ЩО Е ТОВА РЕЙНБОУ И ИМА ЛИ ПОЧВА У НАС?

  • 113 861
  • 766
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
май по-скоро така мирише
не ми се ходи при тия кожодери от рейнбоу ooooh!

# 691
  • Мнения: 3 695
На какви цени ги продават сега и какво включват?

# 692
  • Мнения: 0
Ekcnpec: Премахнато поради нарушаване на т. 7. от Правилата...

Последна редакция: нд, 06 ное 2011, 00:52 от Дивиана

# 693
  • Мнения: 4 916
вЕрно ли "99% от хората сме Пушачи и даваме мн повече пари за цигари!!!!"

# 694
# 695
  • Мнения: 1 296
Ти затова ли се регистрира днес newsm78?
За да ни осведомиш за нещо, което вече сме чули по техните презентации Joy
Дали човек ще изплаща Рейнбоу прохосмукачка или ще си дава парите за цигари, си е негов личен избор. Това първо.
И второ - ако шефчето им те надуши какви безплатни презентации правиш тук, ще бъдеш санкционирана. Уверявам те Laughing

# 696
  • Мнения: 4 916
Преди него вероятно ще я набара модератор, за да я санкционира пръв.

# 697
  • Мнения: 1 296
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green като едното нищо.

# 698
  • Мнения: 0
Много сте хапливи и твърдоглави Thinking,На никой не държа сметка за какво си дава парите и дали пуши или Не,говорим за това КОЛКО е скъпаааа ooooh! ,че е колкото един Лек автомобил на старо newsm78

# 699
  • Мнения: 1 296
А ти ако беше прочела цялата тема щеше да разбереш, че повечето от нас са решили дали да пушат или да си купят такава. По простата причина, че повечето я имаме вече Joy.

# 700
  • Мнения: 4 916
Насълзиха ми се очите от умиление... такъв куц маркетинг не бях виждала от средата на 90-те.

# 701
  • Мнения: 1 296
Аргун, криза е.
Явно вече се прибягва и към по-нестандартни методи на продажби за разлика от презентациите на които дори баба ти няма право да присъства Joy

# 702
  • Мнения: 4 916
 Mr. Green
Айде да идва Експрес и да раздава наградите за усърдие.

# 703
  • Мнения: 19 547
Ами като е криза да си понамалят надценките малко, че като разбрах колко струва тоз уред с всичките му екстри /много държах да не се ангажирам с последващи продажби на уреда/ та към цена на нов автомобил си отива.....Мерси. Нищо че новият потребител не искал да чете такива неща видите ли. Като не иска - да не чете тук или да ми я предложи на половин цена от тази, на която ми я предлагат в момента. Нали е криза, има и други конкурентни почистващи системи, пък те увеличават цените. Хич не ме интересува колко перящи устройства ще ми дадяли като се извършели продажби по моя препоръка. Аз не искам да се женя за тях или да работя за тях. Работа си имам. За протокола - не пуша, но много държа да знам къде и за какво отиват парите ми.

# 704
  • Мнения: 39
а някой би ли ми обяснил за работа при тях, в смисъл явно ще е нещо свързано в презентации на продуктите. Нямам време да чета всичко и ако някой е работил при тях и може да ми обясни с две думи за заплащане, вид работа, работно време абе каквото се сети, ще съм му благодарна
 Wink)))

Общи условия

Активация на акаунт