Пуфове и барбарони

  • 34 982
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 542
Не казвам, че не е нормално да има поскъпване Simple Smile
просто прекалено ми се струва да са поскъпнали х3

# 16
  • Мнения: 201
 Peace съгласна съм. За жалост в тоя свят нещата дето се вижда, че се търсят и потребителят има интерес към тях почти винаги изкуствено се поскъпват, не само защото суровините стават по-скъпи...
Междувпрочем можеш да погледнещ в сайта на БийнБег Чеърс, там дават хубави отстъпки. Миналия месец имаше промоция на един нов модел детски пуф. А и работят изключително по поръчкови модели. Аз си взех, останах доволна и от цената и от обслужването.
Но да знаеш че сайна е малко постен... трябва да им пишеш на мейл за да ти пратят повече мостри... пазят си бизнеса хората  hahaha

# 17
  • Мнения: 18 542
Я дай линкче, че нещо не го намирам с чичко Гугъл Simple Smile   bouquet

А, намерих го Simple Smile
Доставят ли до бг?

# 18
  • Мнения: 201
http://beanbag.alle.bg/
те доставят само в българия, българска фирма са.

# 19
# 20
  • Мнения: 201
Да ви се похваля - поръчах си от BBChairs да ми направят такъв диван (тази снимка е от друго списание, но модела е същия) от велур:

Ами страхотен диван е! Мисля, че повече няма да си помисля за масивен диван  Party Страшно удобна мебел е... като се проснеш на дивана, да не ти се става чак!
И като цена не беше никак много!  Heart Eyes

# 21
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Къде го поръча, ако не е тайна и как е като цена? Ще ми се да направя нещо за децата, но тип направи си сам. Казахте, че в Баумакс продават пълнеж (не го видях, но не ми е спешно), трябва да помисля за модел и кройка.

# 22
  • Мнения: 201
От тук - http://beanbag.alle.bg/
Цената беше 210лв (по поръчка, изработен от велур)

# 23
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Мерси много, доста добра цена за сравнително голям размер. Супер, ще чакам и пресни отзиви.

# 24
  • Мнения: 201
Дамм... наистина е евтино.
Всъщност нека ви покажа колко струва тоя диван във фирмата, от чиито каталог аз го харесах и го поръчах в BBChairs
http://www.esstetic.bg/products/model/40

Тия направо се уливат в цените!!!
 newsm11

# 25
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Уаааау, на фона на таз цена даже е много много евтино. Дано стане толкова готин колкото е и на снимката.

# 26
  • София
  • Мнения: 339
Много харесвам пуфовете! Днес се заглеждах в един мебелен магазин и ми хрумна - как ли се почистват тези от текстилни материии (накакъв вид плат)? Перат ли се, химическо или как?

# 27
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Нали са калъфи, сваляш и според конкретния материал.

# 28
  • Мнения: 201
За жалост някои фирми правят пуфовете без вътрешна торба. Сестра ми си купи такива (хич не се е сетила да погледне има ли торба, няма ли) и сега всеки ден по къщата й се разхожда по някое заблудено топче, промушило се от ципа  Joy
Ако има външна торба и не е от естествена кожа - переш в пералнята. Аз и еко кожата си я пускам в пералнята  Peace

# 29
  • Мнения: 201
 newsm20 Пуфчета за 30лв!!!  Shocked ама пък не са ли малки?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт