Най-добър крем срещу целулита

  • 12 278
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 160
    Тази тема много ме заинтересува. Кажете ми каква е последователността: 
     -душ
     -масаж с утайка от кафе
     -антицелулитен крем
Поправете ме ако не е така. Смятам да си купя и Сил. Четох добри отзиви за него в този форум. Ако успея да намаля и яденете ще е много добре. Знам, че трябва и спорт, но май нещо нямам воля.

# 16
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
МНого помагат масажи, всекидневни и силни масажи на засегнатите области. Абе направо мачкане. Също и много вода. За кремчетата знам че заглаждат кожата само повърхностно, а от долу целулита си седи.
Най-добре хващаш мъжа ти и вечер след душ и търкане с утайка от кафе, да те мачка силно по засегнатите зони. Успех в борбата с гадния целулит!

И аз смятам, че масажи+гимнастика са най-добрият лек срещу целулит. За съжаление малко ми е скъпичко да ходя на професинален масажист, а в къщи няма кой да ме масажира постоянно. За гимнастиката да си призная си ме мързи. А иначе използвам и съм доволна от антицелулитния крем на "АVON".

# 17
# 18
аз съм много доволна от крема на виши липозин със сигурност а не друго поне дава видим ефект

# 19
  • Мнения: 5 103
Такава гадост нямам за щастие, но съм виждала страхотен ефект от ходене на масаж за махане на целулит.

# 20
  • Мнения: 2 631
невероятно, но факт, на Dove, свърши страхотна работа, след като на Avon не успя. Бях скептично настроена, защото няма и 10 лв., но за 1 месец изчезна всичко!

# 21
  • Мнения: 5 647
Аз залагам на Леокрема. В момента ползвам отслабващия крем Липодрена. Ще кажа за ефекта.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 654
МНого помагат масажи, всекидневни и силни масажи на засегнатите области. Абе направо мачкане. Също и много вода. За кремчетата знам че заглаждат кожата само повърхностно, а от долу целулита си седи.
Най-добре хващаш мъжа ти и вечер след душ и търкане с утайка от кафе, да те мачка силно по засегнатите зони. Успех в борбата с гадния целулит!
Точно така! Моя колежка свали килограми и се справи с целулита с масажи, но упорито по 2-3 пъти в седмицата по 1-1,5 часа и то от специалист. Но ако си "лек" случай мисля че утайката от кафе е добър вариант. Хубавите кремове са точно на такава основа-кофеинова /на Рок например/.

# 23
  • Мнения: 10 605
Ползвала съм ампулите на Галеник и крема на Лирак. Страхотни са, дори когато не спортуваш и работиш на бюро. От Дева нямаше почти никакъв ефект.

# 24
  • Мнения: 7 837
Гелът на Лореал за мен си остава най-добрият. От Dove също съм доволна.

# 25
  • Мнения: 3 479
Препоръчвам крема на Лиерак. Просто е вълшебен. По време на втората си бременност се сдобих с целулит и като спрях да кърмя ползвах този крем. Има страхотен ефект. През това време ходех и на фитнес, но не съм си правила масажи или други процедури. Сега, след третата бременност кожата на бедрата ми е все така гладка, както преди година когато спрях да се мажа.
Внимавай с кремчетата, ако кърмиш. Тези с кофеин (като Лиерак) не са подходящи за кърмачки.

# 26
  • Мнения: 99
Гласувам с две ръце newsm44 за концентрата на Лиерак - Ултра боди лифт с 10% кофеин. Повярвайте, няма по-добър и определено си заслужава парите. smile3521

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз съм за Леокрема! Ползвах на Лиерак, Дева, Икаров, но нямаше резултат от тях. Мисля че относно Леокрема всички биха се съгласили, че си струва. Flutter

# 28
  • Мнения: 5 647
За да не отварям нова тема искам да ви попитам, момичета, какви техники за антицелулитен масаж знаете. Като се нанесе крема каква трябва да е посоката, в която се масажира крака и въобще има ли нещо по-специално при този тип масаж?  Wink

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 779
В листовката на антицелулитното масло на Икаров пишеше техники за масаж, но отдавна съм го хвърлила, ако някой го има мазилото може да погледне.. аз даже и не си спомням какво пишеше. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт