СПА в България, впечатления, отзиви, препоръки, разочарования

  • 99 557
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 34
Някой има ли впечатления от "Спа Клуб Бор" във Велнград? Моля, да сподели   bouquet

# 16
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
В Боровец е  Peace, когато идваш от Самоков е точно на пътя след отбивката за центъра на Боровец, на хубаво място е, нашето студио беше от страната на пистите, не от към пътя  Peace

басейнът има стълбички и така има различни нива; всички деца бяха в басейна, вкл. и нашия хубавец - на 1г. 7 м.

водата не беше гореща, но бе достатъчно топла, за д аможе толков амалко дете спокойно да се плиска вътре  Blush

# 17
  • Мнения: 463
Разочарована съм от х-л Армира Старозагорски минерални бани  smile3516, заслужава не повече от 2 звезди и с обсужването си, с хигиената си,  и с ледената си вода, а пък цените им бяха, като за 4 звезден хотел.Изрично попитах в хотела за температура на водата, а като отидохме температурата беше 27 градуса, направо да замръзнеш и това ми било спа хотел Twisted Evil.Обслужването в ресторанта под всякаква критика, ужасна кухня и о, изненада ресторанта работел до 23 часа, а за всеки просрочен час 50 лева, при все че нямаше нощен бар и друго място на което да си допиеш питието, бяхме идва ли не изгонени по леглата! Студен хотел със студени помещения, не знам за кое имаха претенции, освен че водата беше наистина минерална с много хубав ефект за кожата Heart Eyes, но само толкова, не бих повторила!

Последна редакция: нд, 15 яну 2012, 20:46 от *Star*

# 18
  • Мнения: 6 301
Гласувах в анкетата-  веднъж годишно  Cry

# 19
  • София
  • Мнения: 6 363
една молба към всички, които са така любезни да дават отзиви за спа хотели:

моля ви, уточнявайте горе-долу каква е температурата на басейните.

 почти всички сме с малки деца, които не плуват активно, а "плават" и въпросът с температурата е много важен.

# 20
  • Мнения: 952
А отзиви за апарат хотел Медите някой дали ще даде? newsm78

# 21
  • Мнения: 463
jam, и за мен най- важното е водата да е достатъчно топла и приятна за киснене и повечето недостатъци бих ги преглътнала, препоръчвам Севтополис ,Павел баня температура 37 градуса, чудесна, така че и аз съм на мнение да се съобщава и за градусите колко са  Peace

# 22
  • EU
  • Мнения: 400
Ходила съм на Велинград в "Гранд хотел Велинград" и в хотел "Макси".  И в двата спа-то много ми хареса. Имат си парна баня, сауна, финландска сауна, джакузи, открит, закрит басейн... Хигиената е на ниво и персонала любезен.

# 23
  • Мнения: 3 271
jam, и за мен най- важното е водата да е достатъчно топла и приятна за киснене и повечето недостатъци бих ги преглътнала, препоръчвам Севтополис ,Павел баня температура 37 градуса, чудесна, така че и аз съм на мнение да се съобщава и за градусите колко са  Peace
Още един глас за Севтополис водата е топла и за децата е идеален.Като цяло този хотел ни допадна много

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
ogan1, Медите са мнооого компромисен вариант, доколкото помня стари твои постове и имам представа от теб, ще е разочарование. Аз лично няма да повторя, хем бях лятото.  

ресторант - излишни претенции и цени за качеството, бедно меню за деца, басейн - става, не знам колко градуса е - но не и за дълго киснене, хигиената във вътрешния басейн критична, във външния - под всякаква критика, стаите просторни, с добър интериор - но говоря за хотела, не за апарт-хотела, мъж ми май ходи на масаж - нещо не беше щастлив.

# 25
  • Мнения: 952

ogan1, Медите са мнооого компромисен вариант, доколкото помня стари твои постове и имам представа от теб, ще е разочарование. Аз лично няма да повторя, хем бях лятото.  

ресторант - излишни претенции и цени за качеството, бедно меню за деца, басейн - става, не знам колко градуса е - но не и за дълго киснене, хигиената във вътрешния басейн критична, във външния - под всякаква критика, стаите просторни, с добър интериор - но говоря за хотела, не за апарт-хотела, мъж ми май ходи на масаж - нещо не беше щастлив.
Hug
Имаше изгодна оферта - но в този слу4ай ще пропуснем!
Благодаря!

# 26
  • София
  • Мнения: 16 691
Риу Правец Ризорт е супер, във Велинград са хубави- Гранд хотел Велинград, Двореца също.
За спа хотел Медите съм чула от мой познати, не съм ходила, че не бил добър....ставал, ама нищо особено...

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
За Медите сега се сещам да допиша, че минералната вода я пускаха в басейните с маркуч, от станция на двора за час-два Laughing колкото се изляла-толкова Laughing после маркуча се вади!

Аз също бях с оферта, така тествам нови хотели, но този няма да повторя и с ваучер. За Риу Правец и двата във Велинкград, които споменава ivankaka съм съгласна на 100%!  Много по-добри хотели!

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Някой ходил ли е в Орфей Девин?  Басейна топъл ли е?  А хотела как е?

# 29
  • София
  • Мнения: 16 691
на мен лично не ми харесва Орфей Девин- басейна май беше топъл, но толкова запарено беше в залата, че няма влизане..... спа-то не ми хареса и е далече от 5 *, никаква зеленина и уют...на конак прилича....храната не отговаря на 5*,втори път не бих отишла лично аз...по-добре избери хотел девин или персенк...

Общи условия

Активация на акаунт