Какво символизират аватарите ви?

  • 6 161
  • 138
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 192
Мечтата ми  Rolling Eyes Да съм цвете в ръцете на един специален човек в моя живот.

# 91
  • София
  • Мнения: 642
Какво символизират аватарите ви?


Рогите ми  Mr. Green



Мдааа, ама ти отиват!  Heart Eyes  Joy
Като си смениш аватара - все едно не си ти... Wink
Този най ми харесва.


# 92
  • Мнения: 273
Нищо не символизира,това е любимата ми актриса  Joy 

# 93
  • Мнения: 2 070
Моят ми е подарък от съфорумка
Така ме вижда тя, въпреки, че се познаваме лично,
и нямам никаква прилика с момиченцето от аватара

# 94
  • Мнения: 55
Свързвам го с желанието си да изживея истински дори нещата, които са определяни като невъзможни.

Твоят аватар ми е любим. Simple Smile Нямаше ме доста време във форума и първо си сложих снимка на Ева Грийн, Heart Eyes но случайно видях твоя аватар и смених моя. Не ми се занимаваше и набързо заковах Анджи, но за няколко дни видях десетки аватари с нея. Crazy Ще издържи още малко...

Анн Шърли, адмирации и за твоя стилен избор  Hug
Ева ми е много въздействаща като екранно присъствие и винаги, когато мерна нейна снимка - било то на аватар или другаде в нета, ми става много приятно - прекрасна е.  Heart Eyes А самият аватар си го свързвам с филма, откъдето е взаимстван кадърът - силна сцена от хубав филм  Peace


Определено целият ти форумен стайлинг има онзи мистерозно - романтичен дух, вече поизгубен според мен...

Иначе, благодаря Heart Eyes

# 95
  • Мнения: 4 965
Душата ми. И не, не съм ангел - моите ангели са тъмни, тъжни, но не са изгубили още крилете си. Има надежда...

# 96
  • Мнения: 4 864
Магаренцето ме грабна в момента, в който го видях. Смених го, но веднага ме помолиха да го върна-бил ми запазената марка Simple Smile А слончетата- суеверие за забременяване Simple Smile

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 6 622
Мечтата ми  Rolling Eyes Да съм цвете в ръцете на един специален човек в моя живот.

Добре,че темата не е за никовете! Laughing
Твоят винаги ме обърква и развеселява.Даже си представям ако пиша с теб в една тема как ще се обръщам,с какво съкращение...там онази роднина на всички. Mr. Green

# 98
  • Мнения: 1 175
Богданка е виртуалното ми лице, досега май само тя е била на аватарите ми. Най-вече от мързел да се пъна да измислям нещо друго  Mr. Green Пък и ми е под ръка и обича да позира.

# 99
  • Мнения: 121
Афинитетът ми към роклите и цвета, който обожавам.

# 100
  • София
  • Мнения: 291
Аватара ми символизира самата действителност - аз съм една хубава жена в разцвета на силите си, която е изпълнена с надежда за по - хубави дни и която живее така, че да не се страхува да погледне, който и да е смело, право в очите.

# 101
  • Варна
  • Мнения: 1 306
нарцис, ще ме разплачеш направо   Joy

Я да напиша нещо тематично.
Моят (би могъл да) символизира: а) вечното женско търсене на перфектната удобна голяма кафява кожена чанта;  б) препратки към песен на Черно фередже; в) моята арт ориентирана същност и кежуъл издържана външност; г) просто хубава картинка, която от години ме мързи да сменя.

# 102
  • Мнения: 516
Много ясно - символизира невероятните ми кулинарни дарби.  Mr. Green

# 103
  • Мнения: 218
Много ясно - символизира невероятните ми кулинарни дарби.  Mr. Green

Не искам да бъда с теб в кухнята  newsm62 newsm62 newsm62

# 104
  • Мнения: 218
Душата ми. И не, не съм ангел - моите ангели са тъмни, тъжни, но не са изгубили още крилете си. Има надежда...

 newsm20 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт