Въпроси За бебеправенето

  • 4 752
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 363
Веси, извинявай, ама какво ти помага на теб да знаеш на кой колко му е дълъг цикъла и кога му е била овулацията? Simple Smile
това не е статистика, не можеш да си направиш изводи за себе си от чуждите отговори...

# 16
  • Мнения: 143
И аз бих те посъветвала да не му мислиш толкова, то си е божа работа  Naughty
И аз си мисля че тези въпроси и отговори не биха могли да ти помогнат, защото всичко е до организъм- т.е. индивидуално за всяка двойка.
Но все пак и да се опитам да ти отговоря:
1.Колко дена е цикъла ми - боже той въобще го нямаше, толкова нередовен беше че направо си го нямаше, следователно и овулацията не се знае  newsm78
Водя се с нередовен...
2.Бебчето е станало същия месец когато почнахме и опитите, но разбрах доста по късно защото тестовете ми бяха отрицателни и аз се притесних и отидах на лекар- той установи че все пак съм бременна.
3.Въобще не си помислих за такива работи, за нас беше важно да имаме бебче плод на любовта ни, няма значение и пола му.
Сега го чакаме ......и нямаме търпение да си го гушнем  Hug

# 17
  • Мнения: 247
1. 26-27 дни (13-14 ден от началото на цикъла)
2. 5 месеца
3. не вярвам на суеверия

Около 5 дни преди и след овулацията падаше голямото бебеправене - през ден, доколкото знам, е най-добре. Е, въпросът ти не е "Как бебеправихте", но реших, че е важно да го спомена Grinning  Успех  newsm10

# 18
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Здравей  Simple Smile
1. Цикъла ми беше 25 дена, овулацията обикновено към 11-13 ден, пих дуфастон от 10-тия до 21-ия ден, защото имаше съмнения за недостатъчност.
2.На третия месец от опитите успяхме, но завърши със аборт в 5-та г.с. един месец починахме, на следващия стана пак.
3. Мисля, че правенето на момиче и момче, в зависимост от това кои дни си правил опити не е суверие, а биологичен факт. Не действа 100 %, но наистина ако има оцелели сперматозоиди преди овулацията, то те са предимно "женски".
И други момчиета са казали, но и аз знаех, че е най - добре от 8-мия ден от цикъла през ден да се правят опити, с голед на това "плувците" да са с добро качество  Simple Smile
Желая ти успех  Praynig, ще видиш, че ще успееш   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 645
1) Цикъла ми беше 28 дни - овулацията на  14 - 15 ден
2) заременях след 7 месеца
3 ) никакви поверия и суеверия не съм спазвала

2 месеца преди да забременея,се отказах да смятам и си взех тест за овулация,на 2 месец стана,и даже съм почти сигурна че забременях на РД на мъжът ми.

# 20
  • Мнения: 505
1. 25 dni, ovulaciata mi e na 10-12 dni i vinagi e bilo taka. I z togava si i zabremeniah
2.stana ot purvia put. predi su6to sme opitvali no ne sum bila v ovulacia. Kogato zabremeniah biah v 10 den navliazla ot zikula.
3.Tova si e boga rabota ne moge6 da si pomoge6. az imam momi4ence no takova si i povelah. Vsi4ki mi kazvaha 4e 6te imam mom4e az puk ne biah suglasna i eto... gelanieto se sbudna. Gelaia ti uspeh i ne burzai 6tom ste zdravi niamata griji! Simple Smile

# 21
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Моля ви,да отговорите на въпросите,свърЗани със zабременяването и т.н.,ако раzбира се си спомняте.

1.Колко дена е бил цикъла ви,когато zабременяхте и кога горе долу бе6е овулацията ви?
2. Колко време бебеправихте?
3. Прилагахте ли поверия или недокаzани иЗследвания,като например няколко дена преди овуто zа моми4е и по време на овуто zа мом4е?Ако да,полу4ихте ли желания реЗултат?

1. Преди да забременнея цикъла винаги ми е бил през 29-30 дни и продължаваше по 7 дни. Изобщо не съм изчислявала кога ми е овулацията.
2. Ами бебеправихме един месец. При нас стана от първия път.
3. Нищо не сме правили за определяне на пола. Мъжа ми се шегува че има някакво специално движение, когато правиш момче. Не мога да си го обясня, но той винаги е искал син и беше сигурен от самото начало че ще е момче... е, момче е....

Но както ти е казала Хера, всичко е индивидуално. Пожелавам ти скоро да те зарадват двете чертички...
Хубав ден!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 397
и аз да отговоря:
1. Нередовен цикъл, между 30-36 дни. Кога ми е била овулацията нямам идея.
2. На втория месец след като спряхме да се пазим забременях, а втория път от раз.
3. Не ми беше хрумвало..

# 23
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Здрасти и от мен Laughing
1. Моят цикъл също е с доста вариращ обикновено межди 30 и 34 ден, но ако говорим съвсем искрено съм имала случаи от 30 до 40 дни. по тази причина първият път когато исках да забременея си мерех  базаланата температура няколко месеца за да видя как е овулацията. Оказа се винаги 14 дни преди да ми дойде независимо от интервала Така че добре знаех кога е моментът, но не се вманиачавах да  luvbed ... да изнасилвам мъжито де  smile3508
2.Първият път минаха 3 месеца. Вторият стана от първия път
3.Не съм мислила за подобни неща мисля, че това е в Божиите ръце Simple Smile
Успех!

# 24
  • Мнения: 3 537
1.28-30 дена цикъл,овулацията по средата някъде на цикъла 4-5 дни
2.първата бременноста стана веднага,а втората след 1,5 г.опити
3.нищо не сме спазвали

# 25
  • Мнения: 49
1.цикалът ми около 31 дни,а овулацията около 16
2.на 3 месец разбрах,4е съм бременна
3.просто бяхме редовни Joy

# 26
  • Мнения: 5 370
1.26-27 дни цикъл - може и 28.
2. Според моите изчисления и според ехографа - вероятна дата - 06.07. 2004.
3. Станало е буквално на първия ден Crazy Party
4.Не,нищо не сме спазвали, единственото, което съм правила, е да не мърдам после от леглото - ясно е защо. Hug

# 27
  • Мнения: 98
1. 32 dni
2. 5 meseca.
3. 4 meseca go pravihme po shemata :predi ovulaciata/opredeliah ia s test/ za momiche- no bezuspeshno. nakraia se otkazahme ot vsiakakvi shemi i na 5- ia mesec stana. Po sluchainost momiche, kakvoto iskahme/ pyrvoto ni e momche/

# 28
  • Мнения: 1 440
1.Цикълът ми е 28 дни,много редовен.Овулация имах и от 10-ия ден.
2.Правихме опити около 10-11 месеца.
Не сме прилагали никакви суеверия,нищо не сме спазвали,последните месеци хич не го и мислихме толкова,когато стане.
Успех!

# 29
  • Мнения: 280
      Цикълът ми беше на 30 дни , за овулациятя никога не съм следила.
      Бебеправенето ни отне окло 6 месеца, оказа се , че съм забременяла 5 дни след цикъла.
      Наслаждавайте се на редовен сексуален живот и не се затормозявайте със суеверия  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт