La fuga - новият испански сериал на Telecinco

  • 12 549
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 60
Супер Simple Smile Вече два положителни коментара, чудесно! Не са напразни субтитрите ми, значи.

 Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 236
Още един положителен коментар  и от мен Wink
Тези дни бях доста заета и нямах време да си го изгледам,вчера изгледах половината епизод и определено ме заинтригува PeaceЩе се радвам да продължиш с превода,Марита Hug
Впечатленията ми до момента-Мария все повече започва да ми харесва като актриса,не мога обаче да кажа,че това е нейната роля ThinkingТя ми стои някак по-лежерна,натурална,определено ролята в трите метра и прилягаше повече.Това разбира се не означава,че не играе добре NaughtyИ определено колкото повече я гледам на екрана,толкова по-симпатична ми става.Има някакъв особен чар и най-вече ми харесва това,че тотално се различава от 95% от актрисите,които са все едно са направени по един калъп.Вероятно и Марио е видял нещо специално в нея,щом са заедно толкова време Wink

# 17
  • Мнения: 60
Радвам се, че ти е харесал и на теб Simple Smile И аз харесвам много Мария. Ще видим как ще ѝ се получи ролята по-нататък. Наистина е малко по-деликатна тя самата като излъчване, но и в тази роля ми допада.

Вече го има качен филма и в Замунда, ето линк:

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=295699&hit=1

# 18
  • софия
  • Мнения: 56
Радвам се, че ти е харесал и на теб Simple Smile И аз харесвам много Мария. Ще видим как ще ѝ се получи ролята по-нататък. Наистина е малко по-деликатна тя самата като излъчване, но и в тази роля ми допада.

Вече го има качен филма и в Замунда, ето линк:

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=295699&hit=1
Супер си ! Благодаря ти !

# 19
  • Мнения: 2
гледах първата серия и много ми хареса  със сигурност ще продължа да го гледам Simple Smile Martita благодаря за субтитрите  Grinning

# 20
  • Мнения: 60
Радвам се Simple Smile Вчера са давали втори епизод. Ако всичко е наред съвсем скоро ще го кача и него Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2
Филмът определено е доста интересен.Снощи гледах директно втората серия и наистина си е голямо напрежение.Мария много ама много ми харесва като актриса,изгледах почти всички нейни филми,сега почнах този сериал заради нея и въобще не съжалявам,актьора,който изпълнява Reverte също много ми хареса.Играе го злобар,но това все още не ме дразни Grinning Симпатичен е.Martita с нетърпение очаквам субс за 2рия епизод,благодаря ти предварително и да знаеш труда ти за субс въобще не е отишъл на вятъра,отново искрено ти благодаря!  Hug

# 22
  • Мнения: 60
r0z0wka, благодаря ти.
Чакам да се появят субтитрите за втория епизод и ще ги започна. При всички случаи отнема време, обаче, защото си е доста. То си е почти един филм, дългички са сериите. Но поне намерих един човек, който ги записва субтитрите и ми ги дава, но още ги нямам (а и още не съм успяла самата серия да изгледам). Но се надявам да успея бързо със субтитрите. Първите бяха доста омазани, с липсващи реплики, без никакъв синхрон и доста си играх да ги оправя. Дано тези вече са наред.

 Hug

# 23
  • Мнения: 0
Айде и аз да се запиша!  Laughing
Изгледах и двете серии дотук и мога да кажа само едно браво на целия екип на сериала!
 Това ми е можеби първият Теlecinco сериал който следя с интерес- засега нещата се развиват добре, като се има в предвид , че досега затворнически сериал тип Бягство от затвора в Испания не мисля , че е имало и първият епизод го доказа-   беше и лидер в слота си. Мария и Айтор ме кефят засега като двойка, но да видим как ще се развият нещата по нататък.
Благодаря на Martita за субтитрите и се надявам , че ще продължиш в същия този дух и по нататък.  Hug

# 24
  • Мнения: 236
Доизгледах си еп.1 Mr. Green и мога да кажа вече със сигурност ми харесва много сериалчето PeaceВ замундата гледах,че са пуснали някакви коментари,че идеята била пиратска(Prison break) и направо ме издразниха-да,имат обща тематика двата сериала-и какво от това?Още хиляди филми има с бягащи затворници,но когато е качествена продукцията се гледа ooooh!Много ми допадна La fuga и ще си го гледам с кеф Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 408
Напълно оправда очакванията ми ,пък и щом майка ми зарибих по него...  Grinning

# 26
  • Мнения: 60
Много се радвам, че сте харесали сериала Simple Smile Да, има обща тематика с Prison break, но не виждам нищо лошо в това. Има и много сериали за вампири и за какво ли още не, но е важно сериала дали е добър или не и като цяло какъв е сюжета и как се развива действието. Много ми харесва La fuga, аз не се зарибявам да правя субтитри за всичко Simple Smile Вече ми пуснаха и испанските субтитри, така че ще ги почна тази вечер. Надявам се скоро да са готови!

 Hug Hug Hug

# 27
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Привет Simple Smile
  Мартита 10х за субтитрите Simple Smile изгледах серията,добро начало, интересен сюжет. Сравнявате го с Бягството,не съм го гледала.Знам само,че едни бягат от един затвор Joy
Скрит текст:
Претърсването и снимката ме изправиха на нокти,ако бях на мястото на Ана да съм я изяла тази снимка   Mr. Green или на парченца и в тоалетната.Верно спомени ама застрашава всичко  ooooh!
Бях изключила,че има вътрешен човек съпротивата и това с докторката пак си беше инфарктна ситуация Crazy
Шефа на охраната еее няма такова отвратно човече  bash още от сега ми лази по нервите,та не знам как ще го изтрайвам Crossing Arms
И понеже съм леко блейка не разбрах тези от Съпротивата за какво точно се борят  Embarassed

# 28
  • Мнения: 48
Martita, мерси за субтитрите и че сподели за сериала  bouquetСтрахотен е, нямам търпение да гледам сл.серия.El internado, El Barco, Los protegidos  са ми любими и вече включвам и La fuga  втози списък Simple SmileДайте предложение и за някой друг испански сериал

# 29
  • Мнения: 236
gloria123,надникни ако искаш в темата за испанските филми.Там сме коментирали и сериали,като едни от най-спряганите заглавия освен тези,които посочи са Fisica o Qimica,Los hombres de paco,Angel O demonio ,Aguila Roja-за тези се сещам сега Thinking
 

Общи условия

Активация на акаунт