вграждане на мигли косъм по косъм!

  • 179 031
  • 770
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Искам да попитам следното: Разбрах, че има различни дължини, между които се избира. Може ли да се сложат различни дължини косъмчета - в края на окото по-дълги, отколкото във вътрещния ъгъл на окото?

Момичетата, които повече време са с такива - с какво почиствате очите, след като не трябва със сапун, имам мицеларна пяна на Нюкс, на която изрично пише, че не съдържа сапун - подходяща ли е?

при мен се смесват от различни дължини и дебелини, но по принцип ме пита девойката какви ги искам. ако ѝ кажа, че ги искам по-дълги и гъсти, ми слага по-плътни и повече от по-дългите. извивката се определя от извивката на естествената мигла- спрямо това колко може да бъде извита. има жени с по-прави мигли, на които е по-добре да се прилепят по-плавно извити ресници, но предполагам, че става и по преценка на клиента. единственото нещо е, че когато миглите израстват, може да се получи рязка граница между естествения и изкуствения косъм.

колкото до почистването- при мен е под душа сутрин, основно, само с вода. ако трябва да махам грим, ползваХ тоник за лице за контура на окото, но преди месец си взех мицеларна вода на Сефора, и съм доволна. все пак гледам да не ги мажа много, и си сгъвам тампонче за грим, така че да има ъгълче, или ползвам клечка за уши. идеята е да не ги дърпам и усуквам, за да не паднат. също така, не ползвам вече молив и очна линия, а само прахообразни сенки и контурна четка. за всичко останало- спя върху тях, реша ги сутрин, избягвам сапун и шампоан в очите (повече от всякога), и това е Simple Smile

ходих в сряда да ги подновя, защото трябваше да съм тип-топ за сватбата на сестра ми, и я попитах дали не е време да почиват малко. Мартина (момичето, което ми ги слага) ми каза, че са в идеална форма за сега, и че има клиентки, които са с такива вече от няколко години, но всъщност не знам от колко време се прилага процедурата в България, и не мога да преценя дали не е преувеличила малко. но щом аз си ги слагам вече около 8 месеца, би трябвало да има жени, които да ги ползват от около 1-1,5 години. каза ми, че ако преценя, мога или да ги оставя да паднат сами, или да отида да ми ги свали. така, като гледам, предишният 'ремонт' е бил на 20-ти юни, а последният - на 24-ти юли. изтраяли са месец и малко

# 61
  • Мнения: 14 493
Много благодаря на всички за отговорите.

# 62
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, искам да ви попитам дали някоя от вас знае от къде мога да си купя качествено дълготрайно и хипоалергенно лепило за мигли косъм по косъм + мигли ? мисля да се занимавам с това, но намерих 1 сайт, в който продуктите ми изглеждат много китайски Sad ooooh!

# 63
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
най-добре - професионално - на утвърдена марка, все пак се ползва до очите и експерименти - не бива  Peace на китайските им нямам вяра, като безопасност  Peace

# 64
  • Мнения: 1
В кой магазин си виждала? ... говорим за мигли удължители ( смисъл, които се залепват за самата мигла )

# 65
  • София
  • Мнения: 288
За почистването използвам дегриматора на Нивея за очен грим, който е НЕмазен ( не е двуфазния) и е около 6лв.

# 66
  • Мнения: 237
Здравейте,не знам дали още е актуална темата ,но тъй като аз мн често си слагам мигли сама ще ви кажа опита си! Сама съм се учила,купувам си снопчета за по 3-4 лева и отделно лепило,което също не е скъпо а избирам само качествени неща.Снопчетата се слагат за около 10 минути и издържат само за през ноща (купона) ако спите спокойно както мен ,съм ги задържала и за по 2 дни. За тези косъм по косъм също сама си ги слагам (120лв е абсурдна цена за това!) става по-бавно но просто започнете от сутринта със слагането и с почивките хах Simple Smile да,много по-издръжливи са ,но всичко зависи от това какво си слагате на лицето и колко често докосвате очите си Simple Smile
Имайте повече търпение и спестете много пари за тези козметични процедури които стават чудесно и в къщи! Simple Smile

# 67
  • Мнения: 5 892
Здравейте,не знам дали още е актуална темата ,но тъй като аз мн често си слагам мигли сама ще ви кажа опита си! Сама съм се учила,купувам си снопчета за по 3-4 лева и отделно лепило,което също не е скъпо а избирам само качествени неща.Снопчетата се слагат за около 10 минути и издържат само за през ноща (купона) ако спите спокойно както мен ,съм ги задържала и за по 2 дни. За тези косъм по косъм също сама си ги слагам (120лв е абсурдна цена за това!) става по-бавно но просто започнете от сутринта със слагането и с почивките хах Simple Smile да,много по-издръжливи са ,но всичко зависи от това какво си слагате на лицето и колко често докосвате очите си Simple Smile
Имайте повече търпение и спестете много пари за тези козметични процедури които стават чудесно и в къщи! Simple Smile
Не ти ли се увреждат естествените мигли от снопчетата? За повод слагам само цели мигли, защото са по-щядящи.  Peace

# 68
  • Мнения: 237
не,просто не трябва да се дърпат при махането,трябва да се свалят много нежно.аз също слагам и цели ,но мисля че снопчетата седят много по-естествено .момичетата ми правят комплименти за миглите ,но никоя не разбира че са изкуствени хах ...

# 69
  • Мнения: 237
дори при снопчетата се използва много по-малко лепило ....  което всъщност може да увреди твоите мигли

# 70
  • Мнения: 5 892
Може ли снимка как ти стоят снопчетата? Аз досега не съм виждала толкова естествено стоящи снопчета- нито на мен, нито на приятелки. Най- много ми харесва или цели мигли от естествен косъм или вграждане косъм по косъм.

# 71
  • Мнения: 237
Ами намерих едни не много ясни снимки но не знам как да ги кача тук ....

# 72
  • Мнения: 5 892
Качваш снимката някъде, примерно във фейсбук, даваш десен бутон, избираш пропъртайс. Като ти излезе, копираш адреса и  го постваш тук. Маркираш го и избираш втората или третата иконка от долния ред/ от тези, които са над полето, в което пишеш постовете си/.КАто задържиш мишката върху една от двете ще видиш текс "вмъкни изображение" или "вмъкни връзка". Дано не съм обясника много странно.   bouquet

# 73
  • Мнения: 237
ами ок ми обясни ама аз нямам фейс хах , в кой друг сайт мога да кача ?

# 74
  • Мнения: 5 892
"снимка" и "прикачи", виж ги в гугъл

Общи условия

Активация на акаунт