Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 147

  • 31 753
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 994
                    Линче,

    Да,обикновените неща,наистина ме правят щастлива !
    
    Ето, един мил поздрав с любима песен предизвика у мен усмивки,радост и изпълнена съм с

    положителна енергия и много желание да предам всичко това,което чувствам на хората ,около мен . Какво по-хубаво от това?  

                                     Благодаря ти,Линче!

    

Танче, няма проблем!  Hug
Ние сме от позитивните!   Peace

# 16
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Права си Линка  Peace и пак да повторя, ние сме от позитивните, макар че някои не ни вярват и ни подозират, тълкувайки дори и явните неща, които пишем.
Но, аз не се притеснявам да си кажа мнението и нямам нужда от втора регистрация за да покажа, че има и повече различни или подобни на моето, мнения.  Peace
Тук съм за мое удоволствие и ми е приятна компанията на хора, който споделят моето усещане за този сериал и тези актьори, затова просто ще пропускам злостните заяждания, за който и да е от тях.  Peace

А, сега да се наслаждаваме на хубава сцена и също така хубава музика.  Hug

Последна редакция: сб, 14 яну 2012, 13:25 от Cveti67

# 17
  • Мнения: 2 195
О, момичета, пак сте напред с материала. Аз ви търся по последните страници, а вие сте вече на втора!
Но ние пак сме тук!
Ринка, добре заварила в новата тема!  bouquet  bouquet  bouquet

Скромно, практично и просто: и любов, и цвете, и пеперуда, и зима, и чистота - дано и в новата тема да е така Praynig



За дъгата щях да забравя!  hahaha hahaha hahaha

# 18
  • Русе
  • Мнения: 6 503
ЛинкаWink нерде си, помня, че снощи обеща нещо.  Heart Eyes
Чакам те за коментари по 1 епизод.  Wink

# 19
  • Мнения: 9 994
Цвети, и аз   food002 , а ме чака и  newsm28 newsm28 newsm75 , щото не съм била скоро и нямах време от както дойдох.  Embarassed
Но затова пък снощи бях на една изключително приятна среща и още съм под нейното влияние!  Hug
Но започвам по малко.
В първата сцена, в която видяхме Хасрет - видяхме борец!  Joy



То за да оцелееш в този свят, в тази махала, трябва да се бориш!  Peace
И Хасрет успешно пребори хладилника!  hahaha hahaha hahaha



Но това беше само началото! Чакаше я много борба, а тя си беше борец!  Peace
Чудя се, дали затова и Оджата не спретна онази тъпотия с Джерен, да възроди зъдрямалия в нея борец ... Иначе нямам обяснение.  newsm78

# 20
# 21
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ох, ЛинкаWink то и аз съм с подобни задължения и те разбирам, ама то нашето няма да избяга де.  Peace

А, колкото до игричките на Мурат с Джерен, и аз си мисля, че основната причина да ги започне е надеждата му да събуди "угасналата" Хасрет, и нали и беше казал преди време, че "тя се бори със зъби и нокти за постигне желаното от нея'' / може и да не съм много точна с думите Blush/.

Но, пък аз никога няма да забравя първата им среща в махалата.



И как я гледаше само Мурат.  ooooh!
Веднага усетих на къде отиват нещата.  Heart Eyes

# 22
  • Пазарджик
  • Мнения: 425
 newsm03Добър ден мили мои  виртуални приятелки!
Днес в темата се чувствам като в "музикален оазис". Създадохте ми празнично настроение.
Благодаря Ви!!!
И едно музикално предложение заедно с моменти от любимия сериал:

# 23
  • Мнения: 2 195
Цвети, нали Мурат обясни на Джерен, че още при първото си посещение в махалато е усетил, че няма шанс.

По отношение на бореца или "бунтовника": И трите героини на Туба, независимо от произхода си и образованието си и ситуациите, в които попадат, са борци. Но някъде до последните серии - т.е. до щастливия край, когато сценаристите ги обезличават: правят ги щастливи домакини: Филиз - стана "инкубатор", Аси - "компаньонка", а Хасрет - "красива кукличка".  

Гуга, не съм слушала това клипче -  Hug

Последна редакция: сб, 14 яну 2012, 14:36 от Bagi

# 24
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Гуга  Hug

А, аз си продължавам  Wink, че днес в ума ми е първи епизод.  Blush





Божее, а тази сцена така ме хвана за гърлото  ooooh!, не ми се е случвало с друг филм от първите минути така да ме заплени.  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 9 994
Гуга  Hug


Божее, а тази сцена така ме хвана за гърлото  ooooh!, не ми се е случвало с друг филм от първите минути така да ме заплени.  Heart Eyes

Цвети, сцената беше много силна, и добре изиграна!  Peace
Ама как са я озвучили!  hahaha Joy Когато оджата целува Селин се чуват няколко „чмок“  hahaha
Можеше и по-тихо да целува!  Joy Joy Joy

Цвети, нали Мурат обясни на Джерен, че още при първото си посещение в махалато е усетил, че няма шанс.

По отношение на бореца или "бунтовника": И трите героини на Туба, независимо от произхода си и образованието си и ситуациите, в които попадат, са борци. Но някъде до последните серии - т.е. до щастливия край, когато сценаристите ги обезличават: правят ги щастливи домакини: Филиз - стана "инкубатор", Аси - "компаньонка", а Хасрет - "красива кукличка".   

Гуга, не съм слушала това клипче -  Hug

Това, подчертаното не го разбрах.  newsm78

Иначе, Баги, много си строга към героините на Туба. Може и да си права, но явно за турските сценаристи, точно тази позиция на жената означава, че е щастлива.  Peace

# 26
  • Мнения: 4 535


Я как хубаво са полегнали в нечия фантазия Joy Joy Ами така е, като ни е красива момата Wink


Под тази снимка пише "Зарифе", значи не е от "Под липите". Луда станах да сравнявам уши днес Grinning и пак не знам кой е партньорът Thinking



И до днес не мога да си обясня, защо Мурат използва този шал, за да завърже очите на Хасрет, когато и подаряваше грамофона newsm78

Последна редакция: сб, 14 яну 2012, 15:00 от nadine1111

# 27
  • Русе
  • Мнения: 6 503
БагиWink ами при такъв манталитет на съседите / имаме наблюдение от доста сериали, които правят/ мисля, че дори трябва да се радваме за характерите, които ни разкри Туба в трите си проекта -  Wink изобщо не бяха типични за страната и може би, затова понякога я показваха и по-слаба.  Peace
А, може би и защото ролите и все пак са романтични,  Wink а какво е романтиката за една влюбена жена - не е ли най-вече да е до любимия, щастлива и да има деца, за другото - то се подразбира. Това все пак е край на сериал, а те така свършват, дори и някои не толкова романтични.

# 28
  • Мнения: 2 195
Гуга  Hug


Божее, а тази сцена така ме хвана за гърлото  ooooh!, не ми се е случвало с друг филм от първите минути така да ме заплени.  Heart Eyes

Цвети, сцената беше много силна, и добре изиграна!  Peace
Ама как са я озвучили!  hahaha Joy Когато оджата целува Селин се чуват няколко „чмок“  hahaha
Можеше и по-тихо да целува!  Joy Joy Joy

Цвети, нали Мурат обясни на Джерен, че още при първото си посещение в махалато е усетил, че няма шанс.

По отношение на бореца или "бунтовника": И трите героини на Туба, независимо от произхода си и образованието си и ситуациите, в които попадат, са борци. Но някъде до последните серии - т.е. до щастливия край, когато сценаристите ги обезличават: правят ги щастливи домакини: Филиз - стана "инкубатор", Аси - "компаньонка", а Хасрет - "красива кукличка".   

Гуга, не съм слушала това клипче -  Hug

Това, подчертаното не го разбрах.  newsm78

Иначе, Баги, много си строга към героините на Туба. Може и да си права, но явно за турските сценаристи, точно тази позиция на жената означава, че е щастлива.  Peace
Линка, как ще разбереш, като не съм цитирала епизода - ами не знам номера му.  Wink Това каза М. на Дж., когато за първи път я разведе из махалата - май беше спрял колата си пред надписа на стената: "нашите момичета не знаят да обичат" Не знам дали цитирам правилно Sad.

Може и наистина да е манталитет на комшиите, но само семейната идилия дали е достатъчна. Thinking И тримата герои бяха привлечени от упорития поглед и силния характер на Ф., А, и Х. Съдействаха им, подкрепяха ги в работата, но накрая бяха доволни да ги виждат в къщи по пантофи ooooh!

Докато си гледате ушите, аз  забелязах една асиметричност  у Туба при повдигане на веждите. И познайте на коя - на дясната. И тримата й екранни партньори имат по нещо по-особено на дясната вежда или око. Дали не е израз на химията или химията се получава, когато има някакъв знак от съдбата. Като зъбките Wink. И в това да се крие успешната формула на Томрис при избора й на екранни партньори newsm78

# 29
  • Мнения: 4 535




Направо срам за мен като фен на Туба Embarassed Embarassed Embarassed Да не знам досега, че имало и TubaVanc Ама кротички фенове изглеждат, тихичко си творят Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт