Бебешката количка - цяла наука за второ висше №14

  • 55 957
  • 733
  •   1
Отговори
# 75
  • pomorie
  • Мнения: 848
Вчера купихме ABC Desing Cobra - страхотна е,свърши дилемата за количка,сега ще чакаме бебчо живо и здраво да и се порадва !!! Hug

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Ла чикита линда, със здраве да си я ползвате! Леко и безпроблемно раждане! Grinning

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Честито, зори! Grinning
А каква всъщност е разликата между йото и суифта? newsm78 Май само рамата и гумите...

да горе долу само това гумите и рамата-на мен повече ми харесва рамата на йо-то повече-въпрос на вкус.Количката е супер,мисля че слуифта е малко по-лека Naughty
Да количката я дават от 0-месеца-производителя-т.е. да става за новородено-има много мек чувал,доста дебел и възглавничка като за новородено!За мен това беше предиството , за да избегна кош за новородено.Това ми е второ дете и вече имам опит с др.колички и хиляди кошове-заради тази причина избрах тази-лека,маневрена,хубав дизайн,Става за новородено,което за мен е плюс.Единствената забележка,която аз виждам е че е малко по дълга-110см.Багажника е доста голям,сгъва се лесно.Може да пусна снимки ако искате

О,да,да,искаме снимки!Тази възглавничка за новородено обира ли ъгъла,така че бебчо да не е сгънат? А защо мислите,че онази красота от лимитираната серия с червената панделка е с черно и бяло? http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdispla … 48467_10001_14552 На мен на снимките ми прилича на тъмно синьо с бяло.Ако някой е имал удоволствието да я види на живо да каже!
От една седмица мисля,с какво червено нещо мога да заменя панделката,за да я преустроя за момче и да е все така атрактивна! Ако някой се сеща за нещо голямо червено и платняно моля да сподели,както и къде в Пловдив или София може да се види точно в тези цветове налична количка?

# 78
  • Мнения: 1 650
никой не е имал удоволствието, първите доставки са за края на месеца, ако поглеш и в KiddieCare са preorder, т.е. поръчваш я за когато я имат

# 79
  • Мнения: 811
Здравейте,
да не е само запис и да не ви изтърва, да попитам за мнение за количката Еспиро Вектор 2 в 1 с възможност да се монтира и стол за кола на рамата?
http://www.bebe-best.com/espiro-detska-kolitchka-vector-col-06-lilac-p-30905.html
Някой ползвал ли е такава?
Друга количка, която съм загледала е Навингтън Кадет.
Между Еспирото и Навингтъна коя бихте избрали и защо?

 Hug

# 80
  • Мнения: 8
Здравейте мами,
моля ви за мнение от опит или преки впечатления за Quinny Senzz.  Изчетох някои мнения, на които попаднах, но все пак, ако може някой да сподели. Чудя се на тази промоция - http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdispla … 1_-1_136626_10001. Изглежда ми много изгодно като цена. До момента сме имали няколко колички - Loola up и Maclaren Quest Sport и винаги съм била доволна от избора си. Благодаря предварително на всички, които ще се включат с отговор по моя въпрос.

# 81
  • Мнения: 1 889
Честито, зори! Grinning
А каква всъщност е разликата между йото и суифта? newsm78 Май само рамата и гумите...

да горе долу само това гумите и рамата-на мен повече ми харесва рамата на йо-то повече-въпрос на вкус.Количката е супер,мисля че слуифта е малко по-лека Naughty
Да количката я дават от 0-месеца-производителя-т.е. да става за новородено-има много мек чувал,доста дебел и възглавничка като за новородено!За мен това беше предиството , за да избегна кош за новородено.Това ми е второ дете и вече имам опит с др.колички и хиляди кошове-заради тази причина избрах тази-лека,маневрена,хубав дизайн,Става за новородено,което за мен е плюс.Единствената забележка,която аз виждам е че е малко по дълга-110см.Багажника е доста голям,сгъва се лесно.Може да пусна снимки ако искате

О,да,да,искаме снимки!Тази възглавничка за новородено обира ли ъгъла,така че бебчо да не е сгънат? А защо мислите,че онази красота от лимитираната серия с червената панделка е с черно и бяло? http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdispla … 48467_10001_14552 На мен на снимките ми прилича на тъмно синьо с бяло.Ако някой е имал удоволствието да я види на живо да каже!
От една седмица мисля,с какво червено нещо мога да заменя панделката,за да я преустроя за момче и да е все така атрактивна! Ако някой се сеща за нещо голямо червено и платняно моля да сподели,както и къде в Пловдив или София може да се види точно в тези цветове налична количка?
И аз съм убедена, че е бяло и тъмно синьо, т.е моряшки цветове. За момченце си мислех, може да се направи на мястото на панделката една моряшка котва!

# 82
  • Мнения: 2 891
Да се сложи котва, ама точките не са съвсем мъжки десен  Laughing

# 83
  • Мнения: 2 559
И аз съм убедена, че е бяло и тъмно синьо, т.е моряшки цветове. За момченце си мислех, може да се направи на мястото на панделката една моряшка котва!
Peace Ето тук пише за цветовете: Colour 1: Blue Colour 2: White

# 84
  • на североизток
  • Мнения: 460
Здравейте мами,
моля ви за мнение от опит или преки впечатления за Quinny Senzz.  Изчетох някои мнения, на които попаднах, но все пак, ако може някой да сподели. Чудя се на тази промоция - http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdispla … 1_-1_136626_10001. Изглежда ми много изгодно като цена. До момента сме имали няколко колички - Loola up и Maclaren Quest Sport и винаги съм била доволна от избора си. Благодаря предварително на всички, които ще се включат с отговор по моя въпрос.

Какво по-точно те интересува? Всичко си и е ОК на количката, а за тази цена си е без пари Wink Моята е точно такава, така че питай каквото не ти е ясно.

# 85
  • Мнения: 811
От сайта на kiddycare.com може ли да се поръчва до България? Това Куини и на мен много ми допадна, а цената й в сайта им е просто супер!

# 86
  • Мнения: 8
Здравейте мами,
моля ви за мнение от опит или преки впечатления за Quinny Senzz.  Изчетох някои мнения, на които попаднах, но все пак, ако може някой да сподели. Чудя се на тази промоция - http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdispla … 1_-1_136626_10001. Изглежда ми много изгодно като цена. До момента сме имали няколко колички - Loola up и Maclaren Quest Sport и винаги съм била доволна от избора си. Благодаря предварително на всички, които ще се включат с отговор по моя въпрос.

Какво по-точно те интересува? Всичко си и е ОК на количката, а за тази цена си е без пари Wink Моята е точно такава, така че питай каквото не ти е ясно.

Много благодаря за бързата реакция. Като цяло ме интересуват главно колелата - понеже ми изглеждат мънички, дали това се отразява много на возенето? Мисля, че тя няма амортисьори и се притеснявам да не друса много на бебето. Пояснявам, че ще се използва главно коша за новородено и се притеснявам дали ще е достатъчно комфортно. Летния вариант мисля да не използвам, защото съм си много доволна от Макларъна.  И последно - много ли е широка и дълга, защото нашия асансьор е от старите и тесни модели Simple Smile? Иначе цената наистина е страшно добра и се надявам да не свърши докато още се чудя Simple Smile. Благодаря отново за съдействието.

# 87
  • sofia
  • Мнения: 2 266
Днес се зачетох в някакви ревюта на Косатото (Суифт) в някакъв чуждестранен сайт и изтъкваха като недостатък, че било тясно..А аз тъкмо бях решила, че това ще е. Моля, някоя от вас, която го е ползвала, да сподели дали е така.. Hug
И да питам, понеже същото Косато няма предпазен борд, може ли отделно да се купи такъв - къде мога да проверя. Защото и това ми се струва притеснително. ooooh!

А, сетих се да питам и за гумите - наистина ли гуми от тзи тип (малки и двойни) са много трудно маневрени? Confused

# 88
  • Мнения: 0
Moje li da pomolq mnneie za bebe confort high trek ili nqkoi chujdestranen sait da pogledna kak sa cenite?Simple Smile

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 454
И аз съм убедена, че е бяло и тъмно синьо, т.е моряшки цветове. За момченце си мислех, може да се направи на мястото на панделката една моряшка котва!
Peace Ето тук пише за цветовете: Colour 1: Blue Colour 2: White

И аз за котва се сетих. PeaceСега остава да открия 3 големи платнени котви в същия нюанс на червеното.Сложна задача,но не невъзможна! Ако видите такива в някоя кинкалерия или друг магазин в Пловдив или София,моля пишете ми! PraynigЗатруднението всъщност идва от там,че си ги представям големи поне 10 см.
Desex златна си! Много благодаря за цветовете! Тъмно синьо и бяло всъщност е чудесна комбинация!Даже и дистрибутора не беше наясно и изказа предположение за черно и бяло. Laughing
Да,да,ама не!

Да се сложи котва, ама точките не са съвсем мъжки десен  Laughing
Че какво им е на точките за момче! Аз лично нямам никакъв проблем в това отношение.Колкото са подходящи квадратчетата,толкова и точките. bowuu

Общи условия

Активация на акаунт