Бебешката количка - цяла наука за второ висше №14

  • 55 918
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 27 524
Да, ама моя смарт няма задни седалки  Crazy Но то така или иначе количката не влиза отзад, така че няма да го возя изобщо  Grinning

На това Муци, оназ матрикуция, дето е като велосипед за детето, нали е по желание, не върви в комплект, че не го искам (ако ми хареса).

# 706
  • София
  • Мнения: 44 245
на предна седалка няма проблем, стига да няма или да е дезактивирана възд. възглавница, просто ако има и се отвори ще премаже детето....иначе друг проблем с предните седалки няма, у нас и по закон е позволено.

хахаха еее Блонди...с 2 деца...не става със смарт Simple Smile или ще ги возиш поединично Simple Smile

# 707
  • Мнения: 2 558
Ох, да, де, за еърбег-а имах предвид, ама сега като си чета поста...не съм се изразила много правилно  Blush
Нали ме разбрахте  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 2
A случайно да знаете къде във Варна има налична ABC Design Mamba 2012newsm78

# 709
  • Мнения: 2 558
Звънни по телефона и питай в Сладури и Рошко, предполагам ще я има  Peace

Ще подготвя новата темичка, освен, ако някой друг няма желание, де  Peace

# 710
  • Мнения: 2
Звънни по телефона и питай в Сладури и Рошко, предполагам ще я има  Peace

Ще подготвя новата темичка, освен, ако някой друг няма желание, де  Peace

Много благодаря!

# 711
  • Мнения: 27 524
Отивам да гледам Муци-тата, видях, че цената им е наполовина на Максито, дано ми харесат, а и да ги има, че ги дават в някакви застреляни магазин все, никому неизвестни  Crazy

# 712
  • София
  • Мнения: 44 245
успех Блонди Simple Smile да споделиш после Wink

# 713
  • Мнения: 2 558
Сега се сетих....Блонди, а X-lander гледала ли си? Например ХА   Thinking Незнам къде в Белгия ги продават, че другият им сайт се е бъгнал нещо и не мога да видя  Confused

# 714
  • София
  • Мнения: 44 245
е то по-добре мурата пред х-лендъра Wink

# 715
  • Мнения: 411
Блонди, не бой се мандрахулката при Mutsy не е в комплект с останалите части.  Wink

# 716
  • Мнения: 2 558
е то по-добре мурата пред х-лендъра Wink
Само предлагам, да има повече избор  Whistling Аз нещо не я долюбвам Мурата и явно затова  Embarassed
Мутсито най-много ми е на сърце от тези, които се обсъдиха, ще видим Блонди какво ще каже като се завърне  Grinning

Блонди, не бой се мандрахулката при Mutsy не е в комплект с останалите части.  Wink
За това ли говорите, че нещо не схванах  Crazy

# 717
  • Мнения: 411
desex, да, това е джиджавката.  Sunglasses

# 718
  • Мнения: 27 524
Да споделя, ама няма какво  Tired Както очаквах, магазинчето в някакво мазе, една разхвърльотина, отврат. Нямаха, разбира се, модел, тя някаква жена сама си работи. Предложи да ми поръча, ама не купувам без да видя и пробвам. Взе телефона и щяла да се опита да намери модел, ама кога и как - не е ясно. Като цена се оказа, че не излиза кой знае колко по-евтино от Мурата.

Имаме промоция за намаление в един магазин, обаче е до края на март. Не виждам къде мога да видя това Муци преди края на март, а тогава ще поръчам вече Мурата.
Другото, което не видях да има Муци, е, не знам как се казва, Изо Фикс-а на Макси Козито за кола, само с щракване да слагаш и сваляш кошчето, а не всеки път да си играеш с коланите.

Десекс, защо не ти харесва Мурата, само заради тежината ли?  Thinking Казвай, ако има нещо кофти в модела  Confused

# 719
  • Мнения: 2 558
Блонди, жалко, че не си успяла да видиш Муци-то  Sad
За Мура-та, незнам, хубава е количката, но лично на мен нещо не ми е много симпатична.... и аз незнам защо... Embarassed
Ако ти си я харесваш и смяташ, че ще ти е удобна и т.н., взимай я.  Peace

А за изо-фикс-а - май наистина Муци-то не се предлага с изо-фикс  Confused

Общи условия

Активация на акаунт