Убавиците на пътя

  • 4 900
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 371
Помислих, че става дума за магистралните каки бе хора ooooh!

Аз проблем с Убавици също не съм имала, но винаги си имам едно наум, пазя се Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 2 623
Точно по темата  Mr. Green

Отляво ме задмина едно чисто ново БМВ с над 130 км/ч. Караше го жена, лицето съвсем близко до огледалото и си слагаше сенки…
За момент се разсеях и когато отново й обърнах внимание, тя беше вече наполовина в моето платно, все още занимавайки се с грима си.
Въпреки, че съм мъжко момче, се стреснах толкова, че си изпуснах електрическата самобръсначка и тя ми изби сандвича от другата ръка…
Като се опитах да върна колата на платното с коляно, ми падна GSM-а от ухото директно в горещото кафе между краката ми. Кафето се разля, изгори най-ценните ми части, прекъсна важен разговор и ми скапа GSM-а.
Фаса в устата успях да задържа с последни усилия…
О, как мразя жени зад волана!!!

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ъ! Добре че не карам. Щото газим лошо, не за друго.
Но мъжа ми никога не се е оплаквал от жени, само от мъжки джигити на пътя, рядко.

# 18
  • вкъщи
  • Мнения: 704
аз имах проблим с убавица.бях спряла с количката с детето до стлбище на държавна агенция и чаках племеницата от у-ще.една убавица ми се развикада се преместя с количката че не можела да паркира.казах и до стълби съм тук не се паркирва.оная просто побесня  и взе да търси другаде да паркирва

# 19
  • Мнения: 15 619
Джулс, постингът ти изчерпва темата.  Joy
Убавци и убавици по пътя много, че и не само там.
Минзухар, насъбрали са ти се близки срещи само с убавици.

# 20
  • Мнения: 12 665
Е, па, като съм убава, да не карам ли? Марш всички форумки дома, щото на минвзухар всичко й пречи.  То има една приказка, за ракета ли беше, за водолаз ли...

# 21
  • Мнения: 234
Всичките ни приключения по път са свързани 80% с миловидни дами,нахъсани дами на по-зряла възраст, дами с проблема заплес.
Една миловидна,невзрачна дама не спря на STOP и не трябваше много,за да ни откара в Рая.
Всички знаци да спре бяха стопирани с тъпоумно и целенасочено гледане напред и много ушна кал в ушите.
Друга,по-възрастна дама караше в еднопосочна улица-за нея в насрещното движение ,със съответните знаци и спря да ни се кара защо караме правилно  Wink.
Друга лелкоподобна дама ни засече щото караше "линейка" и нямаше как просто.... и тя имаше същите проблеми като първата описана.Е,огледало не й трябваше повече.....
И още има,но да не си развалям хубавата сутрин  Laughing

# 22
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Aууу, каква дискриминация! Защо пък само жените да са хубави зад волана. А мъжете? И сред тях има 'убавци. Че е с женска преобладаваща аудитория форумът, не е основание да ги ощетяваме, моля ви. Нека бъдем толерантни, 'убост има за всички!

# 23
  • Мнения: 10 547
Моята възмута е породена от всичките дами, които управляват автомобила си с шапки и ръкавици! Нито чуват, нито усещат! Представям си надолу какви гети и гамаши са нахлузили. Бррр.

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Хубави или не толкова,
все са си нетолерантни

# 25
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Няколко пъти съм се изкушавала, но само в мислите си, да сложа ръкавици при карането. Ами студено е сутрин, какво да направя. Но съм устоявала на изкушението.

# 26
  • Мнения: 599
Е, Кас, как да карам при минусови температури? Или трябва да седя 20 мин. докато загрее и тогава се събличам и тръгвам? Въобще не ми пречи шапката, а ръкавици въобще нямам, но съм си с якето и шала в колата. То тя даже не всеки път успява да загрее докато стигна до работа.
А с "убавица" в джип се срещнах оная вечер на влизане в един паркинг на голям комплекс. Аз съм с мигач за надясно ( там е с бариера и билетчета и почти винаги няма места ), а тя срещу мен, без мигач и завива наляво. Опита се да ме пререди, но не ѝ дадох пък  Crossing Arms
Аз ходя там по работа - заради банката, че работи до късно, имах още куп задачи и хич не ми беше до толерантност към такива особи, мерещи си фурлите и парцалките в скъпия фитнес там и кафетата.

# 27
  • Мнения: 10 547
Миналата зима една дама на средна възраст ни забърса на паркинга пред детската градина. Оправданието беше, че не усетила кога включва задна "с тези ръкавици", нито пък ме чула, защото била с шапка. Simple Smile

# 28
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
А бяха времена на "Лада" и "Москвич" и убавиците се редяха на опашки. И ги "цакаха"със топла бира... Mr. Green

# 29
  • Мнения: 15 619
А стига с тез убавици, де! Аз съм виждала убавец да влиза в еднопосочна улица, покрай училище, в забранената посока и то във време, когато по вестниците таман го оправдаваха за поздрав към полицай. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт