Фотокниги 9

  • 36 732
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 607
Размерите са в инчове. Превърни си ги в см. и ще добиеш представа:)

12 книжки 8/8 и 9/7  12 Photo Books 8"x8" & 9"x7" for FREE!
Coupon Code: BKSTWELVEFE    Expiry Date: 5 / 29 / 2013    Effective Period: 30 days


Ето и от мен :
3   Referee   7x5 Photo Book (20 pages)   04/27/2013   Expiring soon, Time Left: 1 day 5 hours 37 mins    No   bejfi3bddkqb    Order Now
3   Referrer   6x6 Photo Book (20 pages)   04/27/2013   Expiring soon, Time Left: 1 day 5 hours 46 mins    No   5ye1zg4prq3o    Order Now
3   Referrer   9x7 Photo Book (20 pages)   05/06/2013   06/05/2013    No   jyjz5r97xy9

# 691
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Здравейте и от мен, и аз да се запиша тук.
Реших да си направя фотокнига - направих я , даже я поръчах тук в БГ, и после.... като се поразрових във вашето форумче - какво да видя - срахотен сайт е тази кравичка и цените Laughing Колко заблудена съм  #2gunfire
Благодарско за темичката Ви  bouquet

# 692
  • Мнения: 5 607
А,не се ядосвай,винаги има повод за още една книга Wink Ако се понапънеш до утре да си измислиш една,може да я хванеш за под 3 $. Виж линк съм пуснала по-горе.

 Wink

# 693
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
А,не се ядосвай,винаги има повод за още една книга Wink Ако се понапънеш до утре да си измислиш една,може да я хванеш за под 3 $. Виж линк съм пуснала по-горе.

 Wink

Благодаря

Нещо не ми се получава с инсталацията на програмата им, но утре пак ще  опитам  smile3529..

# 694
  • софия
  • Мнения: 25 791
Най-накрая се наканих да отпечатам количество снимки и се насочих към кравата. Започвам да чета условията, НО имам няколко въпроса: В Credits & Special Discount Offers има някакви подаръци. Как се получават? Къде може да се види как изглеждат? За колко време пристигат снимките? В пощата ли пристигат?
Сигурно сте обсъждали 100 пъти, но в първия пост не е написано и ще съм благодарна, ако ме насочите къде да прочета Hug

Последна редакция: пн, 03 юни 2013, 20:48 от zvanche

# 695
  • Мнения: 820
Като си направиш регистрация получаваш определени продукти с определен срок - те са описани в Кредити и отстъпки, ще имаш по 100 бр. снимки 6/4 инча, 50 бр. 5/7 инча, фотокниги и други джаджи.

Като получиш мейл от тях ще имаш и други безплатни продукти - някои кодове се зареждат пак там - в Кредити и отстъпки и ще имат срок на валидност, други кодове са чекаут купони, т.е. като си направиш съответния продукт вече в кошницата въвеждаш кода и получаваш тази ниска преференциална цена.

Снимките пристигат за 10-15 дни. Обикновено пощальоните носят известие и си вземаш пакета от пощата.

Другите продукти имат повече време за обработка, но след шипване идват за около 10-15 дни също.

Това е в общи линии - ако имаш въпроси може да питаш. Аз имам книги, ключодържатели, подложки за мишка, снимки, карти, несесери ... много съм доволна, но само при специалните цени  Peace

# 696
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Като си направиш регистрация получаваш определени продукти с определен срок - те са описани в Кредити и отстъпки, ще имаш по 100 бр. снимки 6/4 инча, 50 бр. 5/7 инча, фотокниги и други джаджи.

Като получиш мейл от тях ще имаш и други безплатни продукти - някои кодове се зареждат пак там - в Кредити и отстъпки и ще имат срок на валидност, други кодове са чекаут купони, т.е. като си направиш съответния продукт вече в кошницата въвеждаш кода и получаваш тази ниска преференциална цена.

Снимките пристигат за 10-15 дни. Обикновено пощальоните носят известие и си вземаш пакета от пощата.

Другите продукти имат повече време за обработка, но след шипване идват за около 10-15 дни също.

Това е в общи линии - ако имаш въпроси може да питаш. Аз имам книги, ключодържатели, подложки за мишка, снимки, карти, несесери ... много съм доволна, но само при специалните цени  Peace

Колко горе-долу излиза една доставка на 1 фотокнига + снимки ???

# 697
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Какво ще кажете за тази оферта: http://www.lapni.bg/offer/6719

И да попитам на какви програми правите книгите?

# 698
  • Мнения: 5 607
...
Колко горе-долу излиза една доставка на 1 фотокнига + снимки ???
Доставка се изчислява за всеки артикул поотделно,независимо дали са обединени в една поръчка,или отделно.Зависят и от вида артикули ( вид на книгата и снимките)
Пробвай,като си сложиш в кошницата.
книга 8/8 инча с добавъчните страници до 23 и доставка излиза към 15-тина лв.( използвайки купон за безпл. книга)
безплатни снимки 10/15 см. 100 бр -доставка към 9 лв . ( варират заради курса на долара).

# 699
  • Мнения: 820
Какво ще кажете за тази оферта: http://www.lapni.bg/offer/6719

И да попитам на какви програми правите книгите?

ако те ще ти редят снимките ... не си струва каквато и да е цената

# 700
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Какво ще кажете за тази оферта: http://www.lapni.bg/offer/6719

И да попитам на какви програми правите книгите?

ако те ще ти редят снимките ... не си струва каквато и да е цената

Е, да, много ясно, че е така Simple Smile.

# 701
  • Мнения: 1 270
Да, те ще ти редят снимките  Laughing
Аз лично във Фотошоп си правя книгите /то само едан съм осъществила, сега за другата чакам вдъхновение  hahaha/

# 702
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
...
Колко горе-долу излиза една доставка на 1 фотокнига + снимки ???
Доставка се изчислява за всеки артикул поотделно,независимо дали са обединени в една поръчка,или отделно.Зависят и от вида артикули ( вид на книгата и снимките)
Пробвай,като си сложиш в кошницата.
книга 8/8 инча с добавъчните страници до 23 и доставка излиза към 15-тина лв.( използвайки купон за безпл. книга)
безплатни снимки 10/15 см. 100 бр -доставка към 9 лв . ( варират заради курса на долара).

Много Благодаря !!!
Ще пробвам тези дни

# 703
  • Мнения: 1 952
Отзиви:
http://www.fotobg-mamma.com/ ?
Има добри цени с ваучери в момента.

# 704
  • Мнения: 5 173
Запис при вас.

Общи условия

Активация на акаунт