Отговори
# 720
  • Мнения: 2 456
Здравейте.. Simple Smile

Благодаря за кафенцето и закуската...

Бюти, тъкмо мислех да пиша дали мъжа ти е кацнал и видях, че си писала.

Зверче, ами докато ти се загрее колата не умираш ли от студ с тази пижама.  hahaha

Ваче, радвам се, че Сашата е "бомба", време беше.

Маслинка, добре дошла... добре дошъл и на Люси, много е готин.

Ани, приспособлението е просто. Завързах здраво с ластици столчето за вана върху шейната и стана... ще го снимам днес.

Момичета, някоя от вас ще пусне ли анкета за заглавие? Аз ще гледам до довечера да пусна новата тема, мисля, няма да я изпишем повече от 3 страници до тогава.

 Явно всички са в период, в който не спят. Бързо да се връщат предишните деца, че е много тежко.   bouquet Сядам да чета... не, първо ще изгладя и ще правя пюре на Нико...  ooooh!

# 721
  • София
  • Мнения: 169
Добро утро и от мен Hug
Аз си закусвам и цъкам на компа, докато Крисчо вилнее наоколо Laughing
Маслинката, добре дошла, и моя син Крисчо е роден на 14.06 Heart Eyes, много е сладък Людмил Heart Eyes Hug
Днес накарах брат ми да закара до долу моята приятелка, че нещо много ми се спеше...Ани към 7 и малко я караме...
Чин-че, аз изобщо не я чакам колата да загрее, паля и тръгвам, защото ние сме на баира и докато се спусна по нанадолното и тя е загряла, без да давам газ. То всъщност тези дни изобщо не си карам колата, тя е тотално зарита, замръзнала, абе много е зле, трябва да си отделя сигурно половин ден за да я отрия и да я запаля....по скоро трябва някой мъж да го свърши, а те нещо са все заети....ох отплеснах се #Crazy
Така или иначе моята приятелка си отиде днес (на работа и после у тях), гаджето й ще си ходи в Кюстендил за събота и неделя и после ще се разбират какво да правят...

За приспиването, когато не е с цица (което е рядко) е с гушкане Laughing

Ваче, браво на бомбата Саша, дано Ники да не се тръшне...

Лелеле, за вторник сутринта дават че ще е -17 Shocked Другата седмица май пак няма много много да се излиза...ужассс.... Confused Сумати сериали изгледах тези 5 дни у нас #Crazy
Крисчо ме "вика", изчезвам за сега, лек ден от мен Hug

# 722
  • Мнения: 378
Хилоууу банда Hug

Маслинка и Люси, добре дошли  bouquet

Честити месечинки на наборчетата Стефко на Сиси, Мони на ЯнаВаси и Борко на Ири  bigdance2
И моят мъж порасна още малко Heart Eyes


Аз съм се наспала bowuu И това добре че синО си е лежал до мен кротко час и половина, в 8 го храних легнала до него и после като се събудих  Shocked 9 и 30, имам смътни спомени, че няколко пъти подавах биба Laughing Иначе вече бях много уморена, снощи имах гигантски червени петна в очите, изкарах си акъла като се видях в огледалото ooooh! Всяка сутрин си обещавам, че вечерта ще си легна по-рано, но все нещо има за правене. Снощи до 12 не мога да го накарам да легне дятиту.

При мен с шофирането е малко по-сложно, страх ме е, направо се паникьосвам Embarassed

Силви, а можеш ли да цедиш? Поне, както казваш, за имунитет да има.

До после Hug

# 723
  • Мнения: 2 456
Зверче, значи хубава шейна си имаш. Ти недей да пишеш приятелката, да не влезе агент на гаджето й ...  Mr. Green

Ирето, честита месечинка на Ивко...   bouquet
Трябва да преодолееш страха си. Аз имам книжка почти от 5 години и през тези 5 години общо взето не съм спирала да карам, като изключим 3-4 месеца преди да родя иии 3-4 месеца след като родих, защото катастрофирахме. Писала съм, че се улавях как сама си измислям причини да не карам, но реших, че трябва да се стегна и започнах отново да шофирам, защото поддавайки се на страха си, завися много от хората около мен. По-плаха съм, след случката, но страхът не води до нищо добро.

Новата тема е готова, момичета, а аз сега наистина отивам да маАм по задачи..
.

# 724
  • Мнения: 149
ох...днес само се обозначавам...Белата ненадейно ми вдигна Т в полунощ, но с едно даване на панадол и 2 на осцилококцинум я свалихме..Сега си е в къщи и вече лудвам с двамата. Тя слава богу е добре засега, ноо така ми е свито сърцето  Praynig особено като си помисля и двамата да ми се тръшнат... Ваче - браво на вас, че вече се оправяте! Я дай идея с какво да го спра тоз вирус? Какъв сироп за кашлица ви изписаха на вас? Мами с боледуващи наскоро дечица пишете и вие?

Чудни снимки бг-тати! Наистина е много добре за закаляване на бебка. И с Бела бяхме така, но сега с Оги нещо не съм много постоянна. Ми то и къде ти паркове до нас. А аз не смея да шофирам...както напоследък съм недоспала, особено след катастрофата която си спретнах 8 месец от бременността именно след недоспиване и 6 часа шофиране. Пък и отдавна не съм карла в София  Confused

Чин - много неприятно тава с Калифорния...не разбрах защо толкова се засегна...

# 725
  • Мнения: 984
Ние се завърнахме от магазина. Хората ме гледат странно по улиците  Rolling Eyes Направиха ми забележка, че на детето му е студено в шейната и да му сложа одеялце някакво. Също като влязохме в магазина му свалих шапката и пак се оказа грешка. Добре, че не видяха, че е без ръкавици....
А аз тъпо и упорито... си знам моето
Честита месечинка на празнуващите днес   bouquet
Добре дошла на новата мама  Hug
heberlea да се оправяте  Hug На мен кошмарът ми е някой да е болен.

# 726
  • Sofia
  • Мнения: 40
Добро утро,

Мерси за кафенцето и закуската.

Добре дошла на Маслинката и малкия Людмил.
Шуши, честита месечинка на Камен с малко закъснение.  И на всички бебоци порастващи днес, Да са ни живи и здрави и много щастливи.

Аз да се присъединя към мамите които намалиха кърменето през деня. Всъщност сме с нова схема от няколко дни. Останаха ни 2-3 кърмения. Нощното,  сутрешното към 8 и вечерното към 9. Малко ми е притеснено че така изведнъж се отказа да цока ама ще видим дали ще продължи така.
Майденли,Ние се приспиваме сравнително лесно от както си направихме режим, като вземе да мрънка, пък и преди да е почнал като му дойде времето гушвам го в мен да се успокои и го подрусвам и до 10-15 мин е заспал. Вечер сме все така на гърда и май скоро няма да го избегна това.

И ние всеки ден се събуждаме като по часовник 8.40, даже с ММ се бъзикаме че няма по сигурна аларма, цепи минутата. Почва се едно мрънкане след това отваря очи и тогава се надига да гледа какво става. Първо бях решила че нещо го тревожи ама вече два месеца и повече все така се събужда.

Тати, браво на вашия ентусиазъм, ама е супер че е чисто. При нас тротоарите са много по зле и няма как количка да мине но явно парка си е по добре изчистен. Ние само заради това не можем да излезем.

Болничките, оправяте ли се,
Цвети как е Симончето.

# 727
  • Мнения: 11
Здравейте, влизам само да кажа на хеберлеа ние с какво борим вируса при малчо:
капки за кашлица синекод
осцилококцинум
ампули витамин ц
калциев глюконат
еуфорбиум композитум (някаква хомеопатия за хрема)
ехинацея на капки на др. тайс (въпреки че я дават за над 1 г., изписали са ми по малка дозичка - 3х6 капки).
Това е, но вече давам само еуфорбиума и ехинацеята. 1 седмица се лекуваме вече и май се пооправи.  Praynig

Стискам палци да оздравява госпожицата, да е настинала само.

А иначе, тази нощ го оставихме както ме посъветвахте Simple Smile да си спи , където е заспал - демек в количката. Само я добутахме в спалнята. Спа като къпан , в 5 и нещо помрънка,но пак е заспал и в 7:30 чак...Което си е направо уау.

# 728
  • Мнения: 445
Здравейте.

Честити месечинки на Иво на Ирето, Мони на ЯнаВаси, Борко на Ири и Стефко на Сиси - да са ни живи и здрави.
Ваче, радвам се, че Саша е добре.
Хеберлеа, давай Коризалия през 2 часа по едно хапченце. Поне при мен винаги работи. НО за кашлица са ни изписвали само Проспан  Rolling Eyes. Дано не се разболее Белата.
МамоАни, как са Марки и Сиана? Нали няма болни?
Съншайн, оправихте ли се вече?
Силве, и Матейка май беше болничка? Как е?
Цвети, това, че не пишеш дано не означава, че Симонка е по-зле...  Praynig
Оффф, много болни, много нещо, дано не пропускам някой..... Тия дни не съм в час, смотано ми е, чета, ма какво запомням....
Маслинка, добре дошла, много сладък Люси си имате  Hug

Тук духа ужасен вятър, пък колко сняг има  ooooh!, няма да излизаме, че то и шейна нямаме, а пред блока е ужасТ, няма кой пред входа да изрине дори.
За приспиването - през деня признава само количката - спи 3 път на ден поне по 1 час, но само в нея. Не искам да си скъсявам нервите да го отучвам, няма цял живот да спи в нея. През нощта обаче си е в леглото и спи вечер от 21 до 5-6 сутринта без събуждане.
ПаО, беше ме питала - не съм въвела глутена още, на 8 месеца като стане ще дам. Сега сме на месо - въведох заешко, после пуйка, но сега спрях и ще има 2-3 дни почивка, че са му излязли някакви много ситни червени пъпчици по гушката... Аз вчера ги забелязах, не знам кога са се появили, надявам се за ден-два да минат, мажа само със сребърна вода, че нямам друго. Също така от това месо пак ака през ден, два, понякога е много твърдо и плаче докато се напъва... Пробвам най-различни комбинации с разхлабващи пюрета, да видим...


# 729
  • Мнения: 2 456
Хеберлеа, честно казано и аз не разбрах, но здраве да е, дано се е успокоила, след това, което избълва  Sick Надявам се Бела  да се размине, давай имуностимулатори... тя не е малка за такива неща, нали? (честно казано съжалявам, че не можаха да те оборят в темата за рапичното масло, искаше ми се да мога да им вярвам...)

Хелън, пробвай с топлата водичка сутрин на гладно, както беше писала Дидолинкаа и Ичката, при нас има ефект. Като че ли, стомахът му привикна с тези разхлабващи пюрета и вече не действат.

Деси, живи ли сте там в Русеее ?Simple Smile

Мая, лоша майка си и ти.. Wink аз не виждам на такова малко бебе как ще му задържиш ръкавици. Никола се побърква...


# 730
  • Мнения: 4 420
Чин, живи сме. Даже се каня като се наспи Йоана да излезем пред блока. С количка е абсурд, така че на ръце и ще стоя като паметник пред входа, че ме е страх. Довечера съм казала, че отиваме за шейна вече. 

Хеберлеа, дано не се разболее Бела.

Цвети, давай отчет.

Честити месечинки на всички бебоци днес. Ирето много хубава торта.

Маслинката, добре дошла. Голям сладур си имаш. И на мен ми е любопитно не си ли напуска кътчето. Йоана вече пълзи навсякъде другаде, но не и там където са й дрънкалките и играчките  Mr. Green

Хелън, въобще не се опитвай да го отучваш. Като му отеснее сам ще се махне от там  Hug На тоз етап се радвай, че спи, че като гледам как всички са подивяли е не спят....  bouquet

Ставам да мия чинии, докато спи детето. До преди малко шетах с нея в кенгуруто, че вече идва до кухнята, а там е само теракот  ooooh!

# 731
  • Мнения: 40
Бюти, добре, че всичко е ОК с МТ, че това не е майтап работа!
Зверче, ама моля те, пази се кой ще ти гледа детето ако падаш всеки ден по 4 пъти Wink Хайде весело изкарване на срещата днес  Hug... и ние имахме тежка нощ и мисля да поспя през деня ако мога. Confused

Маслинката, може да е малък Люси, ама е голям сладур Heart Eyes Добре дошла и поклон за ранното раждане Simple Smile
Деската, ти в кой ДМ ходиш Wink че и аз май ше ида хаха

Последна редакция: пт, 27 яну 2012, 13:32 от Шуши-

# 732
  • Мнения: 548
Честити месечинки на порастващите днес бебоци. Hug
Хеленче,не е болна за сега и дано не се разболява,че съм сама и незнам какво ще направя. Peace
Ирето,не мога да цедя,нищо не излиза. newsm78 Само първите месеци цедях за стимулация,но е много натоварващо,поне за мен де. Peace
Маслинка,добре дошла!Май си имаме нов рекордьор по килограми. HugНе му личат и е страхотен. Peace

# 733
  • Мнения: 2
Благодаря много на всички за топлото посрещане Simple Smile Много се радвам,че има още бебчета на 14.06. Честити месечинки на всички сладури,които днес порастват да са живи и здрави  и много да радват мама и тате Simple Smile Хеберлеа и ние се лекуваме с капки синекод 4*10капки,калциев глюконат.витамин ц ампули по 2мл един път дневно,осцилококцинум беше 3*1опаковка,вече е по 1 на ден и капки за нос и хубаво почистване на нослето от секрети.И ние една седмица се лекуваме и се надявам скоро да се оправя,че ми е много мъчно как кашля милото.Аз скоро се сдобих с книжка и джип(доста по-удобен е от кола,поне на мен де) и малко ме е страх,но си карам няма как иначе трябва да чакам все някой да дойде да ни вземе,а не е оферта.Може ли да ми кажете правите ли някакви упражнения на малките за пълзене,малкия още нито пълзи нито прави крачки,а и нямаме проходилка,тоест имаме,но не е при нас понеже трябва да разчистим малко люлки шезлонги,че няма място за проходилката.Готвите ли на малките или им купувате пюрета? Аз за сега му ги купувам по препоръка на педиатърката,казва че са по-малко алергенни.Очакваме първото зъбче всеки момент вижда се вече Simple Smile

# 734
  • Мнения: 2
Все още не се е научил да си го напуска,явно е малко мързеливичък Simple Smile Относно спането малкия си поспива доста и не се оплаквам,той ако не си легне е много кисел,спи по 2 пъти на ден за по 1-2 часа зависи,дали няма да го събуди някой съсед като тропне или колко му се спи разбира се,вечер си ляга към 21:00 и става един път за хранене и пак си заспива до към 7(понякога по-рано,понякога по-късно).Ама аз си го взимам на спалнята и той като е до мен си играе,гледа се в огледалото нас леглото и не мрънка или заспива пак с мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт