Знае ли половинката ви екранното ви име?

  • 11 771
  • 162
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 175
Знае. Но не съм му чак толкова интересна какви ги върша тук..))

# 16
  • Мнения: 46 520
Знае го, нямам тайни, и детето го знае.

# 17
  • Мнения: 86
Знае, но не мисля че има време да чете моите писания. Аз също знам какви сайтове посещава, къде пише и какво прави в нета.

# 18
  • Мнения: 2 787
И той и децата знаят. Не проявява никакъв интерес към форумите, където пиша. Понякога го викам да гледа снимки - напр. в темата за градините, баните, кухните и т.н. Аз също знам в какви форуми влиза - регистрациите му ги правя аз/ изобщо няма нерви и желание да измисля никове и пароли/ Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 2 481
Знае, но не проявява интерес към форуми въобще.

# 20
  • Мнения: 2 674
Каза, че не знае. Аз неговото го знам-Зладко. Laughing

# 21
  • Мнения: 371
Незнам дали го знае, досега не се е интересувал с какво име се подвизавам по форумите, чудо голямо.

# 22
# 23
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Не знам дали го помни, но го е виждал. Знам, че чете форума понякога, но не специално моите публикации. Дали се е натъквал на тях, не ми е споделял.

# 24
  • Мнения: 7 914
Знае, разбира се. Всичко е отворено... Crazy

# 25
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Знае го,но опцията "знае го,нямаме никакви тайни един от друг",не е много точна,защото със сигурност имаме по някоя и друга тайна.Форумът изобщо не го считам за лично пространство.Той не го харесва особено и не го интересува много какво се пише тук. Peace

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Дам...знае го, но не се интересува...
Чете форума само, ако търсейки нещо, попадне тук... Wink Не знам дали  е попадал на мои публикации...
Ама мноо ме издънва пред хора, дет не ща да знаят, че пиша тук.  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 814
Въобще няма представа , че пиша тук ,а какво остава да ми знае ника. Laughing

# 28
  • Мнения: 9 865
Направих си експеримент, питах го, помни (значи знае), но се замисли преди да отговори.
Той не пише във форуми, но пък играе малоумни игрички и там му ги знам никовете, защото ги измисляме заедно.

# 29
  • Мнения: 1 296
Знае го много добре, с това си име няма как де не сети, че съм си аз Laughing
И децата ме знаят, но нито мъжа ми, нито те се интересуват от форума и от разнищваните теми Laughing

Общи условия

Активация на акаунт