Няколко въпросчета ... :)

  • 1 224
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 100
Според мен има шанс да си бременна, щом изобщо се появява черта, макар и късно. При мен в същата ситуация, втората черта се появи в срок едва на теста, направен 2-3 дни по-късно. Симптоми нямах абсолютно никакви. Ако имаш търпение, пробвай пак след няколко дни.
Когато не съм била бременна и след 20 минути не ми се е появявала втора черта.
Стискам палци!

# 16
  • Мнения: 7
Здравеййтеее, бях обещала да споделя резултата .... и той вече е на лице!!! Днес сутринта тестът беше положителееееееннн  EFP ! Благодаря, на всички , които се отзоваха веднага на моя пост Simple Smile) Дай Боже всеки му такова щастие!!! Желая Ви успех!! :*

# 17
  • Мнения: 1 677
Здравеййтеее, бях обещала да споделя резултата .... и той вече е на лице!!! Днес сутринта тестът беше положителееееееннн  EFP ! Благодаря, на всички , които се отзоваха веднага на моя пост Simple Smile) Дай Боже всеки му такова щастие!!! Желая Ви успех!! :*
Честито! Лека бременност ти желая!

# 18
  • Мнения: 426
 Hug страхотна новина и тихичко честито  Hug
Тъкмо щях да ти пиша, че и на мен ми се появи втората чертичка на 15та минута, признаци нямах никакви, два месеца по-рано бях направила спонтанен аборт и си хванахме багажерите и хайде на море...ей го на резултатчето от бледата линийка на снимката  Mr. Green
още си пазя тестчето   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 100
Честито! Лека бременност ти желая! Hug

Моята 10-минутна бледа линийка е на два месеца и половина.

Общи условия

Активация на акаунт