Джансел Елчин и Фахрийе Евджен - "Лъжовна пролет", преди и след 21

  • 26 380
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 296
Аз не бих имала нищо против да изгледам и някой по-стар сериал, стига са участва актьор, който харесвам Peace
Скрит текст:
Мога веднага да ви дам пример с един от първите филми на Сарухан Хюнел - ,,Aynali Tahir ,,. Страхотна актьорска игра, смях, интересен сценарий и т.н.

# 16
  • Мнения: 510


Шатци ,да ти е жив и здрав именника.Още дълги години да сте заедно.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 886
Аз не бих имала нищо против да изгледам и някой по-стар сериал, стига са участва актьор, който харесвам Peace

Че то и аз.Особено в случая Спомни си любима, който няма как да остарее.Все пак последното действие в него се развива през 60-те.Дали ще го гледаш 2008 или 2012 г. все тая   Joy Joy Joy а и като оставим на страна политиката , любовната история си е вечна  Hug

Иф Hug

# 18
  • Мнения: 510
То каквато е суша от към инфо и изяви на Джансел до септември ,ако реши да се появи в нов проект ,ще изгледаме де що е снимал.
Може и на френския му период да се прехвърлим ,ако има нещо в нета. hahaha Joy Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 2 155
Шатци, да ти е жив и здрав именика!



Кали, след като политическите събития отразяват студентските вълнения, не виждам проблем да го продават.  newsm78  Ама това според моите критерии, тяхните не ги знам. За пазара в България важат други критерии и един от тях е публиката на сериалите.

По въпроса със Спомни си любима - аз вече го започнах, Кали, Шатци и Ссеби са много напред. Ще го обсъждаме ли този филм или не?

# 20
  • София
  • Мнения: 7 886
Да Уси , ще го обсъждаме и Римини е напред.Станахме пет до тук  newsm44 newsm44 newsm44 може да има и други , дето се таят  hahaha hahaha hahaha

# 21
  • Мнения: 2 155
Да Уси , ще го обсъждаме и Римини е напред.Станахме пет до тук  newsm44 newsm44 newsm44 може да има и други , дето се таят  hahaha hahaha hahaha
Ами аз трябва да избързам тогава, да натрупам повече впечатления.

# 22
  • Мнения: 14 495


                Шатциии...... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
   Ами , чукнете се с виновника за празнинството днес   и бъдете щастливи заедно и с двете  си прекрасни деца!


                               

# 23
  • Мнения: 1 095
Кали, след като политическите събития отразяват студентските вълнения, не виждам проблем да го продават.  newsm78  Ама това според моите критерии, тяхните не ги знам. За пазара в България важат други критерии и един от тях е публиката на сериалите.

Не би трябвало Уси да има проблем. Поне на мен ми беше интересно. Двама от политиците са ми познати от близкото минало -  Демирел и (а другия му забравих името - слаб, с мустаци и очила...)

Шатси, да ти е жив и здрав именика!!!

# 24
  • Мнения: 510
Аз чакам да напреднете с превода. hahaha Joy Joy Joy
Лятото без превод го изгледах до 3 епизод.
Аз трудно гледам филм по 2 пъти ,да не говорим за сериал.
Така ,че чакам за да разбера повече. newsm78
Някой беше казал ,че се разбира добре на хърватски със субове.
Прекършени криле имат титри,но не знам къде да го търся.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 886
Уси няма какво да бързаме , каквото ни се коментира това  Hug и ще почнем естесвено с началото newsm78 , щото просто няма как  Wink

Благодаря ви момичета  Hug

# 26
  • Мнения: 15
Цитат

Не би трябвало Уси да има проблем. Поне на мен ми беше интересно. Двама от политиците са ми познати от близкото минало -  Демирел и (а другия му забравих името - слаб, с мустаци и очила...)[

Бюлент Еджевит
С 5 мандата като министър-председател на Република Турция. Народен представител в 21-во велико народно събрание, 18-ти министър-председател в Народно събрание. Еджевит със своите идеи и практики е сред най-важните лица в турския политически живот през 20 век.
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%8E%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%8 … D0%B2%D0%B8%D1%82

Наздраве за именника, Шаци.  Hug

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 20:49 от riminiii

# 27
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Някой беше казал ,че се разбира добре на хърватски със субове.
Прекършени криле имат титри,но не знам къде да го търся.

http://www.natabanu.com/serija/slomljena-krila.html

# 28
  • Мнения: 510
Джансел защо го изписват като Джан Елчин в тоя филм? newsm78

# 29
  • Мнения: 1 095
Цитат

Не би трябвало Уси да има проблем. Поне на мен ми беше интересно. Двама от политиците са ми познати от близкото минало -  Демирел и (а другия му забравих името - слаб, с мустаци и очила...)[

Бюлент Еджевит

С 5 мандата като министър-председател на Република Турция. Народен представител в 21-во велико народно събрание, 18-ти министър-председател в Народно събрание. Еджевит със своите идеи и практики е сред най-важните лица в турския политически живот през 20 век.


http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%8E%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%8 … D0%B2%D0%B8%D1%82



Оооо, Римини, благодаря! Направо ми е пред очите (от кадри в сериала) и не можах да се сетя.

Ваня,  Hug ти си цяла енциклопедия   bouquet  bouquet  bouquet

Относно Спомни си любима, има още много субтитри за редене. Не е лошо да се наслагат всички (които имаме в наличност), пък тогава, но като се отвори дума и писането потръгне, защо пък не.
(То аз и без това от време на време изказвам впечатления...)

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 20:54 от kali_georgieva

Общи условия

Активация на акаунт