вграждане на мигли косъм по косъм!

  • 178 901
  • 770
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 5 289
Тия топченца според мен са от самото лепило.

# 646
  • Мнения: 783
В момента са адски твърди във вътрешната част, все едно някакви топченца набутвам 😀😀😀
Това е от секрета от очите. Simple Smile

# 647
  • Мнения: 2 872
Според мен не са поставени добре.

# 648
  • София
  • Мнения: 191
И аз споделям мнението, че не са ви поставени добре,  и е хубаво да изберете друг човек за поддръжка

# 649
  • Мнения: 171
Задължително ги мий старателно поне 1 път на ден, аз ги миех 2. С пяна на водна основа, гледай да няма масла в състава. Лепилото се разтваря не от вода, а от мазно. Затова ако не ги миеш, освен че ще ти окапват по-бързо, можеш да си докараш и проблеми. Зачервяването отдолу със сигурност е от лепенката, аз карах да ми лепят хартиени тиксо, ако е залепено добре изобщо не се усеща и съответно няма зачервяване. То иначе е супер гадно точно когато са ти сложени и са най-яки, ти да си със зачервени очи.

# 650
  • Мнения: 122
Здравейте! Преди 10-11 дни отидох на миглопластика. Процедурата отне близо 2 часа, миглите са от норка, на снопчета и струваше 40 лв. Залепя се нещо на долните мигли, за да не се залепят горните. И така стоя с тези неща 2 часа до края на процедурата. Прилагам снимка след процедурата:
Скрит текст:

Снимка сега:

На същия ден след процедурата лявото око ме дразнеше леко, мисля че беше ечемик, ето снимка:
Скрит текст:
На другия ден го нямаше, но усешах много лека болка в очите и си капех капки за очи Тобрадекс, тези дни бях на море и явно от водата почнаха да отпадват много леко, на допир са доста твърди вече, плачках и два-три пъти може и от това да са се втвърдили. Бяха кървясали 5-6 дена отдолу:
Скрит текст:
Сега няма нито болка, нито са кървясали. Искам да отида на поддръжка скоро, защото доста ми харесват.. Но не знам по принцип така ли е в началото или очите ми не го понасят.. Според вас?
Малко са Ви метнали, че това са мигли от норка. Първо те са страшно тънки, като естествен косъм, второ нямат такава извивка, а са почти прави и трето, струват доста и не биха Ви ги сложили за 40лв. Но истината е, че изобщо не ви и трябва да са от норка, защото те нямат този ефект, който явно искате и са много алергизиращи, поради животинския си произход (пък и не искате да знаете колко нехуманно се "добиват" Sad )
Това, че са твърди в корените може да се дължи или на голямо количество лепило, или на немиене. Миглите ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА да се мокрят и мият. Има специални шампоани за мигли, но са скъпи и аз лично за себе си използвам Сребърна вода. Тя действа антибактериално и не позволява да се развъждат бактерии от застоялия секрет. Вземете си от аптеката, евтно е и само с пслец и показалец ги мийте отдолу и отгоре в корените. Ще усетите първо как става леко лигаво, това е засъхналия секрет. Която падне, не я жалете, било й е време. Не пазете толкова изкуствените, пазете естествените си мигли.
Червеното вероятно е от лепенката

# 651
  • Мнения: 268
Здравейте момичета,скоро обмислям да си сложа мигли по метода косъм по косъм,но имам няколко въпроса.
1. Очите ми много ме сърбят и дразнят ,когато сложа спирала/ сенки,дали и от миглите може да се получи,искам да ги сложа,за да не слагам спирала :/
2. На колко време ходите на поддръжка?
3. Използвате ли нещо докато сте с тях? Благодаря! Simple Smile

# 652
  • Мнения: 122
Здравейте момичета,скоро обмислям да си сложа мигли по метода косъм по косъм,но имам няколко въпроса.
1. Очите ми много ме сърбят и дразнят ,когато сложа спирала/ сенки,дали и от миглите може да се получи,искам да ги сложа,за да не слагам спирала :/
2. На колко време ходите на поддръжка?
3. Използвате ли нещо докато сте с тях? Благодаря! Simple Smile
Опитайте, за да сте сигурна. Мен ме сърбят и без никакъв грим и като сложа мигли нищо не се променя. Не ме дразнят нито повече, нито по - малко. Но съм сигурна в работата на момичето, което ми ги слага и в материалите. Има много калпаво сложени, има и много кофти материали, които оставят у много жени лошо впечатление като цяло от миглопластиката

# 653
  • Бургас
  • Мнения: 877
Аз 3 години с малки прекъсвания съм с мигли (имам и алергии), и нямах проблеми, преди 2 месеца и половина ме оперираха обаче и направих грешката да не махна миглите преди операцията и от упойката нали пада имунитета ме удари точно там. Та последните 2 месеца, всеки път съм по 5-7 дена със зачервени, подпухнали, сълзящи и страшно сърбящи очи, все едно съм плакала 1 седмица без спиране, като премине червеното пък, кожата на клепача точно над миглите ми става твърда и червена и после се лющи на люспи...
Намерих едни капки за очи (противоалергични) и червените очи минават, но останалите неща си остават, мажа с мазила за алергия, но пък те са мазни и миглите падат по-бързо, при това доста, та сега съм ги оставила да изпопадат и ще си дам няколко месеца почивка, дано след това да няма проблем, притеснява ме само да не ми дразни по същия начин и със спирала....
Някои имал ли е подобен проблем, да сподели ако може.....

# 654
  • Мнения: 783
DolliGi,аз-всеки път Simple Smile Това,коета правех е след процедура мажех клепача с Тобрадекс маз или Макситрол(по 2 пъти на ден),не ми падат миглите. Изобщо спря да се бели кожата (блефарит се нарича,много е неприятно). На следващия ден си правя и промивка с лайка и това е. За 2 дни отминава зачервяването,без да има подуване и белене на клепачи. Simple Smile

# 655
  • Бургас
  • Мнения: 877
Много благодаря! Ще се пробвам значи още веднъж, дано помогне и на мен.
С руси тънки и твърди мигли съм, и със спиралата ми е сложно за да изглежда както искам, с миглите ми е много комфортно и улеснено и ще ми е мъчно и неприятно, ако не мога да продължа.....
Благодаря още веднъж, ще се пробвам пак с препоръките.... Simple Smile

# 656
  • Мнения: 38
Тези от вас, които са си махали изкуствените мигли, как са ви естествените след свалянето? Аз трети пореден път си слагам и от една страна искам да ги оставя да починат, но пък и ме е страх да не са опадали на места и да изглежда грозно със спирала, от друга ми е удобно с тях и ми спестяват много време и винаги изглеждам добре като съм с тях. Много голяма разлика ли видяхте след като ви ги свалиха от първоначалното им състояние? Cry И също така за колко време се връщат в нормалния им вид?

# 657
  • Мнения: 783
Аз почивам на година по веднъж - нормално е от свалянето хич да ги няма(товя не значи оплешивяли,а проста мноого късички) Мажех си ги с разни неща - до месец си се възстановявят. Simple Smile

# 658
  • Мнения: 18 442
Да, и аз забелязах след свалянето, че са по-къси. Много бързо се възстановиха, а и с хубава спирала почти не си личи.

# 659
  • Мнения: 268
На колко време правите почивка и по колко

Общи условия

Активация на акаунт