюм, при ползването на който установих, че не е оригинален, а просто изключително добра имитация. RageОт тогава - щателна проверка на всичко, което купувам и то в момента на покупката, а парфюми - само от чужбина.

Последна редакция: ср, 04 яну 2006, 00:06 от bubble

# 22
  • Мнения: 2 792
 Не, никога не ми се е случвало, нито едно от горе описаните неща.

# 23
  • Мнения: 5 317
Много е неприятно.
Наскоро така ми пребутаха фон дьо тен ,на който срока на годност изтичаше.
Но аз съм си виновна,като не гледам.... Naughty

# 24
  • Мнения: 1 493
Не ми се е случвало такова нещо !

# 25
  • Мнения: 1 100
Аз се чудех не може ли да е друго - опаковката да е голяма, а грамажът на кремчето малък и от там да изглежда по- празно.

И аз това си помислих. погледни колко грама пише, че съдържа .
Виж дали има размазано по вътрешната част на капачката - тогава вече е ползвано.


Не, за съжаление не е така #2gunfire    Личи си, че е бъркано с пръсти. Тя опаковката...че е малка, малка е, ама повече от половината го няма. В смисъл как да го обясня както е кутийката кръгла, само в едната половинка има кремче, а в другата- нищо...е не е облизано, ама #Crazy  
Баба като го видя  #Crazy    
  Аз ходих с една приятелка да го сменяме, ама беше затворено. Утре отивам с леля, пък да видим какво ще стане newsm78
  
   Досега не са ме мамели, освен с пари. Дори не съм и предполагала, че в такъв магазин може да ми се случи...  Ама то простоооо вече не знаеш откъде може да ти дойде newsm78  
   Не ми е чак толкова за парите, ама защо като видят дете и всички си мислят, че трябва да го прецакат #Cussing out

# 26
  • Мнения: 7 430
Не, никога не ми се е случвало, нито едно от горе описаните неща.

И на мен - надявам се и да не ми се случи Wink
/жалко наистина - все пак отиди да се разправяш - аз щях да го направя #Cussing out

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Дезърт, я вместо с леля си, иди с баща си или с една тумба гамени от махалата...

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Точно това не ми се е случвало, но ми се е случвало да се опитват нагло да ме правят на идиот по разни магазини, и то скъпи магазини. Тогава е най-неприятно. Цените високи, стоката калпава, а куп засукани продавачки те гледат в очите и се опитват да те правят на малоумен. Ей тогава най-се дразня. Последното изпълнение беше сега по Коледа. Исках да купя ходеща кукла на дъщеря ми. Куклата скъпа, магазина също. Преди да я купя помолих да ми я отворят да я изпробвам. Ама не можело, то щяла да се повреди опаковката(!), после как щяли да я затворят, ако аз съм се откажела и т.н., и т.н. И понеже и през ум не ми минава, че за тази цена, в този магазин може да е скапана куклата, аз кротко бях готова да се дам без бой. Майка ми, обаче, понеже проклета се закучи и вика "няма да дадем толкова пари, ако не я видим!!!" и онези кокони с прекисели физиономии тръгнаха да разопаковат. Ама беше пуфтене, ама беше сумтене, ама беше гримасничене. Вадят куклата - тя отпред красота, но отзад... УЖАС! Плешива, сплъстена евтина коса. Ама нямало проблем щяла съм да си я среша. Ама какво да й реша бе! То няма коса! Вкиснах се страшно. Но викам си "поне да ходи". И като взеха да я мъчат да проходи... То краката му тракат, висят, влачат се, те я мъчат... Викам им "тази кукла НЕ МОЖЕ да ходи." Но все още спокойно. Нееееее, аз не разбирам, куклата МОЖЕ да ходи, но трябвало да се води. Аз съм далеч от мисълта, че куклата е робот, предполагам, че се води, ама все пак... А и аз имам ходеща кукла, знам как ходи ходеща кукла. Не, не зная аз. Двете девойки от магазина започват да ме убеждават аз колко не разбирам от ходещи кукли. Побеснях! Врътнах се, отсякох "приберете си я, няма да я купя!" и след мен като закрякаха... не е истина просто. Вкиснах се много. Не стига, че куклата ИЗОБЩО не струва трицифрената сума, която й бяха лепнали; не стига, че грозна; не стига, че не ходи и очевидно ме правят на идиот, ами и ме ругаят, че съм ги накарала да ми я отворят. Ето, в такива случаи полудявам. Когато в скъп магазин, скъпи стоки не струват, ами отгоре на всичко продавачките подхождат така, сякаш по подразбиране клиента е слабоумен кретеноид.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Дара, ти надявам се не им позволи да те ругаят и отговори подобаващо ?

Общи условия

Активация на акаунт