СПА в България, впечатления, отзиви, препоръки, разочарования

  • 99 778
  • 760
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 164
Момичета,имате ли пресни впечатления от хотел Орфей,Девин?
Четох мнения отпреди 1-2-3 години,но ще се радвам на по-скорошни отзиви.

# 286
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
Искам да подаря на моята половинка спа уикенд за рожденния му ден, колебая се между Дипломат Плаза и Сана Спа   Thinking Приемам всякакви препоръки   bouquet не можах да намеря скорошни мнения за Дипломат Плаза  Thinking За съжаление Велинград ни е твърде далеч и не мога да избирам хотел от там

Аз съм траен фен на Дипломат плаза, за Великден пак съм резервирала. Какво по-точно те интересува?
В Сана спа не сме отсядали.

# 287
  • Мнения: 58
Искам да подаря на моята половинка спа уикенд за рожденния му ден, колебая се между Дипломат Плаза и Сана Спа   Thinking Приемам всякакви препоръки   bouquet не можах да намеря скорошни мнения за Дипломат Плаза  Thinking За съжаление Велинград ни е твърде далеч и не мога да избирам хотел от там

Аз съм траен фен на Дипломат плаза, за Великден пак съм резервирала. Какво по-точно те интересува?
В Сана спа не сме отсядали.

Много харесах Дипломат Плаза като разглеждах сайта им   Grinning интересуват ме: чистота, добра храна, топъл басейн, фенове сме на масажите  и сауните Grinning  много благодаря    bouquet

# 288
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
Искам да подаря на моята половинка спа уикенд за рожденния му ден, колебая се между Дипломат Плаза и Сана Спа   Thinking Приемам всякакви препоръки   bouquet не можах да намеря скорошни мнения за Дипломат Плаза  Thinking За съжаление Велинград ни е твърде далеч и не мога да избирам хотел от там

Аз съм траен фен на Дипломат плаза, за Великден пак съм резервирала. Какво по-точно те интересува?
В Сана спа не сме отсядали.

Много харесах Дипломат Плаза като разглеждах сайта им   Grinning интересуват ме: чистота, добра храна, топъл басейн, фенове сме на масажите  и сауните Grinning  много благодаря    bouquet

Нямам никакви забележки по отношение на чистотата, басейнът също е много чист, имат някаква специална филтрация. Водата според мен е 30 С. Ако х-лът е пълен обаче басейнът е малък. Аз избягвам да ходя по офиц празници, но този път решихме и за Великден. Стаите са големи, вкл. обикновените. Балкони имат само "Екатерина Велика" и "Дубай", на Дубай терасата е огромна. Храната е много вкусна. В механата е евтино, в р-та последния път бяха понадули малко цените, въпрос на избор. За масаж препоръчвам Искра и Ани. Маникюристката и козметичката също са много добри. Ходила съм и няколко пъти на фризьор и останах доволна, но аз си правя основно плитки. Към обслужването съм без никакви забележки. Мацката във фитнеса е много търпелива  Grinning, последния път майка ми /64 г./ не я остави на мира.

# 289
  • Мнения: 58
мама САННЯ, много ти благодаря, страшно ми помогна при избора   bouquet   Hug

# 290
  • София
  • Мнения: 4 317
В Дипломат Плаза затоплят водата, така ли? В района май няма минерална вода или греша.

# 291
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
В Дипломат Плаза затоплят водата, така ли? В района май няма минерална вода или греша.

Да, водата не е минерална. Вероятно затоплят, иначе май няма как. За мен твърдо х-лът е класи над някои прехвалени, напр. Акватоник във Велинград. Въпрос на усещане и пр. Не отричам, че съм претенциозна. В БГ, изключвайки някои неща по морето, съм се чувствала ОК само там и в Кемпински гранд арена Банско.

# 292
  • София
  • Мнения: 4 317
 Peace Ще го изпробваме!
Интересно звучи, макар че аз SPA-то го свързвам само с минерална вода.
Без такава си харесвам РИУ Правец например.

# 293
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
Peace Ще го изпробваме!
Интересно звучи, макар че аз SPA-то го свързвам само с минерална вода.
Без такава си харесвам РИУ Правец например.

РИУ Правец възприемам по друг начин, може би защото е съвсем близо. Не съм ходила отдавна, но татито и детето отскачат. Там още ли са Виктория спа? В Дипломат плаза няма такава зона за релакс, топлите лежанки. Този вип апартамент в спа-то много ми харесва. Цените на процедурите обаче са в пъти по-високи. Много доволна останах от няква "златна" терапия за тяло, включваше и масаж в/у светещо водно легло. От процедурите за лице не останах доволна, козметичката си беше ОК, но продуктите определено не отговаряха на цената. Най-смешно ми стана от т.нар. "дъжд от орхидеи" = понапръскаха ми лицето с едно спрейче  Grinning Там не ми харесва и храната, но може и да са подобрили.

# 294
  • София
  • Мнения: 3 774
Дипломат плаза ме заинтригува, дали си струва момичета за след празниците например. За празниците вече имаме резервация.......

# 295
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
бях в изключителен възторг при посещението, но отдавна на съм ходила

превъзходна кухня, отношение, изключително клиентски ориентирани бяха - във всеки един момент бяха предвидили какво ще желаем и бяха подготвени

# 296
  • София
  • Мнения: 3 774
бях в изключителен възторг при посещението, но отдавна на съм ходила

превъзходна кухня, отношение, изключително клиентски ориентирани бяха - във всеки един момент бяха предвидили какво ще желаем и бяха подготвени

Благодаря......

# 297
  • София
  • Мнения: 4 317
Да, Виктория Спа са в Правец. На мен ми харесва басейна, който е за плуване Simple Smile, масажите за тяло (процедури за лице правя само при моята козметичка  Blush) и възможността за разходка наоколо.

# 298
  • София
  • Мнения: 3 774
Ако направим една класация на СПА хотелите в България, как ли ще изглежда тя......

# 299
  • Мнения: 4 936
Определено Велинградските ще са на 1 място!

Общи условия

Активация на акаунт