Секс след раждане-кога?

  • 4 988
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 787
Родих нормално,без шевове.Секс правихме за първи път на 42-43 ден от раждането.Тогава лохиите почти бяха изтекли вече.Но се влачиха до 53 ден.
Единственото чувство на дискомфорт беше,че бях малко суха и се бях стегнала,защото си мислех,че ще ме боли.Е,не ме болеше,дори беше много хубаво,защото ни беше за първи път от 10 месеца Shocked

# 16
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ти сама трябва да прецениш кога си готова.
Аз съм с шевове, мислех, че ще ме боли много първият път, но нямаше такова нещо.
Но и мъжът ми ме изчака да се възстановя напълно Peace Според мен това също е от особено значение

# 17
  • София
  • Мнения: 596
Принципно, когато ти се почувстваш готова и имаш желание. Изчакай, не бързай.
Аз бях секцио, не ме е боляло нищо, желание имах страшно  Crazy /да не повярваш  hahaha/- едвам издържах до 28я ден  hahaha hahaha

# 18
  • Мнения: 505
благодаря ви много мами. Да ви кажа 4е вси4ко е наред и още поболва малко но мъжа ми е многонежен и ве4е болките отминават танямам търпение съвсем да се възстановя 4е ми писна  Embarassed

# 19
  • София
  • Мнения: 3 679
Ако зависеше от мен и от мъжа ми - искахме веднага- но имах шевове и изчаках 4 седмици- отидох на преглед и лекаря ме увери че всичко е наред и вече може стига да искам
Да- отначало усетих болка- но май от страх се бях стегнала- но отмина- и сега усещам леко дърпане в началото но не винаги- може би е от нередовния секс Embarassed

# 20
  • Мнения: 481
Ами не помня точно колко време мина след раждането, но първия път си болеше. Е, аз раждах нормално и имах и шевове. Лекаря ми каза, че е нормално да наболява, тъй като при епизотомията се прерязва някакъв нерв, и около 6 месеца трябва да минат преди всичко да се възстанови напълно.
Но следващите пъти не беше така болезнено и аз също мисля, че е по-скоро от нередовния секс.

# 21
  • Мнения: 1 934
Аз не усетих никаква болка беше много хубаво  като се има в предвид че едвам дочаках момента.

Общи условия

Активация на акаунт