Домашна система за наливна бира

  • 14 353
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 610
не съм тъкъв консуматор, но харесвам Ариана...и тъмното ми харесва...

# 16
  • Мнения: 409
Мдааа, тази система на Хайнекен е за лаици, не за професионалисти като нас Laughing
Някакси си представя човека  кран, точно като по бирариите с всичките му анджаклъми  Simple Smile

Ама ме нави и мен, като ми обеща да ми зарежда "Столично" тъмно.

Явно няма да ни се случи скоро, но някак си ми се искаше от някой с такава придобивка, да разбера сумата, която ми е необходима. Не пишат ли във форума представители на бирените компании???

А иначе идеята е, защото и двамата харесваме най-много именно наливната бира, а количествата на напитката изпивани в къщи са доста сериозни. 
Само си представете кефа лятото да имаш постоянно студена и прясно газирана бира..... cheers

# 17
  • Мнения: 373

Само си представете кефа лятото да имаш постоянно студена и прясно газирана бира..... cheers
Представих си го, даже и място му измислих на уредчето....имам си и бар!  Mr. Green
Сега остава някой да ми го закупи, а от мен консумацията  Laughing

# 18
  • Мнения: 371
Когато даваха "Черешката на тортата", Дичо имаше в кухнята си система и биричка, направо му  завидях Crazy

"Столично" тъмно пиех едно време, но като го опитах за сефте.... пия аз като светла бира, и по едно време не мога да мръдна от масата - резил ooooh!

# 19
  • Мнения: 364
800 - 2 бона в зависимост коя употреба и с колко крана

# 20
  • Мнения: 371
800 - 2 бона в зависимост коя употреба и с колко крана

отпадам ooooh!

# 21
  • Мнения: 11
800 - 2 бона в зависимост коя употреба и с колко крана

отпадам ooooh!

Що бе...То кеф цена няма... Party Party Money

# 22
  • Мнения: 448
Аз лично не съм привърженик на чашите. Не е ли да отпия от бутилката до половината на първа глътка не ми е кеф. Иначе какви са тези системи? Защото в баровете са с бутилки сгъстен въздух да се поддържа налягане в гега, а колко пиете на ден, защото геговете по 20 литра ако не се изпият за два три дни им заминава газировката. То ако не е професионална машина едва ли ще си струва качеството, а не знам има ли по малки гегове. Ако бирата ми се разгазира, не я пия, ако е топла също. То по-добре за тези пари да си взема по голям хладилник и да има много бира вътре.

# 23
  • Мнения: 11
Всичко е до чаши...доказано...Който си мисли че вида, дебелината и размера не влияе на вкуса - много здраве от мене...То за тва си има различни бири за ралични чаши. Ама тука у нас е диващина... ooooh! Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 371
Дев, заинтригува ме това с чашите, какви трябва да са?

Аз предпочитам тънка със столче, пия светло пиво beer2


Последна редакция: чт, 09 фев 2012, 17:19 от diancheto

# 25
  • Мнения: 11
Е...сеа чак да трябва...То си е и до предпочитание де...Аз лично бира в тия наще селски дебелостенни халби с дръжка дето са посмъртно не мога да пия..все едно пия боза...Като бях малък точно е в такива се сервираше бозата. Предпочитам тънкостенни и не много високи.

Значи има си някои общи положения - баш светлите или както им викат blonde бири са за тънко стъко,висока чаша,с тясна основа..Ама и тука има две течения- тип дето са високи и са като тромпети и тия дето са тумбести и с една идея по-дебело стъкло. Третия тип са английските пайнтове дето са пригодени за чиста наливация.

За weiss мноо добре са едни супервисоки конусовидни халби. Стават и тия на немците дето от едно като глина бяло такова...Те са мноо яки щото държат бирата студена супермного време. В Белгия има такива подобни дето са чисто метални и с тях се пие една бира с много пяна - ултраяка на вкус.

Тъмното пиво по принцип се пердаши в тънкостенни тумбести чаши със столче подобни на тия за коняка...Нооо най-важното е че само у нас си поръчваш Каменица и ти я носат в чаша от Пиринско Sick Sick Sick

# 26
  • Мнения: 371
Леле, за половината чаши не бях и чувала дори Crazy

Иначе верно е много тъпо да поръчаш една марка а чашата да е каквато им изпаднала Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 373
.Нооо най-важното е че само у нас си поръчваш Каменица и ти я носат в чаша от Пиринско Sick Sick Sick
Най-важното всъщност е, че си поръчваш  Каменица, те ти носят каквото има  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт