Звездни компромати - тема 125

  • 45 446
  • 757
  •   1
Отговори
# 150
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
За мен пък най-красива дори и сега, на 50, продължава да бъде Мишел Пфайфър. Чертите и да едновременно нежни и запомнящи се, интересни, но не вулгарни. Съвършена ми е Heart Eyes

# 151
  • Мнения: 4 120
 А на мен Чарлийз Терон с тъмна коса ми прилича на Николета.

# 152
  • Мнения: 1 167
А на мен Чарлийз Терон с тъмна коса ми прилича на Николета.

 Crazy И на мен. И то много, но не смеех да кажа нищо.  Laughing

# 153
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Май донякъде сте прави, заради устните Rolling Eyes.

# 154
  • Мнения: 1 103
За мен пък най-красива дори и сега, на 50, продължава да бъде Мишел Пфайфър. Чертите и да едновременно нежни и запомнящи се, интересни, но не вулгарни. Съвършена ми е Heart Eyes


 newsm10 newsm10 newsm10 и аз я харесвам много Невероятна е!

# 155
  • Мнения: 2 172
А на мен Чарлийз Терон с тъмна коса ми прилича на Николета.

Това го открих преди доста време,даже май мъжът ми го установи  Mr. Green

# 156
  • Мнения: 3
Аз си залагам на Анджелина Джоли. Така от малък си ми е в главицата Simple Smile

# 157
  • Мнения: 28
За мен, една от най-красивите дами със сини очи е Jessica Stroup. Много ми е хубава и чаровна... като се има предвид, че по принцип дами със сини очи не ми се връзват, не харесвам...



# 158
  • Мнения: X
http://www.youtube.com/watch?v=8s5ylbmIORk&feature=player_embedded# - Анджи и Брад. Прави ли ви впечатление колко вклюбено я гледа той?  Rolling Eyes
Направи ми впечатление той как я прекъсна и тя колко невлюбено го погледна след това, ако можеше да убива с поглед, да сме днес на погребението на Красавец Номер 1 Mr. Green

Да, направо замръзна, голяма злоба ми се вижда, усмихна се чак когато пак камерата се насочи към нея и започна да говори.  Laughing

# 159
  • София
  • Мнения: 158
http://www.google.bg/search?q=charlize+theron+dark+hair&um=1 … 96wF46U8gO13-2PDQ

И Чарлийз и Николета са  красиви жени.
За мен обаче нямат прилика  Peace

# 160
  • Мнения: 8 574
http://www.youtube.com/watch?v=8s5ylbmIORk&feature=player_embedded# - Анджи и Брад. Прави ли ви впечатление колко вклюбено я гледа той?  Rolling Eyes
Направи ми впечатление той как я прекъсна и тя колко невлюбено го погледна след това, ако можеше да убива с поглед, да сме днес на погребението на Красавец Номер 1 Mr. Green

Да, направо замръзна, голяма злоба ми се вижда, усмихна се чак когато пак камерата се насочи към нея и започна да говори.  Laughing
I nqkakvi licemerni usmivki v na4aloto

# 161
# 162
  • Sofia
  • Мнения: 9 779
Анджелина винаги я асоциирам с първия неин образ, който видях- в черна, зловещо фатална роля, когато спечели Оскар, увиваше се около тогавашния си съпруг Били Боб и носеше неговата кръв на медальонче (или шишенце беше). И май обясняваше как са си наели съседни гробове.  Rolling Eyes
Оттогава всичко, което прави ми е някак..хм..целенасочено и демонстративно.
Дори и децата.
Пък и кой мъж би зарязал жена с 6 деца  Wink Брад е завързан завинаги.

Но днес за първи път ми харесва роклята, която носи, защото е по-различна от обикновено безличната й (за мен) визия. Естествено всичко пак е целенасочено - промотира си филма, което е нормално де.

# 163
# 164

Общи условия

Активация на акаунт