Отговори
# 15
  • Мнения: 69
 Hug за s.kov

# 16
  • Мнения: 0
s.kov - всички сме с теб, миличка. Изпращаме ти цялата си положителна енергия и вярвам, че накрая всички ще гушкаме хубави, здрави бебенца. Много мина, малко остана  Hug Hug Hug
Поздравления за темичката, страхотна е!

# 17
  • Мнения: 71
Колко задушевно стана в тази тема - вижда се, че е специална!
S.Kov имаш поне 100тина стиснати палци и пожелания за здраво бебе и щастлива мама. Влизаме в 30 и седмица и започваме обратното отброяване Wink Още съвсем мъничко...
Липсва ми твоя танцуващ аватар Hug
Момичета, благодаря ви за позитивната нова темичка Hug
Мама Васи разчувства ме, развълнува ме и ме разплака, защото Богородицата има специално място в душата ми през тази бременност. Тенкс Hug  bouquet

# 18
  • Мнения: 17
Записче и от мен Simple Smile S.kov  миличка  само хубави неща оттук нататак ти пожелавам ,нека всичко лошо остане зад вас ,ститиснати палчета от мен.Момичета темата отново е прекрасна   Hug

# 19
  • Мнения: 22
Привет и от мен
Силно стиснати палци от мен за С.ков,като съм сигурна,че всичко ще е наред на финала,тя от самото начало много ме подкрепи,когато още се чудих,бременна ли съм,не съм ли,когато имах един куп проблеми.Малко остана,за нея и не само.Богородица ще закриля всички и през март-април всички да сме с хубави и здрави бебета в ръце.

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile Да се запиша и аз в новата страхотна темичка  Hug Аз мисля че за тези от нас които постоянно четат ( дори да не пишат) не минава и ден без да се запитат как е s.kov.Имаш цялата положителна енергия от нас и стиснати палци  Praynig Hug
Така... дойде време и аз да почна да се оплаквам  Crazy за мое съжаление. От няколко дена като легна да спя и по някое време се събуждам от болка,която не знам как да обясня, в краката и понякога в ханша и ръцете, а от 2 дена и в ребрата.Да не си помислите че е изтръпване ще се опитам да обясня:нещо като все едно цял ден си стоял на едно място и си се схванал,но за много по кратко време и сякаш по-силно newsm78 абе странна работа. Досега не съм видяла някоя от вас с подобен проблем и може би на мен нещо не ми е наред Laughing
За киселините и на мен ми помага или ябълка или нещо газирано няма значение какво Simple Smile
Лек ден на всички  Hug

# 21
  • Мнения: 1
За с.ков - Hug Нека всяко съмнение и страх бъдат заменени от дълбока вяра и надежда! Ние сме с теб! Много здрави бебчета и любящи майки които да им се радват!
Поздравление за темичката!
А аз продължавам да си лежа в леглото  че съм малко хремава!
 Hug  Hug  Hug

# 22
  • Мнения: 7
 Hug за S.kov / включвам се отново заради нея/
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 23
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
За s.kov  Hug smile3525

# 24
  • Мнения: 28
Здравейте!
Признавам, че пропуснах много теми, но предпочитах в ужасния период да забравя, че съм бременна. От известно време съм добре, само дето се чувствам нонстоп подута  hahaha
Аз също почнах с болките в таза и краката, чакам и схващания през нощта. Споредм мен тези болки се дължат от раширяването на таза (родовите пътища). Предния път беше същото.

Доста често споменавате s.kov, че даже и в името на темата и честно да си призная притеснихте ме. Какво е станало с нея и с бебо?   33uu

# 25
  • Мнения: 65
s.kov, fingerscrossed  Praynig Flowers Four Leaf Clover
Дано всичко да се нареди добре при теб и бързо и лесно да минат дните до деня, в който всички ще ти честитим живо и здраво бебче!  Hug

за болките - днес съм по-добре, беба е по-спокойна, че цяла седмица ми взе акъла - беше голямо шаване, мятане, разтягане. От това съответно аз поучих болки и контракции и 2 вечери изобщо не спах. Но магнезия и ношпа овладяха положението. Крампите в краката спряха за сега Simple Smile

за позата за спане - малката не ми дава да спя наляво, започва да рита много активно - това работи безотказно винаги, когато се обърна. Simple Smile А аз си мислех, че баткото беше шавливко. Ами няма нищо общо с него, тази такива яки шутове ми тегли и то дълго време, че се простих с очакванията за спокойно и кротко момиченце.  Heart Eyes  Аз нали съм  си поръчала кукличка - искам само да спи, да яде, да ми се усмихва и да не реве и никакви колики!  Мечтиии  Joy

# 26
  • Мнения: 0
Мила s.kov , незная какво точно си преживяла , но каквото и да е било то дано си остане в миналото. От теб искам да мислиш само позитивно за бъдещето .Желая ти незабравими моменти с малкото човече в близко бъдеще  и по-точно през месец март! Hug

# 27
  • Мнения: 1
S.kov, с много вяра и с подкрепата, която имаш от всички нас, бъди сигурна, че всичко ще завърши с усмивки и бебешки плач!
Аз не съм от редовно пишещите, но чета всичко. Имам доста от неразположенията за които пишете. Една приятелка (минала през 2 бременности) ми каза да пия всеки ден какао (по възможност био какао), което съдържа магнезий и помага за въпросните крампи.
Искам да попитам дали на някоя от вас и се е влошило зрението по време на бременността? Моят диоптър се е повишил с 1.5, а до термина има време и не ми се мисли, ако продължава със същото темпо...
Желая на всички хубава вечер  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 11
s.kov  имаш силно стиснати палци и от мен! Вярвам че всичко ще бъде наред!

# 29
  • Мнения: 52
Стиснати палци и от мен за s.kov Hug

Спя с възглавница за кърмене, и ми е много удобно.  А киселини имам от определени храни, днес вечеряхме навън, и сега си имам киселини. Sick А отделно свеки ми лепна някакъв вирус, който се опитва да ме тръшне от вторник насам, но днес вече успя и почнах да кашлям. Наливам се чайчета, и ям мед с джиндифил.

Общи условия

Активация на акаунт