Има ли някой, който се занимава с печелене на пари от интернет?

  • 6 900
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 89
Здравейте.
Аз мога да кажа, че имам малко опит в надомната работа. Пиша описания, качвам снимки или описвам дадени обекти- паричките не са мнооого, но по важно е, че ми е като хоби и ми доставя удоволствие.
Напоследък много си мисля за този вид доходи- млада съм, умна съм - трябва да има начин.
Миля да запиша нещо свързано с това програмиране( не вярвам да е кой знае колко сложно и невъзможно). Някой има ли опит в тази сфера?

# 16
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Ами не е невъзможно, щом някои хора го умеят. Като всяка друга квалифицирана работа си е. Просто не на всеки се удава. Трябва ти особено развито математическо и логическо мислене. Оттам нататък много четене, проби и грешки. Но важното е да можеш да разбираш и схващаш бързо, т.е. мозъкът ти да сече, дет' се вика.

Обаче в никакъв случай не е леко, изключително умствено натоварване си е. Аз например не работя повече от 5 часа на ден, защото се изнервям и почвам да се карам на всички. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 89
Ами не е невъзможно, щом някои хора го умеят. Като всяка друга квалифицирана работа си е. Просто не на всеки се удава. Трябва ти особено развито математическо и логическо мислене. Оттам нататък много четене, проби и грешки. Но важното е да можеш да разбираш и схващаш бързо, т.е. мозъкът ти да сече, дет' се вика.

Обаче в никакъв случай не е леко, изключително умствено натоварване си е. Аз например не работя повече от 5 часа на ден, защото се изнервям и почвам да се карам на всички. Mr. Green



Ако не е тайна би ли споделила с какво точно се занимаваш?

# 18
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Уеб програмиране. И като втора работа модериране на сайт. Второто, освен за пари, ми е за разпускане и удоволствие след 5-часово взиране в точки и питанки Grinning

# 19
  • Мнения: 537
Здравейте.
Аз мога да кажа, че имам малко опит в надомната работа. Пиша описания, качвам снимки или описвам дадени обекти- паричките не са мнооого, но по важно е, че ми е като хоби и ми доставя удоволствие.
Напоследък много си мисля за този вид доходи- млада съм, умна съм - трябва да има начин.
Миля да запиша нещо свързано с това програмиране( не вярвам да е кой знае колко сложно и невъзможно). Някой има ли опит в тази сфера?

Ама кое точно програмиране - уеб или десктоп? И на кои езици? Simple Smile Работата не е невъзможна, но за да стигнеш до едно задоволително ниво на програмиране, да си намираш проекти и други, трябва да минат поне пет години. Wink
NAN, радвам се да се запозная с една от малкото жени програмисти Simple Smile На какъв език пишеш точно?

# 20
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
petti, малко да поспамим Mr. Green, на стандартните за уеб php, javascript /съответно ajax/ и html/css разбира се. Наистина, докато започнеш да получаваш реални проекти минават години. При мен бяха три.

# 21
  • Мнения: 537
Явно си била много упорита. Simple Smile И което е по-важно имаш логическо мислене, което да вижда нещо зад командите и разните точки и въпросителни.  Mr. Green Моя мъж се занимава от десет години, и първо работеше на Delphi, C в една фирма. После се наложи да подхване фрийлансинга, и стана като теб - уеб. Също и за проектите е малко трудно, защото докато те научат хората, но определено си заслужава. Аз пък самата поддържам няколко сайта /съдържание пиша/, правя блогове и се уча да ровичкам в кода на вече създадените, за да променям и добавям разни неща.  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 89
petti, малко да поспамим Mr. Green, на стандартните за уеб php, javascript /съответно ajax/ и html/css разбира се. Наистина, докато започнеш да получаваш реални проекти минават години. При мен бяха три.


Ти си моя идол  Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 4 569
Незнам дали няма подобна тема вече, но поне аз не видях.Искам да ви питам пробвали ли сте тези сайтове където уж се правят пари?Моля споделете опита си и кажете заслужава ли си?
Мисля че не.

# 24
  • Мнения: 73
Имам една позната, която се захвана с някаква работа по интернет - нищо много сложно, трябваше да вкарва в таблици някакви данни. Освен това не и е отнемало много време, защото работи и предполагам, че тази с интернет работата се е занимавала вечер. Не съм съвсем наясно с работата и заплащането, но за около месец изкара уж към 500 лв., но още нищо не е получила. Сега си чака парите, но лично аз се съмнявам, че ще ги получи. А знам, че подписа някакъв договор и беше внесла депозит от 50 лв, за да започне.

# 25
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Кажи й да пие една студена вода

Общи условия

Активация на акаунт