Отговори
# 15
  • Мнения: 21 201
Лека нощ и от мен. Hug

# 16
  • Мнения: 599
Аз се чудя и какво викаше Емир толкова когато Халил за първи път му махна лепенката от устата. Много време крещеше.Ако някой може да каже с 2-3 изречения ще съм му много признателна  Hug

# 17
  • Мнения: 21 201
Нека си признаем, че такова сдобряване никоя не си и представяше дори...  Joy

Трябва обаче да кажа, че в началото, когато се присъединих към вас имах доста резерви спрямо Чаатай... Сега, когато си спомня, ми е чак неудобно пред самата мен... Много е израстнал като актьор, а и от страна на  физическо натоварване, мисля, че не е лесно да разнася около 50 кг, че и да кляка или се изправя с такъв товар (в други серии) и към ролята си да се придържа. За мен е убедителен, браво на момчето!  newsm10
А аз си признавам, че доста ти опонирах относно Чаги. Hug Joy

# 18
  • Мнения: 9
В фейсбук прочетох някакви предположения, че не Емир, а Фериха е простреляна. Е как..?Според Вас възможно ли е?  Thinking

# 19
  • Мнения: 0
Аз казах, че очаквам всичко от тия луди сценаристи, както казах веме за мен това е най- добрия епизод от дълто време във всички турски сериали. Матираха ме с този епизод и финал.

Чаги и  Къванч развенчаха мита че от модел не става актьор. Той страшно много нопредна.
А Хазал я виждам като една от най-добрите турска актриси.

# 20
  • Мнения: 0
Аз се чудя и какво викаше Емир толкова когато Халил за първи път му махна лепенката от устата. Много време крещеше.Ако някой може да каже с 2-3 изречения ще съм му много признателна  Hug
Мисля , че това беше момента, когато Емир викаше на Халил че ще го убие, да не смее да докосва Фериха.

# 21
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
В фейсбук прочетох някакви предположения, че не Емир, а Фериха е простреляна. Е как..?Според Вас възможно ли е?  Thinking
Според мен стреля в гръб, би трябвало да е Емир... Освен в името на идеята, отново сценаристите да объркат сценария (както напр. Халил щял най-напред да застреля себе си, а после Фери), та може и куршума да прескочи някак си.

Неси, тъй и тъй си се захванала с по-детайлните диалози, иска ли ти се да погледнеш и поръчката, която даде Гери, че ще си по-бърза от мен...  Praynig
Би трябвло да е тука:
http://www.youtube.com/watch?v=es32rWjMlPg&context=C3d4dc09A … cTHfp78fTPH7s_4fh

Миранда, доколкото си спомням, когато Емир викаше с пълно гърло беше "Ще те убия! Ще те погреба! Не я пипай!" в този дух...

# 22
  • Мнения: 599
Еси, Ферда   bouquet

# 23
  • Мнения: 9
В фейсбук прочетох някакви предположения, че не Емир, а Фериха е простреляна. Е как..?Според Вас възможно ли е?  Thinking
Според мен стреля в гръб, би трябвало да е Емир... Освен в името на идеята, отново сценаристите да объркат сценария (както напр. Халил щял най-напред да застреля себе си, а после Фери), та може и куршума да прескочи някак си.

Неси, тъй и тъй си се захванала с по-детайлните диалози, иска ли ти се да погледнеш и поръчката, която даде Гери, че ще си по-бърза от мен...  Praynig
Би трябвло да е тука:
http://www.youtube.com/watch?v=es32rWjMlPg&context=C3d4dc09A … cTHfp78fTPH7s_4fh

Миранда, доколкото си спомням, когато Емир викаше с пълно гърло беше "Ще те убия! Ще те погреба! Не я пипай!" в този дух...

Няма проблем Hug Ей сега ще я погледна  Peace Така като спомена превод, Тинчето посочи ли преводачите за тази серийка? Превеждах сцената м/у Фемир и може да съм прескочила Peace

Наде, лека нощ Hug

# 24
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Няма проблем Hug Ей сега ще я погледна  Peace Така като спомена превод, Тинчето посочи ли преводачите за тази серийка? Превеждах сцената м/у Фемир и може да съм прескочила Peace
:


Аз не забелязах да е правила разпределение.

Благодаря ти, аз го бях почнала по-отрано, още преди масата, когато Халил вкара Фери с булчинската рокля, а Емир беше "секси" (разбирай с превръзка на очите), но там нещо не разбирам - може би точно думата "превръзка"...

# 25
  • Мнения: 0
Лека нощ! Hug

# 26
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Лека нощ, Еси!  Hug

# 27
  • Мнения: 0
Наде, Еси лека нощ! Hug

# 28
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Ферда, Неси много мерси за усилията за превода !!!   bouquet  bouquet  bouquet  Hug Hug Hug

# 29
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Нека си признаем, че такова сдобряване никоя не си и представяше дори...  Joy

Трябва обаче да кажа, че в началото, когато се присъединих към вас имах доста резерви спрямо Чаатай... Сега, когато си спомня, ми е чак неудобно пред самата мен... Много е израстнал като актьор, а и от страна на  физическо натоварване, мисля, че не е лесно да разнася около 50 кг, че и да кляка или се изправя с такъв товар (в други серии) и към ролята си да се придържа. За мен е убедителен, браво на момчето!  newsm10
А аз си признавам, че доста ти опонирах относно Чаги. Hug Joy

Ето на, признавам без да ме измъчват.  Laughing Но ние май спорихме и за това, дали е погрознял... а си беше... Peace (Може би е било грим в 2-3 серии) Но сега си е добре, много даже!  Embarassed

Цитат
Чаги и  Къванч развенчаха мита че от модел не става актьор. Той страшно много нопредна.
Еси, абсолютно съм съгласна! При Къванч напредъка много си пролича, за Чаги има време.

Общи условия

Активация на акаунт