ОКТОМВРИЙКИ 2012 очакваме ви!

  • 35 961
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 11
В крайна сметка - повторих теста тази сутрин - имам 2 плътни чертички... В клуба съм... Другата седмица - на доктор Simple Smile

# 91
  • Мнения: 0
dilyanadi добре дошла, пожелавам ти лека и красива бременност  Hug

# 92
  • Мнения: 387
девойки, мен нещо почва да ми се гади...което хичне ми харесва...от вчера усещам, как като ми пригладнее и направо ми се гади...и сега пак така...и за тези, които са чували че е сутрешно гадене, не е само сутрешно...предишния път не съм повръщала, ама ми се гадеше от доста миризми и храни...а сега определено не ми се ядат разни храни...миналия път почна да ми става лошо към края на първия месец, ама то сега като се замисля, ако е станало към 13.01. тамън сега съм към края на първия месец...кофти, кофти...в сряда обаче съм на хомеопат, така че ще видим дали ще го карам по-леко тоя път...

# 93
  • Мнения: 54
Здравейте момичета,
тъкмо се връщам от гинеколог, чухме вече пулс на Бебчо:) Началото на седма седмица съм в момента .. Термин 1 октомври, т.е. може да съм и септемврийска и октомврийска мама, затова си пиша и в двете темички Simple Smile Когато дойде, важното е всичко да е наред Simple Smile
За момента се чувствам супер, нямам гадене, прилошаване ... Дано и занапред да е така...Мама и двете бременности ги е изкарала много леко и сестра ми също изкара много приятна бременност, та се надявам и аз да съм прихванала нещо от тях, ха ха ха  Laughing

# 94
  • Мнения: 26
Здравейте и от мен! Днес направих теста и видях заветните  EFP От 4 месеца опитваме с таткото. Чертичката беше доста наситена и се появи моментално. Hug Мисля утре да направя още един и после преглед. Направо не смея да се израдвам. Препоръчайте ми лекар. Какво мислите за Света Анна - София!!!??!!!
Успешно брменеена на всички мамчета! Hug

# 95
  • Мнения: 11
Аз съм се насоччила към света Анна - мисля, че целият екип там е страхотен (откакто съм се замислила за бебе проверявам болниците и съм се спряла на тази определено). На 15-ти си записах преглед в частния кабинет на Елка Дачева - тя е от Окръжна, но съм чувала, че по време на бременността е добре да те следи в кабинета си.
Иначе вече става малко трудно записването в Окръжна - тази година отчетоха рекорден брой раждания заради страха на мамите да раждат в специализираните АГ-та. Аз специално имам и друга причина да искам Окръжна - все пак е МБАЛ и за минути може да дотърчат всякакви специалисти при нужда...
Е - това са още далечни неща, но аз обичам да се подсигурявам отдалеч Simple Smile Смело тичай в Окръжна - репортер съм, тази година им снимах тяхното първо бебе за  годината и майката все едно, че не беше раждала - изглеждаше страхотно, а екипът бнеше изключително мил Simple Smile
Мисля, че имам и телефон на шефката на отделението - Жекова, на Елка Дачева контактите ги има и в интернет. Успех!

# 96
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, в неделя направих теста и беше положителен. Много се вълнувам, терминът ми се пада 9 октомври.
Сега се чудя кога трябва да се запиша на доктор, дали веднага или да изчакам 1-2 седмици?

# 97
  • Мнения: 0
smiley_girl поздравление за сърчицето, много се радвам за теб   bouquet Аз нямам търпение да отида на преглед, но има многоооо време до тогава ...3 сед още.

dilyanadi, ellystry и neli_m.nankova  добре дошли в отбора Hug, пожелавам ви лека и безпроблемна бременност.

# 98
  • Мнения: 210
Здравейте момичета!  Присъединявам се към вас с термин 4 Октомври. Надявам се заедно да споделяме радостни мигове и разсейваме тягостни мисли през следващите няколко месеца.

# 99
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен! Аз видях двете чертички в неделя 05.02., точно на рождения ми ден, когато чаках М. И получих най-хубавия подарък в живота си. Аз усещах много симптоми още 3 дни преди това,  че тялото ми е различно, боляха ме гърдите, корема ниско в продължение на 3 дни, апетита ми се засили. Все още не смея много да се радвам, защото искам да отида на лекар другата седмица и да разбера от него, че всичко е наред. А иначе, терминът ни е 15.10. С щастливия татко правим опити вече 6 месеца, но се оказа, че моята овулация е била веднага след като ми свърши цикъла и затова досега сме били неуспешни. И тъкмо вече се бяхме поотказали и решихме да отложим бебеправенето, но ето, че зарадвахме. Това ще е първото ни бебе и ни се иска да се похвалим на целия свят, но засега знам, че трябва да се въздържам. Но с вас мога да споделя Simple Smile
Успех на всички вас! И на нас пожелавам успешна бременност и накрая бебче!

# 100
  • В сърцата на моите трима мъже!!!
  • Мнения: 91
Smiley_girl, радвам се за теб. Несравнимо преживяване е да чуеш как бие сърчицето на бебчо за първи път! Но пък предстоят и други невероятни моменти, които не са никак малко!

Stefka todorova,Annick ,Ellystry,Neli_m.nankova добре дошли!

# 101
  • Мнения: 1 639
Добре дошли на всички новодошли, очакваме още попълнения.

Аз видях двете чертички в неделя 05.02., точно на рождения ми ден

 Какво съвпадение  Grinning и аз тогава съм родена, а както виждам и сме наборки.  Flutter

Утре имаме част при гинеколог и очакваме да потвърди и ни зарадва. Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 5
Добре дошли на всички новодошли, очакваме още попълнения.

Аз видях двете чертички в неделя 05.02., точно на рождения ми ден

 Какво съвпадение  Grinning и аз тогава съм родена, а както виждам и сме наборки.  Flutter

Наистина, какво съвпадение! Само, че малко си ме изпреварила с бременността Simple Smile Ще се следим, а не се знае, може и едновременно да родим Simple Smile

# 103
  • Мнения: 1 639
Ще се следим, а не се знае, може и едновременно да родим Simple Smile

Може, кой знае.
С дъщеря ми преносих 7 дни.  Simple Smile
Още не смея да се отпускам в мечти и планове, чакам док утре да потвърди
и да видя с очите, че всичко е наред.  Praynig

# 104
  • Мнения: 6
Здравейте милички.

Да се присъединя и аз към отбора ви. Снощи теста потвърди предположенията ми. Тези дни ще записвам час за преглед и да видим доки какво ще каже, че съм след секцио. Каката, както се вижда от лентичката, е на годинка и 4 м. и също е октомврийка  Heart Eyes
Термина за момента го определям за 9 октомври, та каката може да си има безценен подарък за р.д., т.к. е на 8-ми  Laughing

Хубав и усмихнат ден на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт