Каква козметика против стрии използвахте през бременността?

  • 134 571
  • 805
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Мажех се с олиото на Еусерин , на Икаров( което мирише отвратително, чак ми се е повръщало от миризмата) , маслото БейбиЛов от ДМ , Мама Дона на Чико - ефект нямаше , нацепих се цялата  Sad Мазала съм се редовно с олио, задължително вечер преди да си легна и сутрин , ако не излизам . А в дните, които излизах се мажех с масло, за да не съм мазна.

За жалост, както момичетата са казали, ако си предразположена към появяването им спасение няма.  

# 16
  • Мнения: 46
С олио и ми се появиха стрий ,всичко си е до тип кожа Peace
със сегашната все още нямам но не е и късно да се появи и някоя допълнителна

# 17
  • София
  • Мнения: 357
Мазах се с олиото на Юсерин и съм доволна - нямам стрий.

# 18
  • Мнения: 513
Има такава тема.

Всъщност една да беше, де....

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 59
За сега се мажа с бебешко олио "Johnsons baby", но от време на време страшно много ме сърби таза и ми се струва че трябва да взема нещо по сериозно за мазане...  newsm78

# 20
  • Мнения: 1
Здравейте! Нова съм тук, бременна съм в 5-и месец. Откога трябва да се мажа с кремове против стрии, засега корекмчето расте, но стрии по него нямам.  Embarassed

# 21
  • Мнения: 7 987
От когато решиш. Обикновено от самото начало на бременността. Аз започнах от 4-ти месец, но се мажа по-скоро за овлажняване, за да не ползвам нормален лусион на корема.

# 22
  • Мнения: 45
Здравейте! Нова съм тук, бременна съм в 5-и месец. Откога трябва да се мажа с кремове против стрии, засега корекмчето расте, но стрии по него нямам.  Embarassed
аз се мажа от самото начало на бременноста,като при първата бременност не се нацепих,сега се надявам пак да нямам този проблем  Praynig Мнението на доста мами е че всичко е вапрос на кожа! Пожалавам ти безпроблемна бременност,без стрии и на финала прекрасно бебче!  bouquet

# 23
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 765
Колкото по-рано започнеш да се мажеш, толкова по-добре. Ако не предотврати появата на стрии, то поне няма да навреди.

# 24
  • Мнения: 60
а колко пъти на ден трябва да се маже?

# 25
  • Мнения: 646
а колко пъти на ден трябва да се маже?

Зависи от времето с което разполагаш и колкото ти решиш.Може и по 2пъти може и по 100пъти ако ти така решиш  Simple Smile

# 26
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 765
Аз се мажа 1 път дневно, рядко 2 пъти - когато имам повече време.

# 27
  • Мнения: 513
Здравейте! Нова съм тук, бременна съм в 5-и месец. Откога трябва да се мажа с кремове против стрии, засега корекмчето расте, но стрии по него нямам.  Embarassed

Желязното правило е да почнеш да се мажеш преди да се появят стриите  Party

# 28
  • Мнения: 9 483
а колко пъти на ден трябва да се маже?

Обикновено е указано на избрания продукт Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 67
Аз ползвах Tummy Butter на Palmer's и съм страшно доволна. Препоръчвам продуктите за стрии на тази марка с две ръце!  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт